Meniu
0
Norai

Dviratininko apranga

Kokybiška dviratininko apranga užtikrina komfortą bei saugumą bet kokiomis oro ir kelionės sąlygomis. Platus žinomų gamintojų dviračio šalmų, dviratininko šortų, dviratininko batų, pirštinių ir kitų dviratininko aprangos dalių pasirinkimas. Patogiai filtruokite prekes pagal kategoriją, prekinį ženklą, spalvą bei kainą ir išsirinkite sau tinkamiausią variantą.

Iš viso prekių: 1359
Greitas pristatymas Nauja
Specialized Loma šalmas | White
Greitas pristatymas Nauja
Specialized Loma šalmas | Black
Nauja -20%
Specialized Tone šalmas | Fjällräven Ochre
Greitas pristatymas Nauja
Specialized Search šalmas | White
Greitas pristatymas Nauja
Specialized Search šalmas | Dune White - Vivid Pink
Greitas pristatymas Nauja
Specialized Search šalmas | Taupe - Gunmetal
Greitas pristatymas Nauja
Specialized Search šalmas | Black
Greitas pristatymas Nauja
Specialized Search šalmas | Clay
Greitas pristatymas Nauja
Specialized Recon 3.0 MTB batai | Black
Nauja
Specialized Recon 3.0 MTB batai | Dusty Clay
Greitas pristatymas Nauja
Specialized Recon 2.0 MTB batai | Black
Greitas pristatymas Nauja
Specialized Recon 1.0 MTB batai | Black
Greitas pristatymas Nauja
Specialized Recon 1.0 MTB batai | Spruce
Greitas pristatymas Nauja
Body Geometry Internal Wedges 2-Pack | Orange - Varus
Greitas pristatymas Nauja
Body Geometry Internal Wedges 2-Pack | Yellow - Valgus
Nauja
GripGrab Pace moteriški šortai | Navy Blue

 

Dviračio šalmai


Dviratininko šalmas ne tik privaloma aprangos dalis, bet ir esminis saugumo garantas. Dėl šios priežasties itin svarbu, kad jis būtų kokybiškas ir patogus. Velonova.lt siūlo platų įvairios paskirties dviračių šalmų asortimentą:

Miesto dviračių šalmai tai universalūs mėgėjams skirti šalmai. Šie šalmai - idealus variantas ieškantiems ekonomiško ir patikimo varianto. Miesto dviračių šalmai pasižymi visomis reikalingomis apsaugos nuo smūgių savybėmis, tuo pačiu būdami ergonomiški ir estetiški.

Kalnų MTB dviračių šalmai tai specializuoti šalmai, skirti važinėjantiems MTB trasomis. MTB šalmai neretai būna papildyti snapeliu priekyje, kuris apsaugo veidą nuo medžio šakų. Kai kurie kalnų dviračių šalmai netgi primena motociklininkų šalmus, kadangi dengia didžiąją galvos dalį. 

Plento dviračių šalmai plento dviračių šalmai pasižymi lengvumu, gera oro ventiliacija bei puikiomis aerodinaminėmis savybėmis. Visos šios savybės padeda išvystyti ir palaikyti kuo didesnį greitį.

Vaikiški šalmai vaikams dviračio šalmas yra būtinas (net jei juos vežate specialioje pritvirtintoje priekaboje ar kėdutėje). Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite vaikiškus šalmus, skirtus įvairaus amžiaus vaikams nuo pačių mažiausių iki paauglių.

Paspirtukų šalmai paspirtukai geba išvystyti didesnį greitį nei dviračiai, tad apsauginis šalmas juos vairuojantiems yra būtinas. Velonova asortimente rasite spalvingų ir žaismingų paspirtukų šalmų vaikams. 

Dviratininko šortai ir kelnės

 

Kokybiški dviratininko šortai yra patogūs, nevaržo judesių bei pasižymi puikiu oro pralaidumu. Šie šortai dažnai pasižymi viduje esančiu paminkštinimu, kuris padeda patogiai jaustis ilgų kelionių metu. Sudėtyje esantis elastanas taip pat užtikrina ir puikų prisitaikymą prie kūno. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite platų vyriškų, vaikiškų ir moteriškų dviratininko šortų pasirinkimą.


