Meniu
0
Norai

GripGrab Reflective Hi-Vis daugiafunkcinė skarelė - šalikas

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: GripGrab
Likutis: Turime
GripGrab
Kaina:
26,95€ Paskutinė prekė!
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 1 0-2 d.d.
Tiekėjo sandėlys 0 -
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

GripGrab Reflective Hi-Vis daugiafunkcinė skarelė - šalikas

Apsaugokite kaklą nuo vėjo ir neleiskite šaltam orui patekti į jūsų dviratininko striukę, kartu padidindami matomumą kitiems eismo dalyviams.

Daugiafunkcinis privalomas kaklo šalikas su gerai matomomis medžiagomis ir šviesą atspindinčiais skydeliais, kurie padidina matomumą esant prastam apšvietimui.

Greitai džiūstantis audinys leidžia efektyviai pernešti drėgmę, o esant labai karštoms sąlygoms puikiai vėsina, kai mirksta vandenyje. Esant vėjuotam ir šaltam orui suteikia papildomą izoliacijos sluoksnį.

Savybės

  • Atspindinčios detalės
  • Lengvas
  • Daugiafunkcinis
  • Gerai matomas
  • Kvėpuojantis

Medžiaga: 100% poliesteris

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės