Meniu
0
Norai

Dviračio sėdėsenos nustatymas

RETÜL bike fit: taisyklingos sėdėsenos nustatymas

Atradę optimalią sėdėsenos ant dviračio poziciją, važiuosite maloniau, greičiau ir saugiau. „Retül Bike Fit“ pravers įsigijus naują dviratį, norint pagerinti savo mynimo efektyvumą ir sumažinti traumų bei lėtinių skausmų tikimybę. Kviečiame skirti kelias valandas pažinti savo kūną, o komfortu džiaugtis tūkstančius kilometrų.

Rezervuoti paslaugą

DUK (Dažnai užduodami klausimai)

Kiek laiko užtrunka sėdėsenos nustatymas?

Mūsų dviračio pritaikymo paslauga yra labai išsami ir gali trukti iki 4 valandų.

Ar tai skirta tik rimtiems dviratininkams?

Ne, visai ne. Dviračio pritaikymas padaro važiavimą malonesnį ir leidžia išspręsti bet kokį diskomfortą, kurį galite patirti važiuodami netinkamai pritaikytu dviračiu.

Ar man reikia pirkti naują balnelį?

Tai neprivaloma. Mūsų specialistai padės jums sureguliuoti balnelio padėtį, ir jei rinka siūlo jums labiau tinkamą, mes, be abejo, jus informuosime apie tai.

Ar gausiu savo matmenis?

Taip, gausite visus išmatavimus.


Kas yra „RETÜL Bike fit“?

„Retül Bike Fit“ yra ne tik sėdėsenos ant dviračio nustatymas. Tai būdas daugiau sužinoti apie savo kūną, atrasti, kaip tinkama sėdėsena padės pasiekti užsibrėžtų tikslų, o kartais – ir išsiaiškinti, kodėl patiriate skausmus ar diskomfortą.

„Retül Bike Fit“ metu yra naudojama 3D judesio fiksavimo technologija. Ji leidžia ypač tiksliai – milimetrų tikslumu – išmatuoti jūsų judesius ir sėdėseną ant dviračio. Išanalizavus šiuos duomenis, parenkamos pačios optimaliausios dviračio elementų proporcijos, kad minant nepatirtumėte skausmų.

Kam skirtas taisyklingos sėdėsenos nustatymas?

Trumpas atsakymas: kiekvienam, norinčiam dviračiu važiuoti komfortabiliai. Nesvarbu, kokį dviračio tipą pasirinkote savo treniruotėms, kelionėms ir nuotykiams, „bike fit“ padės geriau pažinti save ir savo dviratį. Atradę optimalią sėdėseną, skirtumą pajausite iškart – jums padėkos jūsų keliai, klubai ir nugara.

Labiausiai „Retül Bike Fit“ jums pravers, jei:

 • Mindami patiriate diskomfortą, pavyzdžiui, nesijaučiate patogiai ant balnelio;
 • Greit pavargstate, jaučiate raumenų įtampą;
 • Po pasivažinėjimo skauda riešus, rankas, pečius, nugarą, klubus ar kelius;
 • Ilgesnių pasivažinėjimų metu jaučiate tirpimą pėdose, rankose ar kitose kūno dalyse;
 • Norite važiuoti dviračiu patogiau ir greičiau.

„RETÜL bike fit“ eiga

1
APTARIMAS IR ĮVERTINIMAS

Pradėjęs nuo tinkamo fizinio įvertinimo, „bike fit“ technikas atsižvelgs į jūsų savijautą, ankstesnius sužalojimus, skausmus bei tikslus.

2
DUOMENŲ RINKIMAS

Jums atsisėdus ant dviračio, LED žymekliais pažymėsime 8 anatomines kūno vietas iš abiejų pusių. Žymeklių judesius stebės „Retül Vantage Motion Capture“ sistema. Ši sistema renka 3D duomenis realiuoju laiku iš kiekvieno pedalo apsisukimo.

3
PADĖTIES SUDERINIMAS

Jums minant, duomenys bus realiu laiku kaupiami ir analizuojami „Retül Fit“ programinėje įrangoje. Pasinaudodami jais, nustatysime geriausią važiavimo padėtį.

4
ATASKAITOS PARENGIMAS

Pasirinkus galutinę dviračio komponentų padėtį, technikas nuskenuos su „Retül Zin“ įrankiu. Duomenys apie dviratį ir „Zin“ įrankio matavimus bus sugeneruoti į išsamią ataskaitą, kuria galėsite vadovautis ir norėdami pritaikyti savo kūnui kitą dviratį.


Kas koreguojama „RETÜL Bike fit“ metu?

Svarbiausios „bike fit“ dalys – pėdų pozicijos, sėdynės ir vairo reguliavimas. Tačiau tai – ne viskas. Kad sėdėsena taptų optimali, gali tekti koreguoti ir kitus jūsų dviračio parametrus, tarp kurių:

 • Balnelio aukštis;
 • Sėdynės padėtis (pozicija ant bėgių bei pasvirimas grindų atžvilgiu);
 • Sėdynė – tais atvejais, kai rekomenduojama įsigyti kitą sėdynės tipą;
 • Vairo iškyšos ilgis ir aukštis;
 • Rankenos ir rankenos juostos diametras;
 • Stabdžių svirčių padėtis;
 • Švaistiklio ilgis;
 • Batų ir pedalų pozicijos reguliavimas.

Rezervuokite laiką sėdėsenos nustatymui internetu

Paslaugos kaina nuo 170 Eur
Trukmė 2-4 val.