Meniu
0
Norai

Kasetės dviračiui | Dviračių žvaigždutės

Puslapio apačioje pateikiame gaires, kurios palengvins Jums dviračio kasečių išsirinkimą. Trumpai aptariame kiekvieną filtrą ir patariame į ką atkreipti dėmesį, nuo ko pradėti renkantis kasetes dviračiui.


Iš viso prekių: 162
Greitas pristatymas TOP
Shimano 105 CS-R7000 kasetė, 11 pavarų
Greitas pristatymas TOP
Shimano XT CS-M8000 kasetė, 11 pavarų
Greitas pristatymas TOP
Shimano CS-HG500 kasetė, 10-pavarų
Greitas pristatymas TOP
Shimano CS-HG50 kasetė, 10 pavarų
Greitas pristatymas TOP
Shimano SLX CS-HG81 kasetė, 10 pavarų
Greitas pristatymas TOP
Shimano XT CS-M771 kasetė, 10 pavarų
Greitas pristatymas TOP
Shimano SLX CS-M7000 kasetė, 11 pavarų
Greitas pristatymas TOP
Shimano CS-HG51 kasetė, 8 pavarų
Greitas pristatymas TOP
Shimano Alivio CS-HG400 kasetė, 9 pavarų
Greitas pristatymas TOP
Shimano CS-HG31 kasetė, 8 pavarų
Greitas pristatymas TOP
SunRace CSMX3 kasetė, 10 pavarų
Greitas pristatymas TOP
Shimano Ultegra CS-R8000 kasetė, 11 pavarų
Greitas pristatymas TOP
Shimano XT CS-M8100 kasetė, 12 pavarų
Greitas pristatymas TOP
Shimano SLX CS-M7100 kasetė, 12 pavarų
Greitas pristatymas TOP
SunRace CSM96 kasetė 9 pavarų
Greitas pristatymas TOP
SunRace CSRS1 kasetė, 10 pavarų
Greitas pristatymas TOP
Shimano CS-HG41 kasetė, 8 pavarų
Greitas pristatymas TOP
Shimano Tourney MF-TZ500 kasetė, 7 pavarų
Greitas pristatymas TOP
Shimano 105 CS-5700 kasetė, 10 pavarų
Greitas pristatymas TOP
SRAM XG-1275 Eagle kasetė, 12 pavarų
Greitas pristatymas TOP
SunRace CSMX8 kasetė, 11 pavarų
TOP
Shimano XT CS-M770 kasetė, 9 pavarų
Greitas pristatymas TOP
SunRace CSRX1 kasetė, 11 pavarų
TOP
SunRace MFE60 kasetė, 8 pavarų

Dviračių kasetės  

 

Dviračių kasetės - platus pasirinkimas. ✓ Profesionalų Konsultacija ✓ Aukščiausia Kokybė. Užsuktite ir rinkitės.

 

Didžioji dauguma šiuolaikinių dviračių, nesvarbu, ar tai būtų kalnų, plento, ar hibridiniai, turi pavarų perjungiklius. Galinis perjungiklis judina grandinę aukštyn arba žemyn prie galinio rato pritvirtintų žvaigždučių rinkiniu. Šie krumpliaračiai yra jūsų dviračio kasetė. Kasetės skiriasi viena nuo kitos visų pirma dantukų skaičiumi. Kuo didesnis intervalas tarp minimalaus ir maksimalaus dantukų skaičiaus, tuo didesnis galimas pavarų skaičius.

Dviračio kategorija

Kalnų, miesto ir turistiniam dviračiui  – kuo didesnis intervalas tarp minimalaus ir maksimalaus dantukų skaičiaus, tuo didesnis galimas didelis pavarų skaičius, todėl kalnų, miesto arba turistiniams dviračiams, kur aktyviai naudojama pavarų sistema, yra skirtos kasetės yra su dideliu intervalu, pvz. 10-52 T.

Plento dviračiui – kuo mažesnis intervalas tarp minimalaus ir maksimalaus dantukų skaičiaus, tuo mažesnis galimas pavarų skaičius, plento dviračiai skirti važiuoti ilgas distancijas lygiu paviršiu, aktyviai nenaudojant pavarų, todėl jiems skirtos kasetės su mažu intervalu, pvz. 20-32 T.

Kita  – tai yra kasečių žiedai, kasečių dantukai, kasečių nuėmimui skirti įrankiai ir kiti priedai, kurių jums gali prireikti.

Prekinis ženklas

MicroShift (Taivanis) – tai yra kompanija, kuri apjungė geriausias konstruktorių, technologų bei inžinierių pajėgas, nuolat generuoja naujas idėjas, o dviračių komponentų gamybą, galima sakyti, pavertė menu.

Shimano (Japonija) – Shimano yra žinomi kaip perfekcionistai, kurie geriau vėluos, bet išleis į rinką tik tobulą produktą, visi jų produktai yra išdirbti, apgalvoti ir, galima sakyti, tobuli.

SRAM (JAV) – Kompanija žinoma tuo, kad įdiegė daug technologinių naujovių, tokių kaip rankena perjungiamos pavaros. Dėl tokių sprendimų, iš mažytės dirbtuvės Čikagos priemiesčiuose, greitai tapo verslu su 25 parduotuvėmis geriausiose lokacijose. Kompanijos įkūrėjai tokios sėkmės net nesitikėjo, todėl šiandien įmonėje juokaujama – kas žino, gal po kelių metų mes išmokysime dviračiu važiuoti netgi žuvį?

Sunrace (Taivanis) – kompanija gamina įvairiausius komponentus kone visų tipų dviračiams, platus asortimentas ir stiprus įmonės R&D padalinys (Research and Development, arba Tyrimų ir Plėtros) padėjo Sunrace tapti vienu pagrindinių rinkos veikėjų dviračių komponentų gamybos srityje.

Kiti mažiau žinomi ir rečiau sutinkami gamintojai. Kai yra tiek daug įvairių gamintojų, visų neįmanoma išvardinti.

Dantukų skaičius

Kasetės dantukų skaičius yra žymimas raide T (angl. k. teeth – dantukas). Dantukų skaičius gali svyruoti nuo 10 iki 50 ar daugiau. Kai kurios kasetės būna su fiksuotu dantukų skaičiumi, pvz. 14 T, o kai kuriose dantukų skaičius gali būti keičiamas perjungiant ir apima tam tikrą skalę, pvz. 10-26 T.

Kuo mažesnis intervalas tarp pirmojo ir antrojo skaitmens, tuo mažesnis galimas pavarų skaičius, o tokios kasetės labiausiai tinka žmonėms, kurie važinėja ilgas distancijas lygiais paviršiais. Ir, priešingai – kuo didesnis intervalas tarp mažiausio ir didžiausio dantukų skaičiaus, tuo didesnis galimas pavarų skaičius, o tokia kasetė tinka tiems, kas važinėja dviračiu kalnuose, mieste ar kitur, kur paviršius nevienodas ir netolygus.

Ką daryti, jei norimo modelio šiuo metu parduotuvėje nėra?

Esant tokiai pasiūlai ir modelių įvairovei, ne visi modeliai laikomi fizinėje parduotuvėje ir ne visi netgi gamintojo sandėliuose. Parduotuvėje esančią prekę galite nusipirkti iš karto. Gamintojo sandėliuose esančias prekes galima užsakyti, o jums teks bent savaitę palaukti, kol prekė atvyks į Lietuvą.

Jei prekė išparduota – nereiškia, kad turite nuleisti rankas, eiti į kompromisus ir įsigyti kitą, mažiau tinkančią prekę. Tiesiog kreipkitės į pardavėjus, kurie jums paaiškins, kada bus papildyti sandėlio likučiai arba prekių siunta atvyks į Lietuvą.