Meniu
0
Norai

GripGrab Expert Seamless 2 termo marškinėliai

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: GripGrab
GripGrab
Kaina:
62,95€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

GripGrab Expert Seamless 2 termo marškinėliai

Tai jūsų raktas į šilumą ilgų žiemos kelionių metu, o pridėjus "Polygiene®" audinio apdorojimą, turėsite izoliacinę antrąją odą, kuri suteiks jums šilumą, sausumą ir gaivą.

Žiema neturi būti nemaloni. Expert Thermal Long Sleeve 2 termo marškinėliai - tai jūsų raktas, kaip išlikti šiltiems ir sausiems žiemos mėnesiams.

Besiūlis audinys pasižymi tam tikro lygio elastingumu, kuris sukuria tikrą antrąją odą. Aukštųjų technologijų medžiaga taip pat akimirksniu ištraukia drėgmę, todėl liksite sausi.

Geriausiai parduodamo "GripGrab" žieminio apatinio sluoksnio 2 versijoje taip pat įdiegtas "Polygiene®" audinio apdorojimas; jis padeda kovoti su kvapą skleidžiančių bakterijų kaupimusi. Rezultatas? Turite izoliuojančią antrąją odą, kuri užtikrina šilumą, sausumą ir gaivumą ilgų žiemos kelionių metu.

  • Besiūlė elastinga konstrukcija, kad priglustų prie odos
  • Itin minkšta, kad būtų kuo patogesnė
  • Izoliuojanti ir drėgmę išskirianti medžiaga
  • "Polygiene®" audinio apdorojimas užtikrina gaivumą

Medžiagos
56 % polipropilenas, 40 % poliamidas, 4 % elastanas

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės