Meniu
0
Norai

Dviračio grandinės | Grandinės sujungimo įrankiai

Dviračio grandinės yra neatsiejama dviračio dalis, garantuojanti sklandų rato sukimąsi ir jėgos perdavimą. Tinkama grandinė ne tik pagerina važiavimo patirtį, bet ir pratęsia dviračio tarnavimo laiką. VELONOVA parduotuvėje galėsite rinktis iš aukštos kokybės grandinių, kurios užtikrins geriausią važiavimo patirtį. Puslapio apačioje pateiktos gairės padės jums lengvai išsirinkti tinkamą grandinę.


Iš viso prekių: 279
Greitas pristatymas Nauja -31%
Voxom WMI7 raktas grandinės nusidevėjimui matuoti
Greitas pristatymas Nauja
Trivio Chain Catcher grandinės laikiklis/ iki 39T
Greitas pristatymas Nauja
Trivio Chain Catcher grandinės laikiklis/ iki 36T
TOP
Shimano 105 CN-HG601 grandinė | 11 pavarų
TOP
Shimano CN-HG40 grandinė | 6/7/8 pavarų
Greitas pristatymas TOP
Squirt ilgalaikis grandinės vaškas | 120 ml
Greitas pristatymas TOP
SRAM PC-830 grandinė | 7/8 pavarų
TOP
Shimano CN-HG701 grandinė | 11 pavarų
Greitas pristatymas TOP
Shimano Deore CN-HG54 grandinė | 10 pavarų
Greitas pristatymas TOP
Shimano Deore XT CN-HG93 grandinė | 9 pavarų
Greitas pristatymas TOP
SRAM PC-1051 grandinė | 10 pavarų
Greitas pristatymas TOP
SRAM GX Eagle grandinė | 12 pavarų
Greitas pristatymas TOP
Shimano CN-HG53 grandinė | 9 pavarų
Greitas pristatymas TOP
Shimano CN-HG71 grandinė | 6/7/8 pavarų
Greitas pristatymas TOP
Shimano 10 pavarų grandinės sujungimo kaištis | 1 vnt
Greitas pristatymas TOP
Shimano Deore XT CN-HG95 grandinė | 10 pavarų
Greitas pristatymas TOP
KMC X11 grandinė | 11 pavarų | Silver-Black
Greitas pristatymas TOP
SRAM PC-1031 grandinė | 10 pavarų
TOP
SRAM PC-951 grandinė | 9 pavarų
Greitas pristatymas TOP
Morgan Blue Race Oil grandinės tepalas | 125 ml
Greitas pristatymas TOP
Shimano Ultegra CN-6701 grandinė | 10 pavarų
Greitas pristatymas TOP
SRAM PC X1 grandinė | 11  pavarų
Greitas pristatymas TOP
SRAM XX1 Eagle grandinė | 12 pavarų | Black
Greitas pristatymas TOP
SRAM PC XX1 grandinė | 11 pavarų

Dviračių grandinės

Dviračio grandinė iš pažiūros atrodo paprasta ir nepretenzinga dviračio dalis. Tačiau, norint užtikrinti, kad važiavimas būtų sklandus, būtina parinkti kokybišką, geriausiai jūsų dviračio tipą atitinkančią grandinę.

Dviračio kategorija

Kalnų / Miesto / Turistiniųkalnų dviračių grandinės skirtos sunkesnėms apkrovoms ir perjungimui kalnuotose vietovėse, jos sukurtos taip, kad esant apkrovai lengviau persijungtų į aukštesnę pavarą, nes dažnai trasose tenka susidurti su staigiais pakilimais.

Kiekviena grandinė skirta dviračiui su konkrečiu pavarų skaičiumi. Prieš pirkdami, atkreipkite dėmesį į savo dviračio kasetės pavarų skaičių. Galite tiesiog suskaičiuoti, kiek žvaigždučių kasetėje.

Plentoplento dviračių grandinės yra sukurtos greitam važiavimui asfaltuotomis trasomis, todėl jos gali būti siauresnės ir lengvesnės nei kitų tipų grandinės.

BMX - BMX dviračių grandinės yra tvirtos ir atsparios, nes šie dviračiai dažnai naudojami ekstremalioms sąlygoms ir triukams.

Kiekviena grandinė skirta dviračiui su konkrečiu pavarų skaičiumi. Prieš pirkdami, atkreipkite dėmesį į savo dviračio kasetės pavarų skaičių. Galite tiesiog suskaičiuoti, kiek žvaigždučių kasetėje.

Priedai - Tai papildomos detalės ar įranga, kurios gali būti naudojamos grandinės priežiūrai, tvarkymui arba montavimui.

  • Sujungėjai: Grandinės sujungimas yra esminis procesas, kai reikia sujungti grandinės segmentus arba atstatyti pažeistą grandinę. Šios detalės būtinos, kad grandinė veiktų sklandžiai ir efektyviai.
  • Įrankiai: Šioje kategorijoje rasite viską, ko gali prireikti grandinės priežiūrai ir remontui. Dviračio grandinės įrankis, toks kaip grandinės replės ar matavimo prietaisas, yra būtinas norint užtikrinti grandinės ilgaamžiškumą ir puikų veikimą. Jis padeda atlikti įvairius darbus, nuo grandinės narelių sujungimo iki dėvėjimosi lygio nustatymo.
  • Plovimo priemonės: Tai specialios medžiagos ar prietaisai, skirti pašalinti purvą, smėlį ir kitus nešvarumus iš grandinės. Dažnai tai yra chemijos priemonės, kurios padeda atskirti riebalus ir nešvarumus nuo grandinės paviršiaus, arba šepečiai ir šepetėliai, skirti įvarioms grandinėms. Regularus dviračio grandinės valymas ne tik pagerina dviračio veikimą, bet ir užtikrina ilgesnį grandinės tarnavimo laikotarpį.
  • Sutepimo priemonės: Sutepimo priemonės yra esminė grandinės priežiūros dalis. Teisingas dviračio grandinės tepimas ne tik mažina trintį tarp grandinės narelių, bet ir apsaugo ją nuo ankstyvo dėvėjimosi. Naudojant tinkamas sutepimo priemones, galite sumažinti grandinės triukšmą, pagerinti pavarų perjungimo sklandumą ir užtikrinti, kad grandinė veiktų optimaliai.
  • Įtempėjai / Chain Guides: Tai yra mechanizmai, kurie užtikrina, kad grandinė išlieka teisingoje padėtyje per visą važiavimo laiką. Jie yra ypač naudingi dviračiuose, kurie yra naudojami ekstremaliomis sąlygomis, tokiomis kaip kalnų dviračių važiavimas, nes jie neleidžia grandinei nuslysti nuo žvaigždžių.

Prekinis ženklas

Barbieri  (Italija) – inovacija ir patogumas yra šios įmonės raktažodžiai. Svarbiausias jų indėlis yra dviračių grandinių valymo sistemos, kurios palengvina priežiūros procesą ir padidina grandinių eksploatacijos trukmę.

Campagnolo (Italija) – ši įmonė yra garsėjanti dėl aukštos kokybės pavarų perjungimo sistemų ir kitų dviračių komponentų. Jų patirtis ir meistriškumas, susijęs su itališku dizainu ir inžinerija, užtikrina, kad jų grandinės ir priedai yra patikimi ir efektyvūs.

CeramicSpeed (Danija) – fokusuodamiesi į mažesnę trintį ir didesnį našumą, šios įmonės guoliai ir grandinės yra mėgstami tarp profesionalių sportininkų. Jie siūlo produktus, kurie padeda pasiekti geresnius važiavimo rezultatus dėl sumažėjusio pasipriešinimo ir pagerėjusio komponentų tarnavimo laikotarpio.

KMC (Nyderlandai) – kaip vienas didžiausių grandinių gamintojų, KMC siūlo platų produktų asortimentą, tinkamą įvairiems dviračių tipams ir naudojimo sąlygoms. Jų grandinės yra gerai žinomos dėl patvarumo, stiprumo ir ilgaamžiškumo.

M-Wave  (Vokietija) - siūlydami ekonomiškus, bet kokybiškus aksesuarus, M-Wave kreipia dėmesį į praktiškumą ir prieinamumą. Jų produktai, skirti grandinėms ir kitoms dviračių dalims, yra sukurti palengvinti kasdienį dviratininkų gyvenimą.

Shimano (Japonija) – ši įmonė yra viena iš pramonės lyderių, žinoma dėl savo nuolatinės kokybės ir inovacijų. Jų grandinės ir pavarų perjungimo sistemos yra gerbiamos dėl patikimumo, ilgaamžiškumo ir aukštos technologijų integracijos.

SRAM (JAV) – ši kompanija yra inovacijų variklis, dažnai įdiegianti naujas technologijas, kurios keičia dviračių grandinių ir pavarų perjungimo rinką. Jų adaptuojamas ir lankstus požiūris yra vertinamas tarp įvairių vartotojų, nuo kasdienių dviratininkų iki profesionalių lenktynininkų.

Super B (Taivanis) – specializuojantis įrankiuose ir įrangoje dviračių priežiūrai, Super B yra neatsiejama dalis bet kurio dviratininko ar mechaniko inventoriuje. Jų priemonės supaprastina remonto ir priežiūros procesus, leisdamos dviratininkams lengviau ir efektyviau prižiūrėti savo grandines.

Voxom (Vokietija) - siūlydami patikimus ir tvirtus aksesuarus už prieinamą kainą, Voxom siekia užpildyti rinkoje esančią nišą, kur vartotojai ieško ilgaamžiškumo ir patikimumo neaukojant biudžeto.

Grandinės sujungimo tipas

MissingLink (greitoji jungtis): Tai yra specialus grandinės narelių jungimo būdas, kuris leidžia greitai ir paprastai jungti arba atjungti dviračio grandinę be specialių įrankių. MissingLink / Quick Link yra dažnai naudojamas terminas, nurodantis šią greitąją jungtį. Tai labai patogu grandinės priežiūros metu arba keičiant grandinę, nes nereikia papildomų įrankių.

Pin (kaištis): Tai tradicinis grandinės narelių jungimo būdas, kai specialus kaištis arba smeigtukas yra įstumiamas per narelius, siekiant sujungti dvi grandinės dalis. Dažniausiai reikia specialių įrankių, norint įstatyti ar išimti kaištį.

Dviračio pavarų skaičius

Šis filtras leidžia pasirinkti grandinę pagal dviračio galinių pavarų skaičių. Kai norite įsigyti naują grandinę savo dviratininkui, svarbu žinoti, kiek pavarų yra jūsų dviračio galinėje žvaigždėje. Tai lemia, kokia grandinė bus suderinama su jūsų dviračiu. Pavyzdžiui, jei dviratis turi 10 pavarų gale, turėtumėte ieškoti grandinės, kuri yra skirta "10 pavarų" sistemoms. "Single Speed" reiškia, kad grandinė yra pritaikyta dviračiams, kuriuose yra tik viena pavarų žvaigždė gale. Taigi, prieš perkant grandinę, rekomenduojama patikrinti, kiek pavarų yra jūsų dviračio galinėje žvaigždėje ir pasirinkti atitinkamą variantą.

Grandinės narelių skaičius

Šis filtras nurodo grandinės narelių skaičių. Kai planuojate įsigyti naują grandinę, labai svarbu atsižvelgti į jūsų senosios grandinės narelių skaičių. Tai užtikrins, kad naujoji grandinė tinkamai veiks. 
 

Ką daryti, jei norimo modelio šiuo metu parduotuvėje nėra?

Esant tokiai pasiūlai ir modelių įvairovei, ne visi modeliai laikomi fizinėje parduotuvėje ir ne visi netgi gamintojo sandėliuose. Parduotuvėje esančią prekę galite nusipirkti iš karto. Gamintojo sandėliuose esančias prekes galima užsakyti, o jums teks bent savaitę palaukti, kol prekė atvyks į Lietuvą.

Jei prekė išparduota – nereiškia, kad turite nuleisti rankas, eiti į kompromisus ir įsigyti kitą, mažiau tinkančią prekę. Tiesiog kreipkitės į pardavėjus, kurie jums paaiškins, kada bus papildyti sandėlio likučiai arba prekių siunta atvyks į Lietuvą.


 

Reguliariai tikrinant grandinę galima išvengti nenumatyto jos trūkio, ilginti jos tarnavimo laikotarpį ir užtikrinti saugesnį važiavimą.

Grandinė laikoma nusidėvėjusia, jei po tam tikro kilometrų skaičiaus ji pradeda "temptis", sukelti triukšmą arba sunkiai veikia pavarų perjungiklis. Taip pat specialūs grandinės matuokliai gali padėti nustatyti jos dėvėjimosi laipsnį.

Dažnis priklauso nuo dviračio naudojimo sąlygų, rūšies ir grandinės kokybės. Vidutiniškai rekomenduojama keisti grandinę kas 1.000 - 2.500 km, priklausomai nuo minėtų veiksnių.

Grandinės ilgis priklauso nuo dviračio pavarų skaičiaus ir rėmo dydžio. Daugelis dviračių gamintojų rekomenduoja konkrečias grandinės ilgio specifikacijas atsižvelgiant į dviračio modelį.

Reguliariai valykite ją nuo purvo ir smėlio, naudokite specialius grandinės valiklius. Po valymo rekomenduojama naudoti grandinės alyvą, kad užtikrintumėte sklandų ir tylų jos veikimą.

Grandinės sujungimas tai procesas, kai sujungiami atskiri grandinės segmentai arba keičiami pažeisti grandinės segmentai, naudojant specialias detales.

Rekomenduojama turėti grandinės valiklį, grandinės alyvą, grandinės matuoklį dėl nusidėvėjimo ir, prireikus, įrankius grandinės sujungimui.