Meniu
0
Norai

Apsaugos dviračiui

Puslapio apačioje pateikiame gaires, kurios palengvins Jums dviračio apsaugų išsirinkimą. Trumpai aptariame kiekvieną filtrą ir patariame į ką atkreipti dėmesį, nuo ko pradėti renkantis apsaugas dviračiui.


Iš viso prekių: 87
Greitas pristatymas Nauja -30%
Muc-Off diskinių stabdžių apdangalai
Greitas pristatymas Nauja
Canyon EP0921-01 Chainsuck Plate apsauga
Greitas pristatymas Nauja
Specialized 2021 Epic & Epic EVO grandinės apsauga
Greitas pristatymas Nauja
RideWrap Covered Protection rėmo apsauga | Gloss
Greitas pristatymas Nauja
RideWrap Covered Protection šakės apsauga | Gloss
TOP
B&W bike.bag II lagaminas dviračiui
TOP
B&W bike.box II lagaminas dviračiui
TOP
B&W bike.guard curv® lagaminas dviračiui
TOP
B&W bike.case II lagaminas dviračiui
TOP
B&W bike.sack dėklas dviračiui
TOP
M-Wave 26 - 28" dviračio ratų krepšys
TOP
B&W wheel.guard L krepšys ratams | Black
TOP
Ergotec rėmo apsauga nuo grandinės
Greitas pristatymas
Velo XL rėmo apsauga nuo grandinės
Velo rėmo apsauga nuo grandinės
Greitas pristatymas
Thule karboninio rėmo apsauga
Greitas pristatymas
M-Wave klijuojamos rėmo apsaugos
Greitas pristatymas
Oxford Aquatex Double dviračio uždangalas
Greitas pristatymas
Elite Protec Plus dviračio rėmo apsauga nuo prakaito
Greitas pristatymas
Lezyne Smart rėmo apsauga nuo grandinės | L

Dviračio apsaugos: rėmo, nuo lietaus, grandinės

Apsaugos Dviračiui - norintiems išvengti pažeidimų. ✓ Profesionalų Konsultacija ✓ Aukščiausia Kokybė. Užsukite ir apsaugokite savo dviratį.

 

Įsigijus dviratį, norisi, kad jis kuo ilgiau išliktų kaip naujas. Tačiau dviratį veikia daugybė aplinkos veiksnių – smulkūs akmenukai, atšokę nuo kelio paviršiaus, gali subraižyti rėmą, UV spinduliai išblukina dažus, lietus didina korozijos tikimybę, purvas, patekęs ant grandinės, apsunkina jos darbą, trosai ir grandinės, važiuojant per nelygumus, kontaktuoja su dviračio rėmu ir gali jį subraižyti. Dviračio apsaugos padeda išvengti kenksmingo aplinkos poveikio arba jį sumažinti.

 

Dviračių apsaugų kategorijos: 

Apsaugos nuo grandinės yra skirtos apsaugoti tiek dviračio rėmą, tiek pačią grandinę. Važiuojant dideliu greičiu, ypač kai pasitaiko nelygumai, grandinė gali kontaktuoti su dviračio rėmu ir pažeisti jo paviršių, gali atskilti dažai, taip daroma estetinė žala bei kyla korozijos pavojus. Apsauga nuo grandinės skirta tam, kad dviratis būtų apsaugotas nuo tokių smūgių ir subraižymų. Važiuojant be apsaugos, daroma žala ne tik dviračiui, bet ir grandinei.

Dviračio apsauga nuo lietaus reikalinga, nes lietus dviračiui kenkia – metalinėms dalims gresia korozija, o iš sutepamų dviračių dalių išplaunami tepalai. Po lietaus, rekomenduojama dviratį nuvalyti bei papildomai sutepti. Jei dviratį laikote atvirame ore, pasistenkite apsaugoti jį nuo lietaus, panaudodami tam specialią įmautę iš vandeniui nepralaidaus audeklo. Tai apsaugos dviratį ne tik nuo lietaus, bet taip pat nuo dulkių, saulės spindulių bei nuo šalčio. Daugiau apie dviračio priežiūrą skaitykite čia

Apsaugos nuo šarvų (trosų) – lygiai kaip ir grandinė, dviračio trosai gali liestis į rėmą ir daryti jam žalą, t.y. subraižyti paviršių, pakenkti dažams. Kad taip neatsitiktų, naudokite apsaugas nuo trosų / šarvų.

Balnelio iškyšos apsauga skirta apsaugoti balnelio iškyšą nuo dulkių, purvo ir smulkių akmenukų daromos žalos. Iškyšos apsaugos dažniausiai gaminamos iš neopreno, būna skirtingų dydžių.

Dantračio apsauga padeda apsaugoti dviračio grandinę. Važiuojant, ant grandinės patenka dulkės, lietaus vanduo, tepalas išplaunamas, kaupiasi purvas, grandinė greičiau dėvisi ir mažėja važiavimo efektyvumas. Purvas, patekęs ant grandinės, važiuojant toliau išjudinamas ir gali aptaškyti jūsų drabužius. Dantračio apsaugos neleidžia patekti ant grandinės dulkėms, lietaus vandeniui ir purvui ir apsaugo kelnes, ypač jeigu jos platesnės. 

Lagaminai, skirti dviračiuipraverčia keliaujant. Jie sukurti taip, kad dviratis būtų maksimaliai apsaugotas ir užimtų kaip galima mažiau erdvės. Tokiuose lagaminuose, dviratis yra visiškai saugus, net jei keliaujate lėktuvu ir lagaminą atiduodate į registruoto bagažo skyrių.

Rėmo apsaugos priemonės dažnai yra tiesiog elementarios anglies pluošto ar kitos medžiagos priklijuojamos juostelės. Paprastai būna juodos, baltos arba tiesiog bespalvės. Jos apsaugo dviračio rėmą nuo smūgių, įbrėžimų, įpjovimų ir nuo UV spindulių.

Šakės / amortizatoriaus apsaugą irgi sudaro taip vadinamų „dviračio pleistrų“ rinkinys. Lipnios apsaugos padeda išvengti subraižymų ir apsaugo nuo kenksmingo UV spindulių poveikio.

Krepšiai ir uždangalai skirti transportuoti dviratį ar apsaugoti jį nuo dulkių, purvo bei lietaus. Ratų krepšiai praverčia, kai dviratis, nuėmus ratus, pervežamas ant automobilio stogo, arba kai transportuojate vien tik ratus. Dviračio krepšiai leidžia dviratį patogiai neštis krepšyje ant peties. Dviračio arba dviračio ratų uždangalai apsaugo dviratį nuo purvo, dulkių ir lietaus.

 

Gamintojai

DS Covers (Olandija) specializuojasi gamindama pačių įvairiausių tipų uždangalus dviračiams, motociklams ir automobiliams. Naudoja tik geriausias medžiagas ir diegia naudingas funkcijas, su kuriomis ne tik išsaugosite savo transporto priemonę švarią ir sausą, bet ir prailginsite jos tarnavimo laiką.

Elite (Italija) dviračių sporto entuziastų kompanija, kurie jau keturiasdešimt metų siūlo unikalius ir pažangiausius gaminius dviračių sportui. Jų produktai pasižymi unikaliomis savybėmis ir negerėtomis funkcijomis.

Ergotec  (Vokietija)  – šis prekės ženklas buvo įvestas į rinką 2009 m. ir greit tapo žinomas dėl kokybiškos produkcijos, t.y. ergonomiškų dviračių komponentų, nuo pedalų iki vairo. Gamintojai, siekdami suteikti dviratininkams kuo daugiau komforto, nuolat siūlo naujoves, dėl kurių šie komponentai tampa itin patogūs naudoti. Visos dviračių dalys turi praeiti sudėtingus ilgalaikius bandymus, po kurių joms priskiriamas saugos lygis pagal „ergotec“ saugos skalę.

FLECTR (Vokietija) buvo įkurta Miunchene 2016 m. Kompanija gamina lipnius dviračių apsaugos ir dviračių priežiūros komponentus, pasižyminčius puikiu stiliumi ir aukštos kokybės atspindžiais.

Ibera (Taivanis) buvo įkurta 2004 m. ir greitai užsitarnavo gerą vardą savo puikiais gaminiais – dviračių krepšiais, gertuvių laikikliais ar bagažinėmis, – kurie palengvino daugelio dviratininkų gyvenimą. Ibera vadovaujasi principu, kad dviračiai, kaip žmogui naudinga ir aplinkai draugiška transporto priemonė, turėtų tapti neatsiejama daugelio žmonių gyvenimo dalimi, todėl gamina novatoriškus ir patikimus gaminius, skirtus tiems, kurie dviračiu vyksta į darbą, važinėja laisvalaikiu ar leidžiasi į keliones.

Lezyne (Vokietija) buvo įkurta 2007 m. Tai jaunas gamintojas, garsėjantis novatoriškais gaminiais. Lezyne užmojis buvo kurti aukščiausios kokybės produktus, ir jiems tai puikiai pavyko – šiandien jie yra lyderiai dviračių priedų srityje. Jų gaminiai kokybiški ir novatoriški, todėl yra brangesni už įprastus.

Lizard Skin (JAV) 1993 metais įkurta kompanija. Nuo gerai žinomų grandinės apsaugų ir spalvingų vairo rankenėlių iki itin lengvos vairo juostos. Lizard Skins daro viską, kad kiekviena kelionė būtų maksimaliai patogi. Iš mažo verslo, kuriam užteko vieno stalo, bendrovė išaugo į pasaulinę įmonę, turinčią nuosavą gamyklą, ir tapo pripažintu dviračių pramonės vardu.

M-Wave (Vokietija) išaugo iš šeimos verslo, kurio pradžia siekia 1924 m. M-Wave dviračių aksesuarai pasižymi funkcionaliu dizainu ir žemomis kainomis. M-Wave idėja – siūlyti dviratininkams pažangius sprendimus, kurie palengvintų jų gyvenimą. Tai pasiekiama dėl aukštų kokybės ir gamybos standartų, kuriais pasižymi šis prekės ženklas. Taigi, jei ieškote praktiškų „pagalbininkų“, kurie smarkiai nepalengvintų jūsų piniginės, M-Wave yra tinkamas pasirinkimas.

PRO (JAV) – aukščiausios klasės komponentai ir įrankiai užtikrinti geriausiam efektyvumui, kai važiuojate dviračiu. PRO yra Shimano (Japonija) kompanijai priklausantis prekės ženklas. Kiekvienas PRO gaminys pagamintas iš moderniausių medžiagų ir yra išsamių mokslinių tyrimų, kūrimo ir bandymų rezultatas. Nesvarbu, ar esate profesionalas, ar mėgėjas dviratininkas, ar važiuojate visu greičiu, ar neskubėdami – PRO komponentai kiekvienam dviratininkui visada siūlo optimalų sprendimą ir kokybę be jokių kompromisų.

Scicon (Italija) yra kompanija, kurios istorija prasidėjo 1980 m. privačiame garaže. Scicon yra geriausias pasirinkimas visiems, norintiems keliauti su dviračiu. Jau 40 metų Scicon įkvepia nuotykius visame pasaulyje, siūlydama aukštos kokybės dviračių gaminius, krepšius, bei kitą puikią įrangą.

SKS (Vokietija) pirmaujantis dviračių priedų gamintojas, jau beveik 100 metų kuriantis novatoriškus sprendimus ir siūlantis neįtikėtinas idėjas. Nauji sumanymai pirma išbandomi įmonės viduje, paskui testuojami įvairiomis važiavimo sąlygomis, kad būtų užtikrinta geriausia kokybė ir efektyvumas. „Pagaminta Vokietijoje“ – tai visada reiškia aukštus kokybės, funkcionalumo ir dizaino reikalavimus.

Thule (Švedija) buvo įkurta 1942 metais, įmonė gamina automobiliams skirtus dviračių laikiklius ir kitą įrangą, susijusią su transportavimu bei sportu atvirame ore. Remdamasi aukščiausiais saugos standartais ir naujausiais medžiagų tyrimais, Thule kuria praktiškus, tvirtus dviračių komponentus, kuriais galima pasikliauti.

Velo (Vokietija) daugiau nei 35 metus keičia, papildo ir optimizuoja kelionę dviračiu. Jie gamina aksesuarus, kurie pasižymi funkcionalumu, aukščiausia kokybe ir komfortu, patrauklia kaina ir išvaizda.

Voxom (Vokietija) gamina išskirtinės kokybės, laikui atsparius, patikimus dviračių aksesuarus, už protingą ir subalansuotą kainą. Daugiau apie dviračių aksesuarų pasirinkimą - skaitykite čia

Dviračio apsaugos tipas

Klijuojamos – kai kurios dviračio apsaugos priemonės, kaip rėmo apsaugos, yra tiesiog priklijuojamos. Pagrindinis jų privalumas – jos tvirtai laikosi ir gerai atlieka savo darbą, t.y. apsaugo dviračio dalis nuo smūgių ir subraižymų.

Medžiaginės – rėmo apsaugos, dviračiams skirti krepšiai bei ratų užvalkalai, gaminami iš tvirto audinio, paprastai iš neopreno.

Plastikinės – dantračio apsaugos bei rėmų apsaugos nuo trosų, gaminamo iš tvirtos, smūgiams ir įbrėžimams atsparios plastmasės.

Ką daryti, jei norimo modelio šiuo metu parduotuvėje nėra?

Esant tokiai didelei pasiūlai ir modelių įvairovei, savaime suprantama, kad ne visi modeliai laikomi fizinėje parduotuvėje ir ne visi netgi gamintojo sandėliuose. Parduotuvėje esančią prekę galite nusipirkti iš karto. Gamintojo sandėliuose esančias prekes galima užsakyti, o kol prekė atvyks, jums reikės šiek tiek palaukti.

Jei prekė išparduota – nereiškia, kad turite nuleisti rankas, eiti į kompromisus ir įsigyti kitą, mažiau tinkančią prekę. Tiesiog kreipkitės į pardavėjus, kurie jums paaiškins, kada bus papildyti sandėlio likučiai arba prekių siunta atvyks į Lietuvą.