Meniu
0
Norai

GripGrab Ride termo moteriški marškinėliai | Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: GripGrab
Likutis: Turime
GripGrab
Kaina:
52,95€
GripGrab Ride termo moteriški marškinėliai | Black GripGrab Ride termo moteriški marškinėliai | White
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

GripGrab Ride termo moteriški marškinėliai | Black

Dėl puikios termoreguliacijos ir kvapų nepraleidžiančios medžiagos šis apatinis sluoksnis idealiai tinka pakartotiniam naudojimui žiemos mėnesiais.

"GripGrab Ride Thermal" bazinis sluoksnis ilgomis rankovėmis yra jūsų pasirinkimas visoms žiemos veikloms - nuo važinėjimo dviračiu iki bėgimo ar slidinėjimo. Bazinis sluoksnis pagamintas iš dviejų sluoksnių poliblendinio audinio mišinio, kuris užtikrina puikų šilumos reguliavimą, itin švelnų prisilietimą prie odos, puikiai išgarina drėgmę ir puikiai praleidžia orą.

Drabužis apdorotas specialia Polygiene® priemone, kad būtų atsparesnis nemaloniems kvapams, todėl jį galima skalbti mažiau ir dėvėti daugiau. Šis apatinis sluoksnis yra idealus pasirinkimas kiekvieną dieną į žygį vykstantiems dviratininkams, užtikrinantis komfortą ir našumą.

  • Polygiene® nuo nemalonaus kvapo apsaugantis audinys
  • Idealiai tinka šaltoms ir švelnioms sąlygoms
  • Izoliacinis
  • Lengvai suspaudžianti
  • Kvėpuojantis

Medžiagos
50% polipropilenas
50 % poliesteris

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės