• +37068381390
  • info@velonova.lt

Dviračio sėdėsenos nustatymas

RETÜL BIKE FIT

Dviračio sėdėsenos nustatymas

Po taisyklingos sėdėsenos nustatymo važiavimas dviračiu taps malonesnis, efektyvesnis, tuo pačiu sumažės traumų tikimybė ir padidės komfortas minant.

KOMFORTAS

Nesvarbu, kokia jūsų važiavimo patirtis, komfortas yra nepaprastai svarbus praleidžiant daug laiko ant dviračio.

ŽALOS PREVENCIJA

Minant ilgesnį laiką, teisinga sėdėsena padeda išvengti sužalojimų

SPORTINIS TIKSLAS

Optimali padėtis padidina jėgos bei ištvermės perdavimą.

KAS YRA „RETÜL FIT“?

„Retül Fit“ yra ne tik dviračio sėdėsenos nustatymas - tai būdas sužinoti apie savo kūną, pagrindinę jūsų skausmų priežastį ir tai, kaip tinkama sėdėsena padės pasiekti užsibrėžtų dviračių sporto tikslų.

Naudodama 3D judesio fiksavimo technologiją, „Retül“ sistema tiksliai išmatuoja kiekvieną judesio laipsnį ir atstumo milimetrą, šiais duomenimis vadovaujantis, parenkama optimali sėdėsena, pritaikyta jūsų dviračiui.

KAIP TAI VEIKIA

1 ŽINGSNIS:

Pradėjęs nuo tinkamo fizinio įvertinimo, jūsų technikas atsižvelgs į jūsų kūno apribojimus, ankstesnius sužalojimus ir skausmus, bei jūsų tikslus.

2 ŽINGSNIS:

Pasodinus ant dviračio, bus uždėti LED žymekliai ant 8 anatominių kūno vietų iš abiejų pusių, kuriuos stebės „Retül Vantage Motion Capture“ sistema. „Retül Vantage“ sistema renka 3D duomenis realiuoju laiku iš kiekvieno pedalo apsisukimo

3 ŽINGSNIS:

Realiojo laiko duomenys kaupiami „Retül fit“ programinėje įrangoje, kad technikas galėtų naudoti skaičius ir nustatyti geriausią važiavimo padėtį.

4 ŽINGSNIS:

Kai bus pasirinkta galutinė dviračio padėtis, technikas nuskanuos, naudojant „Retül Zin“ įrankį, galutinę dviračio padėtį. Duomenys apie dviratį ir „Zin“ įrankio matavimus sugeneruojami į išsamią ataskaitą, kuria galėsite ir vėliau vadovautis.

Rezervuokite laiką sėdėsenos nustatymui internetu
Rezervuoti

Paslaugos kaina: 170 Eur

Trukmė: 2-4 val.