Dviračių parduotuvė Vilniuje

 • +37068381390
 • info@velonova.lt

Prekių grąžinimas

Grąžinant internetinėje parduotuvėje www.velonova.lt įsigytas prekes, Jūsų paprašysime užpildyti žemiau esančią grąžinimo formą:

https://www.velonova.lt/grazinti-preke

Po prašymo patvirtinimo, ne vėliau kaip per 14 d. (keturiolika) dienų prašome prekes grąžinti į Velonova parduotuvę, esančią adresu J. Baltrušaičio g. 1, LT-06120, Vilnius arba Vilniaus MAXIMA Ukmergės g. 282 esantį Omniva paštomatą (nurodyti tel. nr +370 683 81 390) kartu su pirkimo kvitu.

Norėdamas pasinaudoti teise grąžinti prekes Pirkėjas turi vadovautis galiojančiais teisės aktais:

 • ne vėliau kaip per 14 d. (keturiolika) dienų nuo prekių perdavimo Pirkėjui dienos informuoti Pardavėją apie sutarties atsisakymą užpildant grąžinimo formą;
 • ne vėliau kaip per 14 d. (keturiolika) dienų nuo Pardavėjo informavimo apie sutarties atsisakymą dienos, perduoti Pardavėjui prekes kartu su prekių pirkimo dokumentu (pirkimo čekiu ir (arba) PVM sąskaita faktūra) bei kitais priklausančiais dokumentais.
 • Grąžinamos ar keičiamos kokybiškos prekės privalo būti nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos (nenuimtos ir nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) ir negali būti naudotos. Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, kokia buvo Pirkėjo gauta. Jeigu prekė nėra visos komplektacijos, yra sugadinta, netvarkinga arba nėra tinkamai supakuota, Pardavėjas turi teisę nepriimti prekės, jos nekeisti ir negrąžinti už prekę Pirkėjo sumokėtų pinigų.

Pirkėjas neturi teisės grąžinti šių prekių:

 • antžeminių transporto priemonių ir jų dalių;
 • kokybiškų maisto produktų, įskaitant maisto papildus;
 • kokybiškų prekių, kuriomis Pirkėjas naudojosi, jas sugadino, pažeidė jų pakuotę ar dėl kitų Pirkėjo atliktų veiksmų prekės prarado prekinę išvaizdą, taip pat ne visos komplektacijos prekių (pavyzdžiui, prarastos konkrečios prekių dalys, nėra naudojimo instrukcijos ar garantinės knygelės, jei ji buvo išduota, ir pan.);
 • kitų prekių, kurias Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti vadovaudamasis galiojančiais teisės aktais.

Prekės laikomos kokybiškomis, jei nėra pasibaigęs prekių galiojimo terminas, prekių sudėtyje nėra teisės aktais draudžiamų sudedamųjų medžiagų, dėl netinkamų laikymo sąlygų iki prekių perdavimo Pirkėjui nėra pakitusi prekių konsistencija ar kitos esminės ypatybės, prekės nėra pažeistos mechaniškai ar nėra kitų prekių kokybės trūkumų.

Pinigų grąžinimas:

 • už prekes sumokėta suma grąžinama per 10 d.d. nuo prekių gražinimo dienos į kliento nurodytą banko sąskaitą.
 • Jeigu už įsigytas prekes buvo atsiskaityta per elektroninės bankininkystės sistemą ar išankstiniu banko pavedimu, už prekes sumokėta suma grąžinama per 10 d.d. nuo prekių gražinimo dienos į mokėtojo banko sąskaitą.