Meniu
0
Norai

Dviračių treniruokliai

Puslapio apačioje  pateikiame gaires, kurios palengvins Jums dviračio treniruoklio išsirinkimą. Trumpai aptariame kiekvieną filtrą ir patariame į ką atkreipti dėmesį.


Iš viso prekių: 85
Greitas pristatymas -25% TOP
Wahoo KICKR CORE treniruoklis dviračiui
-16% TOP
Elite Novo Force treniruoklis dviračiui
TOP
Wahoo KICKR kalnų simuliatorius
TOP
Elite Arion treniruoklis dviračiui
TOP
Wahoo KICKR SNAP treniruoklis dviračiui
-11% TOP
Elite Arion Mag treniruoklis dviračiui
TOP
Elite Turno Smart treniruoklis dviračiui
Greitas pristatymas TOP
Wahoo RPM Cycling Speed sensorius
TOP
Wahoo KICKR išmanusis ventiliatorius
Greitas pristatymas TOP
Wahoo RPM Cycling Cadence sensorius
Greitas pristatymas -20% TOP
Elite Qubo Fluid treniruoklis dviračiui
TOP
Wahoo KICKR kilimėlis treniruokliui
TOP
Wahoo Tickr Fit Optical pulsometras
Greitas pristatymas -22% TOP
Elite Qubo Power Mag Smart Blu+ treniruoklis dviračiui
TOP
Wahoo Blue SC Speed & Cadence sensorius
Greitas pristatymas TOP
Wahoo Tickr X Heart Rate Sensorius
TOP
Elite Quick Motion treniruoklis dviračiui
TOP
Elite Tuo treniruoklis dviračiui
Greitas pristatymas -9% TOP
Elite Suito-T treniruoklis dviračiui
Greitas pristatymas TOP
Elite Thru-Axle adapteris 135x10 ir 135x12 mm
TOP
Elite Direto XR-T treniruoklis dviračiui
Greitas pristatymas TOP
Elite Nero Interactive treniruoklis dviračiui
Greitas pristatymas TOP
Elite treniruoklių adapteris iš 10 į 12 Thru-Axle
Greitas pristatymas TOP
Elite USB Dongel Ant+ For PC


Dviračio treniruoklio išsirinkimo gidas


Treniruoklis yra įrengimas, kuris imituoja tam tikrą važiavimo aplinką, o su paprastu dviračiu galite treniruotis tiesiog namie, neišeidami į lauką. Tai ypač aktualu šaltuoju, žiemos sezonu, tačiau yra ir kitų aplinkybių, kada žmonės renkasi treniruotes namie vietoje treniruočių lauke – dėl to, kad aplinkui nėra dviračių takų, dėl to, kad namuose yra mažas vaikas ir sudėtinga ištrūkti porai valandų, ir dėl kitų priežasčių.

Treniruokliai būna kelių rūšių. Jei žinosite bazinius dalykus, bus lengviau išsirinkti tinkamą. Daugiau apie tai kas yra dviračių treniruokliai, kodėl verta juos naudoti ir kaip pasirinkti tinkamą, skaitykite mūsų tinklaraščio straipsnyje.

 

Klasikiniai dviračių  treniruokliai 

Tai pats paprasčiausias treniruoklių tipas – galinis ratas yra fiksuojamas, o trosas reguliuoja rato prispaudimo lygį. Dviratininkas, minantis pedalus, turi įveikti pasipriešinimą, pats dviratis yra fiksuotas, todėl nereikia dėti pastangų pusiausvyros išlaikymui. Toks treniruoklis nėra labai brangus, užima nedaug vietos. Jį įsigiję, galėsite treniruotis ir palaikyti sportinę formą žiemos metu.

Naudojantis šiuo treniruokliu, rekomenduojama ant galinio rato uždėti specialią padangą, kuri yra atspari nusidėvėjimui ir skleidžia mažesnį garsą.

 

Dviračio treniruokliai - Roleriai 

Roleriai skirti reiklesniems dviratininkams. Čia, dviratis nėra fiksuojamas, jis nėra stacionariai stovintis, todėl treniruojantis reikia dėti daugiau pastangų, t.y. ne vien tik įveikti pasipriešinimą, bet ir išlaikyti pusiausvyrą – taip sukuriamas papildomas krūvis visam kūnui. Naudojantis roleriu, reikalingos specialios treniruoklio padangos, o roleris užima šiek tiek daugiau vietos, nei įprastinis treniruoklis.

Sakoma, kad roleris yra ne toks nuobodus, kaip stacionarus treniruoklis, nes jis reikalauja įgūdžių išlaikant pusiausvyrą.

 

Išmanieji dviračių treniruokliai 

Tokie treniruokliai jungiasi prie išmaniųjų įrenginių, kaip mobilieji telefonai, kompiuteriai arba planšetės. Panaudojant gamintojų arba trečiųjų šalių sukurtas programėles, šie treniruokliai atveria visai kitokias treniravimosi galimybes – su jais, tiesiog pamiršite, kad treniruojatės vienas namuose.

Išmanieji įrengimai vizualiai ekrane leidžia simuliuoti įvairias aplinkas, tokias kaip miško takeliai, kalnų keliai arba plentas. Ekrane matomos kitų, realiu laiku važiuojančių žmonių virtualios reprezentacijos ir jų duomenys leidžia patirti bendrumo jausmą, tarsi treniruojantis kartu su kitais.

Išmanieji įrengimai taip pat gali padėti susidaryti jums treniruočių programą –  jums reikės suvesti savo duomenis, taip pat, naudojantis treniruokliu, atlikti pajėgumo testą ir atsakyti į keletą papildomų klausimų – tada, gausite rekomendacijas, koks yra jums tinkamas krūvis bei optimalus važiavimo intervalų pasiskirstymas.


Treniruoklio priedai 

Naudojantis dviračio treniruokliu, greičiausiai, jums prireiks vienų ar kitų priedų.

Vienas iš dažniausiai perkamų priedų – specialios, treniruokliui pritaikytos dviračio padangos. Jos yra kietesnės ir lėčiau dėvisi, todėl savo įprastines dviračio padangas apsaugosite nuo nusidėvėjimo. Treniruokliui pritaikytos padangos yra tylesnės ir kelia mažiau triukšmo.

Kita populiari prekė yra specialus ventiliatorius. Kuo jis ypatingas? Ventiliatorius statomas tiesiog prieš dviratį, jo oro srovės atitinka dviratininko kūno padėtį, o srovės stiprumas didėja proporcingai važiavimo greičiui – tokiu būdu, sustiprinamas įspūdis, kad važiuojate atvirame ore.

Dažnai perkami yra kalnų simuliatoriai. Jie leidžia simuliuoti įkalnes ir nuokalnes, pakilimus ir nusileidimus – taip yra treniruojamas kiekvienas raumuo, o jūs savo pačių namuose jaučiatės taip, tarsi važiuotumėte per kalnus.

Kilimėlis treniruokliui yra atsparus vandeniui, neslystantis, jis padeda užtikrinti treniruoklio stabilumą, kilimėlis taip pat slopina vibraciją ir padeda izoliuoti garsą, todėl šeima galės mėgautis ramiu miegu ankstyvais jūsų treniruočių rytais.

Jei įprastai važiuodami dviračiu dėvite dviratininko šortus - galite naudoti juos ir ant treniruoklio. Šortai atliks tą pačią funkciją. Nors smūgiu šiuo atveju ir nebus, tačiau trintis išliks ta pati. 

Ar visiems dviračiams tinka treniruokliai?

Visi dviračių treniruokliai yra pritaikyti dviračiams su 26’’-29’’ colių ratais. Ir visiškai nesvarbu kokio tipo dviratį turite (plentohibridinįkalnųkrosinį  ar kt.). Retais atvejais yra treniruoklių, kuriems galima priderinti ir vaiko dviratį su 24’’ colių ratais. Daugiau informacijos apie dviračio priderinimą, galite rasti treniruoklio charakteristikoje arba klausti prekybininko.  

 

Gamintojai

Wahoo (JAV) specializuojasi kurdami išmaniuosius treniruoklius ir yra laikomi vienu geriausių gamintojų rinkoje. Jų treniruokliai novatoriški, patikimi ir kompaktiški, užima nedaug vietos ir išsiskiria tuo, jog veikia itin tyliai.

Elite (Italija) gamina pačius įvairiausius treniruoklius, tiek klasikinius, tiek rolerius, tiek išmaniuosius, jų produkcija apima platų spektrą kainų ir kokybės prasme. Čia rasite tiek paprastų, pigių modelių, tiek brangių ir novatoriškų, todėl tikrai išsirinksite sau tinkamą.

Stages Cycling (Vokietija) gaminamas treniruoklis SB20 Smart Bike nėra įprastinis treniruoklis, ant kurio statomas dviratis – tai yra treniruoklis su integruotu dviračiu, todėl galėsite treniruotis namuose, savąjį dviratį palikęs garaže ar sandėliuke.

 

Ką daryti, jei norimo modelio šiuo metu parduotuvėje nėra?

Esant tokiai didelei pasiūlai ir modelių įvairovei, savaime suprantama, kad ne visi treniruoklių modeliai laikomi fizinėje parduotuvėje ir ne visi netgi gamintojo sandėliuose.

Parduotuvėje esančią prekę galite nusipirkti iš karto. Gamintojo sandėliuose esančias prekes galima užsakyti, o jums teks bent savaitę palaukti, kol prekė atvyks į Lietuvą.

Jei prekė išparduota – nereiškia, kad turite nuleisti rankas, eiti į kompromisus ir įsigyti kitą, mažiau tinkančią prekę. Tiesiog kreipkitės į pardavėjus, kurie jums paaiškins, kada bus papildyti sandėlio likučiai arba prekių siunta atvyks į Lietuvą.

 

Velonova asortimentas:  dviračiaidviračių aksesuaraidviračių dalysdviračio priežiūros priemonėsdviračių laikikliai automobiliuidviračio kėdutės vaikamspriekabosįrankiai dviračio remontuistogo bagažinėspaspirtukaikūno priežiūros priemonėsmaistas sportuisportiniai vežimėliai.