Dviratininko batai

Specializuoti dviratininko batai padeda išlaikyti pėdos stabilumą bei komfortą visos kelionės metu. Dviratininko batai gali būti ir su fiksavimu prie pedalo, visgi tokiems batams reikalingi ir specialūs tam pritaikyti pedalai. Batai su fiksavimu būdingi plentiniams bei kalnų dviračiams, tuo tarpu turistiniams bei miesto dviračiams pilnai užtenka paprastų sportinių batų.

Kalnų dviračių batai kalnų dviračių batai gaminami iš tvirtos ir kietos medžiagos bei pasižymi išreikšto reljefo padu. Šie batai dažniausiai fiksuojasi prie pedalo ir reikalauja specialių jiems pritaikytų pedalų. Be to, su šiais batais bus galima vaikščioti, nes jie turi specialius protektorius.  

Plento dviračių batai kaip ir kalnų, taip ir plento dviračių batai pasižymi fiksavimo prie pedalo galimybe. Skirtingai nei kalnų dviračių batai, plentiniai batai yra itin lengvi ir vos juntami ant pėdos. Reikia turėti omenyje, kad su plentiniais dviratininko batais sunku vaikščioti, tad su savimi rekomenduojama turėti papildomą laisvalaikio batų porą.

Laisvalaikio dviračių batai šie batai nepasižymi jokia specialia fiksacija ir yra pritaikyti tiek važiavimui dviračiu, tiek vaikščiojimui. Juos galima naudoti kartu su pedalais, turinčiais papildomus užveržiamus dirželius arba be jų.

Žieminiai dviračių batai žieminiai dviračių batai pasižymi itin aukšta termoizoliacija ir yra pritaikyti važiuoti šaltu, drėgnu oru. Šie batai dažniausiai pasižymi tvirtu, neperšlampamu viršutiniu sluoksniu bei pašiltintu vidumi.

 

Papildoma dviratininko apranga

Dviratininko apranga susideda ne tik iš šalmo, šortų bei batų į ją įeina ir specialūs dviratininkų marškinėliai, striukės, pirštinės, antbačiai ir kt.

Dviratininkų marškinėliai dviratininko marškinėliai gaminami iš lengvos, orui pralaidžios medžiagos, kuri greitai džiūsta ir leidžia odai kvėpuoti. Kai kurie marškinėliai pasižymi ir integruota apsaugos nuo UV technologija. 


Dviratininko striukės nuo lietaus striukės nuo lietaus bei vėjo yra nepamainomos lietingomis bei vėjuotomis dienomis. Specialios dviratininkų striukės apsaugo nuo lietaus ir tuo pačiu užtikrina puikią ventiliaciją.

Dviratininko antbačiai antbačiai papildomai apsaugo batus nuo lietaus ir purvo bei pagerina sukibimą su pedalais. Specialūs žieminiai antbačiai papildomai apsaugo nuo sniego bei šalčio.

Dviratininko pirštinės pirštinės atlieka svarbią funkciją net ir šiltuoju metų laiku. Kokybiškos pirštinės padeda sumažinti rankų nuovargį bei tirpimą, sugeria prakaitą, pagerina sukibimą ir apsaugo pasikeitus oro sąlygoms.

 

Dviratininko apranga žiemą

Žiemą dviratininko apranga pasipildo keliomis detalėmis termo apranga, žieminiais batais ir antbačiais, kepure ir pirštinėmis.

Dviratininkų termo apranga didžiausias iššūkis žiemą yra apsirengti pakankamai šiltai, kad nesušaltumėte, bet ne per šiltai, kad nesukaistumėte. Žiemą rekomenduojama rengtis trijų sluoksnių rūbais termo apranga, šiltu viduriniuoju sluoksniu bei nuo vėjo ir lietaus apsaugančiu viršutiniu sluoksniu.

Žieminiai batai bei antbačiai žieminiai batai su pašiltinimu padės išlaikyti kojas šiltas. Kaip papildomą apsauga nuo šalčio ir drėgmės naudokite antbačius.

Žieminės dviratininko pirštinės  važiuojant dviračiu, jūsų rankos kenčia nuo drėgmės, šalčio ir vėjo. Specialiai pritaikytos dviratininko pirštinės padeda rankas laikyti šiltai ir tuo pačiu patogiai valdyti dviratį.

  1. Assos of Switzerland
  2. GripGrab
  3. Specialized
  4. Bioracer