Meniu
0
Norai

GripGrab Expert Seamless Lightweight apatiniai marškinėliai | White

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: GripGrab
Likutis: Turime
GripGrab
Kaina:
37,07€ 52,95€ -30%
GripGrab Expert Seamless Lightweight apatiniai marškinėliai | Black GripGrab Expert Seamless Lightweight apatiniai marškinėliai | White GripGrab Expert Seamless Lightweight apatiniai marškinėliai | Grey
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

GripGrab Expert Seamless Lightweight apatiniai marškinėliai | White

Aukštos kokybės bazinis sluoksnis, pasižymintis besiūle konstrukcija ir prigludimu prie odos

"GripGrab Expert Seamless Lightweight" apatiniai marškinėliai - tai aukštos kokybės marškinėliai su besiūle konstrukcija, kurie suteiks jums komfortą ir judėjimo laisvę visą dieną. Jis pagamintas iš itin funkcionalių, orui pralaidžių ir elastingų audinių, leidžiančių vėdinti ir valdyti kūno temperatūrą švelniomis ir šiltomis sąlygomis.

Optimizuotoms drėgmės šalinimo savybėms užtikrinti pasirinkome 100 % polipropileną, žinomą dėl greitai džiūstančių ir hidrofobinių savybių, kad liktumėte gaivūs ir sausi, nes visi žinome, kad grynas poliesteris linkęs priversti prakaituoti. Strategiškai išdėstytos vėdinimo zonos po pažastimis padeda greitai išsklaidyti šilumą ir palaiko drėgmės valdymą.

Šis bazinis sluoksnis priglunda prie odos, todėl jis "nesipučia" po įvairių tipų dviratininko marškinėliais. Jis maloniai minkštas prie odos ir pagamintas Italijoje, todėl pabrėžia aukštą kokybę ir gali tapti vienu mėgstamiausių ir universaliausių jūsų dviratininko drabužių.

  • Priglunda prie odos
  • Drėgmės šalinimas
  • Kvėpuojantis
  • Minkšta medžiaga
  • Pagaminta Italijoje

Medžiagos
100% polipropilenas

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės