Meniu
0
Norai

Dviračių aksesuarai internetu

Įvairūs dviračių aksesuarai ir priedai - dviračių pompos, telefono laikikliai dviračiui, dviračio spidometrai, spynos, žibintai ir krepšiai bei kiti naudingi dviračių priedai, kiekvieną pasivažinėjimą dviračiu padaro ne tik patogesnį, bet ir saugesnį. VELONOVA rasite kokybiškus aksesuarus dviračiams, tinkančius tiek profesionalams, tiek mėgėjams. Patogiai filtruokite dviračių priedus pagal kainą, kategoriją, prekinį ženklą, spalvą ir prieinamumą ir išsirinkite tai, ko reikia jums.


Iš viso prekių: 2477
Greitas pristatymas Nauja
BLIZ Active Fusion Small | Matt Purple akiniai
Greitas pristatymas Nauja
BLIZ Active Fusion Small | Crystal Black akiniai
Greitas pristatymas Nauja
BLIZ Active Fusion Small | Matt Black akiniai
Nauja
Canyon Carbon gertuvės laikiklis
Greitas pristatymas Nauja
BLIZ Active Fusion Small | Matt White akiniai
Greitas pristatymas Nauja
Quad Lock ekrano apsauga | Samsung Galaxy S24 Ultra
Greitas pristatymas Nauja
Quad Lock ekrano apsauga | Samsung Galaxy S24+
Greitas pristatymas Nauja
Quad Lock ekrano apsauga | Samsung Galaxy S24
Greitas pristatymas Nauja
Quad Lock Samsung Galaxy S24 Ultra telefono dėklas
Greitas pristatymas Nauja
Quad Lock Samsung Galaxy S24+ telefono dėklas
Greitas pristatymas Nauja
Quad Lock Samsung Galaxy S24 telefono dėklas
Greitas pristatymas Nauja
Abus Granit Plus TexK 640/135HB230 U formos spyna | Black
Greitas pristatymas Nauja
Abus Granit Plus 640/135HB150 U formos spyna | Black
Greitas pristatymas Nauja
Abus Granit XPlus 540/160HB230 U formos spyna | Black
Greitas pristatymas Nauja
Abus Granit XPlus 540/160HB230 U formos spyna su laikikliu | Black
Greitas pristatymas Nauja
Abus Granit XPlus 540/160HB300 U formos spyna su laikikliu | Black
Greitas pristatymas Nauja
Abus Granit XPlus 540/160HB230 U formos spyna | Black
Greitas pristatymas Nauja
Abus Granit XPlus 540/160HB230 U formos spyna su laikikliu | Black
Greitas pristatymas Nauja
Abus BORDO Combo 6000C/90 SH sulankstoma spyna | Black
Greitas pristatymas Nauja
Abus Steel-O-Chain 9808K/140 spyna | Black
Greitas pristatymas Nauja
Abus WEB 1500/60 spyna | Lime
Greitas pristatymas Nauja
Abus WEB 1500/110 spyna | Red
Greitas pristatymas Nauja
Abus WEB 1200/60 spyna | Lime
Greitas pristatymas Nauja
Abus WEB 1200/110 spyna | Orange

Dviračių pompos

Reikiamas oro slėgis padangose – ne tik reikalavimas, keliavimas techniškai tvarkingam dviračiui, bet ir veiksnys, lemiantis važinėjimo komfortą. Norint, jog išvykos nenutrauktų nemalonus netikėtumas, dviračių pompa visada turėtų būti po ranka.

Mūsų asortimente prieinamos ir kompaktiškos rankinės pompos, tvirtinamos prie dviračio rėmo ar telpančios į krepšį, ir patogios, greitai padangą pripučiančios pastatomos pompos. Ieškantys dar funkcionalesnių sprendimų, gali rinktis pompas su manometru, orinių amortizatorių slėgį reguliuojančias pompas bei kitus kategorijos produktus.

Renkantis šią prekę reikėtų atsižvelgti į dviračio padangų techninius parametrus, pavyzdžiui, palaikomą slėgį.

 

Dviračių stovai ir laikikliai

 Dviratis, kai juo nevažiuojama, nesvarbu, tai būtų trumpas stabtelėjimas kelyje ar sandėliavimas ne sezono metu, turi būti laikomas tvarkingai. Numestas ant žemės dviratis gali būti apgadintas ar net kelti traumų pavojų jums ir aplinkiniams. O, neturėdamas pastovios vietos kieme ar garaže, taps kliūtimi, trukdančia praeiti ar padėti kitus daiktus.

Mūsų klientams siūlomi įvairių modelių dviračių stovai leis išpręsti su dviračio laikymu susijusius klausimus. 

Atraminės kojelės, kurių dydis priklauso nuo dviračio rato skersmens. Pastatomi ar remontui skirti stovai, o gal – dviračių laikikliai ant sienos, leidžiantys optimaliai išnaudoti erdvę. Įvertinkite savo individualius poreikius ir išsirinkite geriausiai juos atitinkantį stovą dviračiui.


Telefono laikikliai dviračiui

Mobilusis telefonas yra vienas tų daiktų, be kurių dažnam mūsų išvyka dviračiu paprasčiausiai neįmanoma. Dviračių telefono laikiklis – priedas, būtinas visiems, galvojantiems ne tik apie patogumą, bet ir savo bei mobiliojo įrenginio saugumą. Suskambus telefonui ar norint kažką nufotografuoti, neteks ieškoti jo kišenėje ir rizikuoti kritimu, susižeidimu ar telefono ekrano sugadinimu. Galite būti tikri, jog aukštos kokybės telefono laikiklis dviračiui tvirtai laikys jūsų mobiliųjų įrenginį savo vietoje, net ir praktikuojant ekstremalų važiavimą.

VELONOVA asortimente rasite ne tik dviračiui, bet ir motociklui, automobiliui, namams skirtų ar ant riešo/juosmens tvirtinamų telefono laikiklių, idealiai tinkančių bėgiojimui. O taip pat ir daug kitų priedų, skirtų saugiam bei patogiam naudojimuisi mobiliuoju telefonu ar kitu įrenginiu (pavyzdžiui, veiksmo kamera).

 

Elektronika - dviračio spidometrai ir kompiuteriai

Šiandien išmanieji telefonai, dėl funkcijų įvairovės, gali atstoti net kelis įrenginius (kamera, navigacija ir pan.). Visgi, kai kuriais atvejais jais naudotis nerekomenduojama. Ilgesnis buvimas saulės atokaitoje neigiamai veikia akumuliatoriaus darbą, o galimas lietus telefonui taip pat nėra draugiškas.

Dviračio spidometras, dėl funkcijų gausos dažnai vadinamas kompiuteriu – praktiškas, patogus bei išvyką dviračiu dar įdomesne padarantis elektronikos priedas. Važiavimo greitis, nuvažiuotas atstumas, GPS, širdies ritmo matavimas – tik maža dalis dviračio spidometro funkcijų, kurios, priklausomai nuo konkretaus įrenginio, yra kur kas platesnės bei inovatyvesnės.

Dviračiams skirtos elektronikos prekių kategorijoje rasite ir kitų naudingų prietaisų bei priedų, skirtų pasivažinėjimo kokybės įvertinimui bei geresnių rezultatų siekimui (laikrodžiai, širdies ritmo matuokliai ir kita).

 

Dviračių spynos

Dviračių spynos – vienas svarbiausių aksesuarų, kurį, norint išvengti nemalonios ir finansiškai nuostolingos situacijos, derėtų įsigyti.

Siūlome rinktis iš įvairių modelių spynų (sulankstomos, grandinės, trosinės, U-formos, rėmo spynos, spynos su signalizacija ir kita), besiskiriančių dizainu, funkcionalumu bei kitais techniniais parametrais. Sprendžiant, kuris dviračio užraktas yra geriausias pasirinkimas, svarbu atsižvelgti į produkto apsaugos lygį. Kuo apsaugos lygis aukštesnis, tuo dviračio vagystė darosi sudėtingesnė.

Svarbu atkreipti dėmesį ir į spynos ilgį. Su ilgesne spyna prirakinsite ne tik dviračio vairą, bet ir ratus. O, prireikus, ir kelis dviračius.

 

Dviračių žibintai ir lempos

Dviračių žibintai – dviračio priedas, kurio būtinybė yra numatyta kelių eismo taisyklėse. Dviračio priekyje šviečiant baltam, o gale – raudonam žibintui, dviratininkas yra geriau pastebimas kitų eismo dalyvių. Taip pat, kas itin aktualu tamsiuoju paros metu arba apniukusią dieną, pagerėja ir matomumas.

Mūsų asortimente rasite ne tik pavienius priekinius ar galinius žibintus, bet ir žibintų komplektus. Taip pat – žibintus, tvirtinamus ant šalmo ir kitus apšvietimo priedus. Siekiantiems dar didesnio saugumo, siūlomos dviračių lempos su kamera ir/arba radaru: inovatyviais priedais, informuojančiais apie gale važiuojančias transporto priemones bei filmuojančiais galinį/priekinį vaizdą.

