Meniu
0
Norai

Individualūs vidpadžiai

Jūsų pėdos – mūsų rūpestis

Sužinokite, kas yra tikrasis komfortas ant dviračio su Retül vidpadžių paslauga. Individualūs vidpadžiai pagerins jūsų patirtį ant dviračio, padidins mynimo efektyvumą ir sumažins traumų riziką. Investuokite į savo sveikatą ir malonumą minti. Retül vidpadžių kūrimo procesas yra pritaikytas jums. Kruopščiai įvertinsime jūsų pėdą, atskleisdami unikalias pėdos ypatybes ir poreikius.

Užsakyti paslaugą
Paslaugos kaina: 150 Eur
1 ŽINGSNIS: PĖDOS ĮVERTINIMAS

Pirmiausia meistras atliks pėdos įvertinimą, siekdamas nustatyti pėdos dydį ir galimus apribojimus, kas padės sukurti tinkamą individualų vidpadį dviratininko batams.

2 ŽINGSNIS: FORMAVIMO DĖKLO NUSTATYMAS

Po pėdos įvertinimo klientas atsisėda ant specialios Retül Footbed kėdės, o meistras nustato vidpadžio formą, atitinkančią kliento pėdos kontūrus, su Retül formavimo dėklu.

3 ŽINGSNIS: PĖDOS PADO ŠILDYMAS IR FORMAVIMAS

Vidpadžio ruošinys šildomas kol tampa lankstus. Tuomet jis atsargiai dedamas į dėklą, kuriame klientas spaudžia kiekvieną pėdos vietą, kad vidpadis įgautų optimalią formą.

4 ŽINGSNIS: SUDERINIMAS

Kai vidpadis atšąla, jis patrumpinamas, suformuojamas apkarpant ir pritaikomas prie dviratininko batų, kad atitiktų jų formą taip, kaip ir originalus vidpadis.

5 ŽINGSNIS: VAŽIUOKITE!

Baigus visus etapus, klientas gauna individualiai paruoštus vidpadžius, su kuriais gali iškart sėsti ant dviračio ir įsitikinti, jog komfortas prasideda nuo pėdų.