Meniu
0
Norai

Apie mus

Kur minsime šiandien?

Šeima yra svarbiausia, o dviračiai, jau daugiau nei 15 metų, yra pilnateisiai mūsų šeimos nariai. Iš pergalių dviračių trasose, sukauptos patirties prižiūrint dvirates transporto priemones ir visos šeimos aistros dviračiams, gimė VELONOVA.

VELONOVA – profesionali dviračių, jų dalių ir aksesuarų parduotuvė, teikianti dviračių serviso ir nuomos paslaugas. VELONOVA nėra įprasta parduotuvė, kur Jūsų vizitas prasideda ir baigiasi pirkimo-pardavimo procesu. Tai vieta, kur tarsi šeimoje – atidžiai ir kokybiškai – pasirūpinama kiekvienu dviračių sporto profesionalu ar mėgėju. O nenutrūkstamas konsultacijas teikia ir Jūsų dviračių servisu rūpinasi Lietuvos, Pasaulio ir Europos čempionatų prizininkai, profesionalūs dviratininkai, broliai Vytautas ir Gediminas Kaupai.

VELONOVA yra oficialus Specialized, BMC, Namedsport, GripGrab atstovas Lietuvoje, dviračiams suteikiantis „Life Time" garantiją. Parduotuvėje rasite platų patikimų, pasaulyje pripažintų gamintojų dviračių, jų dalių, aksesuarų ir aprangos asortimentą. Pergalės dviračių sporte ir patirtis, teikiant dviračių serviso paslaugas, leidžia kruopščiai atrinkti kokybiškų dviračių prekių tiekėjus ir siūlyti Jums tik tas serviso paslaugas, kurių iš tikrųjų reikia Jūsų dviračiui.

Nesvarbu, ar ieškote profesionalaus dviračio, ar apsaugų savo mažajam dviračių entuziastui, ar norite tiesiog pasikonsultuoti, laukiame Jūsų, kad pasidalintume tuo, ką geriausiai išmanome. Kiekvienas, užsukęs į VELONOVĄ, mums rūpi taip, kaip tikras šeimos narys. Susitikime!

Minkite saugiai, kokybiškai ir patogiai, nes Jūsų dviračiu ir jo servisu rūpinasi VELONOVA.

VELONOVA – Kur minsime šiandien?