Meniu
0
Norai

Specialized Torch 3.0 plentiniai batai | Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
259,00€
Specialized Torch 3.0 plentiniai batai | Oak Green Specialized Torch 3.0 plentiniai batai | Purple Orchid Specialized Torch 3.0 plentiniai batai | Black Specialized Torch 3.0 plentiniai batai | White
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Torch 3.0 plentiniai batai | Black


Shoes1

Didžiausias našumas ir patogumas

Atraskite "Torch 3.0" batelius, skirtus dviratininkams, kurie siekia asmeninių rekordų, įveikia dideles įkalnes ar tiesiog mėgsta važiuoti dviračiu. Šiuose dviratininko bateliuose nesenstantis dizainas derinamas su šiuolaikinėmis technologijomis, todėl jie pasižymi aukščiausio lygio našumu ir patogumu. Įkvėpti aukščiausios klasės "S-Works" serijos, "Torch 3.0" yra jūsų pasirinkimas, jei norite, patvarumo ir patogumo visą dieną.


Shoes2

Naujausios technologijos geresniems važiavimams

Torch 3.0 naudoja specialias kūno geometrijos technologijas, kad važiavimas būtų efektyvesnis ir patogesnis. Šios savybės padeda tinkamai išlyginti kūną nuo pėdų iki klubų, kad padidėtų galia ir sumažėtų traumų rizika. Bate taip pat yra anglies pluošto plokštelė, dėl kurios jis yra standus, kad gerai perduotų energiją, bet pakankamai lengvas, kad išliktumėte greiti ir judrūs. Be to, jis turi gumines atramas stabiliam vaikščiojimui nulipus nuo dviračio.


Shoes3

Komfortas atitinka efektyvumą

Su "Torch 3.0" gaunate batus, dėl kurių subalansuoto standumo ir reguliuojamo pritaikymo puikiai jausitės visą dieną. Dėl BOA ratukų lengva sureguliuoti prigludimą, o orui pralaidi viršutinė bato dalis išlaiko kojas vėsias. Ši avalynė sukurta, kad prisitaikytų "taip kaip reikia", todėl idealiai tinka ir ilgiems važiavimams, ir greitiems sprintams.


Pagrindinės savybės:

  • Kūno geometrijos dizainas: Kad padidintumėte galią ir sumažintumėte traumų riziką, klubai, keliai ir pėdos yra išlyginti.

  • Anglies pluošto plokštelių technologija: Lengva ir efektyvi, su guminėmis atramomis, užtikrinančiomis stabilumą ne ant dviračio.

  • Aukščiausias komfortas: Subalansuotas standumas, tikslus reguliavimas BOA Li2 ratukais ir orui pralaidi viršutinė dalis, kad būtų patogu visą dieną.

  • Patvari konstrukcija: Besiūlė viršutinė dalis, pagaminta iš tinklelio ir TPU, su vidine kulno atrama, kad patikimai priglustų.

  • Universalus suderinamumas: Trijų varžtų tvirtinimo modelis tinka visiems pagrindiniams plento pedalams.

Šiame video galite pažiūrėti, kaip teisingai išsimatuoti pėdą:
 

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės