Lietuvių

ATSIĖMIMAS IŠ PARDUOTUVĖS (NEMOKAMAI) 

Užsakymą atsiimti galite atvykus į Velonova parduotuvę, esančią adresu: Laisvės pr. 125, Vilnius (įėjimas iš J. Baltrušaičio g. pusės). Kai tik prekės bus paruoštos, Jus informuosime el. paštu arba pranešime telefonu. Darbo laikas I-V 10:00-19:00, VI 10:00-16:00.

 

PREKIŲ PRISTATYMAS SU VENIPAK SIUNTŲ TARNYBA

Prekes Jums išsiųsime per Venipak siuntų tarnybą REGISTRUOTA siunta. Užsakymas pasieks Jus per 2 - 3 darbo dienas, po sėkmingo užsakymo apmokėjimo. Kurjeris pristatys Jums siuntinį Jūsų nurodytu adresu arba paliks pranešimą apie gautą siuntinį, kurį Jūs galėsite atsiimti savo gyvenamosios vietos pašto skyriuje.

 

PREKIŲ ATSIĖMIMAS OMNIVA PAŠTOMATE

Norėdami gauti prekes būtent Jums patogiu metu, o taip pat už prekių pristatymą mokėti mažiau, savo užsakymą galite atsiimti iš Jums artimiausio Omniva paštomato. Prekių užsakymo metu Jums tereikia pasirinkti Jums artimiausią Omniva paštomatą.

Siuntų atsiėmimas, naudojantis Omniva paštomatais, yra itin greitas ir patogus. Visa procedūra yra daugiau nei paprasta, todėl kiekvienas gali ja naudotis praktiškai be jokių instrukcijų. Omniva paštomatai veikia visą parą, todėl prekes gali atsiimti Jums patogu laiku.

Visi Lietuvoje veikiantys OMNIVA paštomatai: omniva.lt/verslo/pastomatu_adresai/vietos


Siuntimo kaina Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją) 2,50 eur, perkant už 50 eur ir daugiau pristatymas NEMOKAMAS.