• +37068381390
  • info@velonova.lt

Plentiniai Dviračiai | Sportiniai Dviračiai

Nežinai, ką padovanoti? Leisk žmogui išsirinkti pačiam! Dovanų kuponai

Puslapio apačioje  pateikiame gaires, kurios palengvins Jums plento dviračio išsirinkimą. Trumpai aptariame kiekvieną filtrą ir patariame į ką atkreipti dėmesį.

Nauja -12%
Trek Domane AL 2 Disc plento dviratis / Hex Blue
Nauja -12%
Trek Domane AL 2 Disc plento dviratis / Trek Black
Greitas pristatymas TOP
BMC Roadmachine Six plento dviratis / Metallic Sand
Greitas pristatymas -10%
Specialized Tarmac SL7 Comp plento dviratis / Satin Teal Tint
Greitas pristatymas -10%
BMC Roadmachine Four plento dviratis / Lime Yellow
Greitas pristatymas -10%
BMC Teammachine SLR One plento dviratis / Black
Greitas pristatymas
Specialized Roubaix plento dviratis / Maroon
Greitas pristatymas -15%
Specialized Allez plento dviratis / Satin Black
Greitas pristatymas
Specialized Tarmac SL6 Sport plento dviratis / Lagoon Blue
Greitas pristatymas -15%
BMC Roadmachine 01 Three plento dviratis / Rhino Grey
Greitas pristatymas -5%
Specialized Tarmac SL6 plento dviratis / Tarmac Black
Greitas pristatymas -10%
Specialized Tarmac SL7 Comp plento dviratis / Gloss Metallic White Silver
-15%
Trek Domane AL 4 Disc plento dviratis / Gloss Trek Black
Greitas pristatymas -5%
Specialized Tarmac SL6 plento dviratis / Pine Green
Greitas pristatymas
Specialized Tarmac SL6 Sport plento dviratis / Flo Red
Greitas pristatymas -10%
Specialized Tarmac SL7 Expert plento dviratis / Tropical Teal
Greitas pristatymas -24%
Argon18 Gallium CS Disc 105 plento dviratis / Blue - Red Gloss


Plento dviračio išsirinkimo gidas

 

Šis dviratis skirtas važiuoti lygiu paviršiumi, idealiu atveju, asfaltu, ir važiuoti dideliu greičiu. Kad būtų galima išvystyti greitį, dviratis turi būti lengvas ir pasižymėti geromis aerodinaminėmis savybėmis. Plento dviračio korpusas gaminamas iš lengvų, bet tvirtų lydinių. Dažnai tam naudojamas anglies pluoštas – ši medžiaga nepigi, tokie dviračiai lengvi, tačiau brangūs. Plento dviračių padangos siauros, dažnai su aerodinaminiais stipinais. Dviračio konstrukcija projektuojamas taip, kad sukeltų kuo mažesnį vėjo pasipriešinimą. Toks dviratis gerai rieda, yra pritaikytas patogiai važiuoti didelius atstumus – jo vairas yra lenktas, o dviratininkas, važiuodamas ilgas distancijas, gali keisti kūno padėtį.

Jei dar nesate tikri, kokio dviračio Jums reikia - daugiau apie dviračio kategorijos išsirinkimą skaitykite čia


Dviračio rėmas – aliuminis ar karboninis?

Dviračio rėmai dažniausiai gaminami iš aliuminio arba anglies pluošto, dar vadinamo karbonu. Aliuminis yra tiesiog lengvas, tvirtas rėmas, o karboninis, anglies pluošto rėmas, yra ypatingas – dėl savo struktūros, tam tikrose vietose jis yra kietesnis, o kitose vietose, ten, kur reikia – minkštesnis ir amortizuojantis.

 

Kurio gamintojo dviratį rinktis?

Kokybiškų plento tipo dviračių rasite bet kurio gamintojo asortimente, tačiau kiekvienas gamintojas turi savo braižą ir stilių, ir siūlo specifinėmis charakteristikomis pasižyminčius dviračius.

Specialized (JAV) yra vienas didžiausių, žinomiausių ir įtakingiausių dviračių prekės ženklų pasaulyje, žinomas kaip novatoriškiausių ir pažangiausių dviračių gamintojas. Specialized siūlo platų aukščiausius kokybės standartus atitinkančių dviračių asortimentą.

BMC (Šveicarija) yra aukščiausios klasės dviračių prekės ženklas, žinomas visame pasaulyje. Pagrindinis jų tikslas yra greičio kūrimas – šis išskirtinis dėmesys greičiui lėmė, kad BMC tapo tokiu prekės ženklu, koks yra šiandien: greitas, nepaliaujamas ir kultinis.

Argon18 (Kanada) – šio gamintojo dviračiai yra aerodinamiški ir ergonomiški, lengvai įveikiantys iššūkius ir maksimaliai saugūs, pasižymi moderniu dizainu, skirti tiek mėgėjams, tiek profesionalams.

