Meniu
0
Norai

Veidrodėliai dviračiui

Puslapio apačioje pateikiame gaires, kurios palengvins Jums dviračio veidrodėlių išsirinkimą. Trumpai aptariame kiekvieną filtrą ir patariame į ką atkreipti dėmesį, nuo ko pradėti renkantis veidrodėlius dviračiui.


Iš viso prekių: 20
Greitas pristatymas
M-Wave Spy Space dviračio veidrodėlis | dešinė pusė
Greitas pristatymas
M-Wave Spy Oval dviračio veidrodėlis
Greitas pristatymas
Cat Eye BM-45 dviračio veidrodėlis
Ergotec M-99 dviračio veidrodėlis
Ergotec M-88 dviračio veidrodėlis
Greitas pristatymas
Ergotec M-88 L dviračio veidrodėlis | kairė pusė
Greitas pristatymas
M-Wave Spy Space 45 dviračio veidrodėlis | kairė pusė
Greitas pristatymas
Voxom SPI2 dviračio veidrodėlis
Greitas pristatymas
Voxom SPI1 dviračio veidrodėlis
Šiuo metu Išparduota
Ergotec M-77 dviračio veidrodėlis
Šiuo metu Išparduota
Ergotec veidrodėlio adapteris
Šiuo metu Išparduota
Ergotec M-55 L dviračio veidrodėlis

Veidrodėliai dviračiui

Veidrodėliai dviračiui - platus pasirinkimas. ✓ Profesionalų Konsultacija ✓ Aukščiausia Kokybė. Užsuktite ir rinkitės.

Dviračio veidrodėliai yra svarbūs tiek paties dviratininko, tiek aplinkinių saugumui. Jie leidžia dviratininkui per milisekundės dalį įvertinti transporto srautus jam už nugaros. Dviratininkas žino, kada stabdyti, kada didinti greitį, kada yra saugu sukti į kairę arba į dešinę. Taip pat dviratininkas gali sekti kartu važiuojančius bičiulius, o jam pačiam nereikia dairytis atgal ir jis gali ramiai fokusuoti dėmesį į kelią. Ką reikia žinoti, renkantis veidrodėlius?

Atkreipkite dėmesį į fizinius išmatavimus. Dydis yra svarbus, tačiau nereiškia, kad kuo didesnis veidrodėlis, tuo geriau – nuo didesnio veidrodėlio sklinda daugiau šviesos atspindžių. Veidrodėlyje turite matyti tik kelią ir eismo situaciją jums už nugaros, ne daugiau – perteklinė informacija gali blaškyti ir trukdyti susikaupti. Galiausiai, didesni veidrodėliai užstos kažkurią dalį kelio. Nedidelis veidrodėlis prideda mažiau papildomo svorio. Pasirinkite optimalų dydį.

Veidrodėliai gali būti tvirtinami ant rankenos arba į rankenos galą. Prieš pirkdami įsitikinkite, kad veidrodėlio tvirtinimo mechanizmas atitinka rankenos diametrą. Atkreipkite dėmesį – kai kurie veidrodėliai dviratį tarsi „praplatina.“ Įvertinkite šią aplinkybę, jei važinėjate siauromis senamiesčio gatvelėmis ar kitur, kur yra daug žmonių ir mažai erdvės.

Įsitikinkite, ar dviračio veidrodėliai lengvai reguliuojami. Važiuojant dviračiu, jums gali tekti pasireguliuoti veidrodėlį ir pasukti jį kitu kampu.

Dviračio veidrodžiai visada montuojami priešingoje pusėje, nei važiuojate dviračiu. Pvz. jei važiuojama dešine kelio puse, dviračio veidrodėlį turėtumėte montuoti kairėje pusėje, ir atvirkščiai. Jei važiuojate dviračių takais arba ypatingai rūpinatės savo saugumu, galima montuoti veidrodėlius abiejose pusėse.

Veidrodėlių kategorijos

Dešinės pusės veidrodėliai – dažniausiai tvirtinami prie dviračio, kai važiuojama kairiąja kelio puse, o tie, kas nori ypatingo saugumo, tvirtina veidrodėlius abiejose pusėse.

Kairės pusės veidrodėliai – dažniausiai tvirtinami ant dviračio, kai važiuojama dešine kelio puse, tie, kas nori ypatingo saugumo, tvirtina veidrodėlius abiejose pusėse.

Priedai – įvairūs priedai yra skirti veidrodėlių tvirtinimui, priežiūrai ir kt.

 

Medžiaga

Veidrodėliai su rėmeliu iš plastiko yra pigesni, o su rėmeliu iš aliuminio arba organinio stiklo – patvaresni ir ilgaamžiškesni.

Gamintojai

Cat Eye (Japonija)– tai prekės ženklas, turintis daugiau nei 60 metų istoriją dviračių aksesuarų srityje. Cat Eye yra tarptautiniu mastu pripažinti dėl naujų technologijų pritaikymo bei vieni pirmaujančių kokybės bei patikimumo srityje. Vertės atžvilgiu – prieinama kaina už gerą kokybę.

Ergotec  (Vokietija)  – šis prekės ženklas buvo įvestas į rinką 2009 m. ir greit tapo žinomas dėl kokybiškos produkcijos, t.y. ergonomiškų dviračių komponentų, nuo pedalų iki vairo. Gamintojai, siekdami suteikti dviratininkams kuo daugiau komforto, nuolat siūlo naujoves, dėl kurių šie komponentai tampa itin patogūs naudoti. Visos dviračių dalys turi praeiti sudėtingus ilgalaikius bandymus, po kurių joms priskiriamas saugos lygis pagal „ergotec“ saugos skalę.

M-Wave (Vokietija) išaugo iš šeimos verslo, kurio pradžia siekia 1924 m. M-Wave dviračių aksesuarai pasižymi funkcionaliu dizainu ir žemomis kainomis. M-Wave idėja – siūlyti dviratininkams pažangius sprendimus, kurie palengvintų jų gyvenimą. Tai pasiekiama dėl aukštų kokybės ir gamybos standartų, kuriais pasižymi šis prekės ženklas. Taigi, jei ieškote praktiškų „pagalbininkų“, kurie smarkiai nepalengvintų jūsų piniginės, M-Wave yra tinkamas pasirinkimas.

Voxom (Vokietija) gamina išskirtinės kokybės, laikui atsparius, patikimus dviračių aksesuarus už protingą ir subalansuotą kainą.

 

Ką daryti, jei norimo modelio šiuo metu parduotuvėje nėra?

Esant tokiai didelei pasiūlai ir modelių įvairovei, savaime suprantama, kad ne visi modeliai laikomi fizinėje parduotuvėje ir ne visi netgi gamintojo sandėliuose. Parduotuvėje esančią prekę galite nusipirkti iš karto. Gamintojo sandėliuose esančias prekes galima užsakyti, o kol prekė atvyks, jums reikės šiek tiek palaukti.

Jei prekė išparduota – nereiškia, kad turite nuleisti rankas, eiti į kompromisus ir įsigyti kitą, mažiau tinkančią prekę. Tiesiog kreipkitės į pardavėjus, kurie jums paaiškins, kada bus papildyti sandėlio likučiai arba prekių siunta atvyks į Lietuvą.