Lietuvių

UŽ PREKES GALIMA ATSISKAITYTI ŠIAIS BŪDAIS:


NAUDOJANTIS ELEKTRONINĖS BANKININKYSTĖS SISTEMA (PAYSERA)  

Tiesioginis sujungimas su Jūsų banku per sistemą PaySera padės lengvai, greitai ir saugiai apmokėti už pirkinius. Jei turite galimybę prisijungti prie savo internetinės bankininkystės sąskaitos kuriame nors Lietuvos banke, šis apmokėjimo būdas yra itin patogus. Atsiskaityti galite naudodamiesi: AB bankas “Swedbank”, AB “SEB bankas”, AB “DNB bankas”, “Nordea Bank Lietuva”, UAB “Medicinos bankas”, Danske Bankas, AB „Citadele bankas“, AB „Šiaulių bankas“, Lietuvos kredito unija. Atsiskaitant šiuo būdu pinigai į mūsų sąskaitą patenka iš karto po operacijos.


IŠANKSTINIU BANKO PAVEDIMU  

Jei išsirinkote patinkančią prekę ir norite už ją sumokėti išankstiniu pavedimu, perveskite pinigus už prekes į mūsų banko sąskaitą, būtinai nurodant tikslų užsakymo numerį ir prekės pavadinimą. Kai tik mokėjimas atsidurs mūsų sąskaitoje, informuosime apie apmokėjimą už prekes jūsų nurodytu elektroninio pašto adresu ir organizuosime prekės pristatymą Jums.
Informacija mokėjimui atlikti:


UAB "Velonova"
Įmonės kodas - 304285457
PVM mokėtojo kodas - LT100010284415
DNB bankas:
a/s LT564010051003681314
Banko kodas 40100
Mokėjimo paskirtis: Užsakymo numeris, bei prekės pavadinimas


KORTELE ARBA GRYNAIS ATSIIMANT VELONOVA PARDUOTUVĖJE

Jūsų patogumui siūlome atsiskaityti už prekes kaip ir esate įpratę įprastoje parduotuvėje – grynaisiais pinigais arba kortele. Prekių atsiėmimas Velonova parduotuvėje -Laisvės pr. 125, Vilnius (įėjimas iš J. Baltrušaičio g. pusės).