Renkantis šios kategorijos prekes, reikėtų atkreipti dėmesį į žibintų skleidžiamą liumenų srautą. Taip pat – įkrovimo tipą (įkraunami, su baterijomis).

 

Dviratininko akiniai

Dviratininko akiniai – ne tik stilingas, akį traukiantis aksesuaras, bet ir patikima apsaugos priemonė, leidžianti važinėtis patogiai, nepriklausomai nuo oro sąlygų (saulės šviesa, lietus, vėjas) bei kitų nepalankių veiksnių (dulkės, akinanti automobilių žibintų šviesa, vabzdžiai ir kita). Apsauginę dviratininko akinių funkciją lemia jų masyvumas, išskirtinė forma bei idealus prigludimas prie veido.

Akinių modelio, dydžio bei spalvos pasirinkimas priklauso nuo individualių veido bruožų ir, žinoma, estetikos poreikio. Rinkdamiesi šią prekę, atkreipkite dėmesį ne tik į dizainą, bet ir akinių filtro kategoriją, apibūdinančią tamsinimo ir apsaugos nuo akinimo lygį.

VELONOVA asortimente siūlomi ne tik specializuoti akiniai dviratininkams, bet ir universalūs akiniai, puikiai tinkantys laisvalaikiui ar sportui. Taip pat – keičiami stikliukai, kurie užtikrina važiavimo komfortą ir saugumą bet kokiomis aplinkos sąlygomis.

 

Dviračių krepšiai

Ruošiantis kelionei dviračiu, ypač – ilgesnei, dažnai atsiranda daiktų, kuriuos norisi/reikia pasiimti kartu. Specializuoti dviračio krepšiai, kurie, priklausomai nuo modelio, tvirtinami ant rėmo, vairo, bagažinės ar po balneliu, šią praktinę užduotį leis išspręsti be didesnių problemų.

Siūlome rinktis ne tik universalius dviračio krepšius, į kuriuos telpa, pavyzdžiui, užkandžiai, iškylos kilimėlis ir pan., bet ir specializuotus, pritaikytus gertuvės, įrankių, ratų ir kitų dviračio priedų laikymui.

Rinkdamiesi šios kategorijos prekę, atkreipkite dėmesį ne tik į krepšio paskirtį bei tvirtinimo būdą, bet ir tinkamumą konkretaus tipo dviračiui, medžiagą, tūrį.

 

Dviračiai - pasirinkimas ir kategorijos

Dar neturite dviračio? O galbūt sau, šeimos nariui ar savo vaikui ieškote naujo? VELONOVA parduotuvėje rasite ne tik platų dviračių aksesuarų, bet ir dviračių pasirinkimą. Prieš renkantis konkretų modelį, reikėtų nuspręsti, kokio tipo dviračio ieškote. Pagrindinis kriterijus, kuriuo remiantis yra klasifikuojami dviračiai – paviršius, kuriuo važinėti jie yra skirti bei nuo to priklausanti dviračio konstrukcija.

 Kalnų (MTB), krosiniai/gravel, triatlono, hibridiniai, triatlono, BMX,  elektriniai, o gal vaikiški dviračiai: mūsų fizinėje bei elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti įvairių tipų dviračių, skirtų tiek mėgėjams, tiek ir profesionalams.

 

Dviratininkų apranga

Specializuota dviratininkų apranga – ne tik mėgėjų ir profesionalų vizitinė kortelė, išduodanti gilų ryšį su šia sporto šaka, bet, svarbiausia, būtinas saugaus bei komfortiško važiavimo garantas.

Jei dėl kitų aprangos detalių įsigijimo galima diskutuoti, dviračių šalmai, kaip pagrindinė saugumo priemonė, yra būtini. Mūsų asortimente rasite įvairių modelių suaugusių ir vaikiškų dviratininkų šalmų, kuriuos renkantis, svarbu atkreipti dėmesį ir į dviračio tipą.

Siekiant dar didesnio komforto, pravartu investuoti į pilnos aprangos komplektą, kurį sudaro ne tik šalmas, bet ir orui pralaidūs, judesių nevaržantys, įprastai viduje paminkštinimą turintys dviratininko šortai bei pėdos stabilumą padidinantys dviratininko batai. Žinoma, galime pasiūlyti ir daug kitų naudingų garderobo detalių dviratininkams - nuo termo iki apsaugančios nuo lietaus aprangos.