Trek (JAV) yra dviračių gamintojas, bendradarbiaujantis su avia pramone ir iš čia perėmęs ir įdiegęs dviračių gamyboje nemažai technologinių naujovių. Trek yra vienas didžiausių dviračių gamintojų JAV ir vienas patikimiausių bei labiausiai gerbiamų prekės ženklų pasaulyje.

 

Rėmo dydis –parenkamas pagal Jūsų ūgį

Dviračio rėmo dydis – panašiai kaip drabužis – parenkamas atsižvelgiant į jūsų ūgį. Kiekvienas dviračio modelis turi savo geometriją ir rekomenduojamas preliminarias dydžių ir ūgių lenteles. Paprastai, tokia lentelė pateikiama prie kiekvieno modelio.

Paprasta, tačiau galioja ta pati taisyklė, kaip ir su drabužiais – radę tinkamą sau dydį, nepamirškite pasimatuoti ir įsitikinkite, kad gerai jaučiatės.

 

Kokį dviračio modelį pasirinkti?

Tarmac (Specialized) – tai yra lengvas, aerodinamiškas ir greitas dviratis, užtikrinantis geriausią važiavimo kokybę bet kokiomis sąlygomis.

Roubaix (Specialized) – dėl „Future Shock“ amortizuojančios priekinės šakės ir labai lanksčios balnelio iškyšos, Roubaix yra itin patogus Endurance tipo dviratis, skirtas ištvermingam važiavimui plentu.

Allez (Specialized) – dažnai, siekiant padaryti dviratį prieinamą visiems, yra daromi kompromisai kokybės sąskaita, tačiau Alllez yra išimtis, šis dviratis lengvas, elegantiškas, patikimas, su veiksminga ir efektyvia pavarų sistema ir prieinamas daugumai vartotojų.

Aethos (Specialized) – tai ypatingai lengvi ir nepaprastai stilingi dviračiai, su lengvai prižiūrima beviele elektronine pavarų ir hidrauline stabdžių sistema.

Roadmachine (BMC) – su šiuo dviračiu, įveiksite net sudėtingiausias trasas, šiame dviratyje dera nevaržomas greitis ir maksimalus komfortas, todėl galite nuvažiuoti toliau ir greičiau.

Teammachine SLR (BMC) – yra greitas ir veržlus dviratis, pasižymintis agresyvia geometrija ir aštriu, bet gerai subalansuotu valdymu.

Timemachine 01 Road (BMC) – yra agresyviai aerodinaminis plento dviratis, galintis išvystyti didžiulį greitį. Jei ieškote ypatingo greičio pojūčio, tai su BMC Timemachine Road patirsite jo su kaupu.

Gallium (Argon) – tinka tiek ilgoms, varginančioms treniruotėms, tiek smagioms išvykoms su draugais, tiek trumpam sprintui nuo namų iki artimiausios kavinės, šis dviratis yra patogus ir lengvai prižiūrimas, trumpai tariant, tikras važiavimo malonumas.

Domane (Trek) – universalus dviratis, kuris užtikrina visišką komfortą važiuojant ilgus atstumus. Galbūt šis dviratis nėra pats veržliausias, tačiau jis – universalus, patikimas ir nenuviliantis, o už patrauklią kainą įsigyjate tikrai puikią specifikaciją.

Emonda (Trek) – tvirtas universalus lenktyninis dviratis, pasižymintis puikiu valdymu, našumą užtikrinančia standžia platforma, patogia važiavimo padėtimi, o dviračio dizainas yra minimalistinis ir švarus.


Ką daryti, jei norimo dviračio šiuo metu parduotuvėje nėra?

Esant didelei dviračių pasiūlai ir modelių įvairovei, suprantama, kad ne visi dviračiai laikomi fizinėje parduotuvėje ir ne visi netgi gamintojo sandėliuose.

Parduotuvėje esančią prekę galite nusipirkti iš karto. Gamintojo sandėliuose esančias prekes galima užsakyti, o jums teks bent savaitę palaukti, kol prekė atvyks į Lietuvą.

Jei prekė išparduota – nereiškia, kad turite nuleisti rankas, eiti į kompromisus ir įsigyti kitą, mažiau tinkančią prekę. Tiesiog kreipkitės į pardavėjus, kurie jums paaiškins, kada bus papildyti sandėlio likučiai arba prekių siunta atvyks į Lietuvą.

 

Velonova asortimentas:  dviračių aksesuaraidviračių dalysdviračio priežiūros priemonėsdviračių laikikliai automobiliuidviračio kėdutės vaikamspriekabosįrankiai dviračio remontuistogo bagažinėspaspirtukaikūno priežiūros priemonėsmaistas sportuisportiniai vežimėliaitreniruokliai