Meniu
0
Norai

Assos RS LF TARGA pirštinės | Black Series

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Assos of Switzerland
Likutis: Turime
Assos of Switzerland
Kaina:
75,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Assos RS LF TARGA pirštinės | Black Series


Neįtikėtinai lengvos pirštinės, skirtos važinėti vasarą, pasižyminčios dideliu pralaidumu orui, maksimalia atrama ir suderinamumu su jutikliniais ekranais, pritaikytos ir sukirptos ties riešu, todėl suteikia dar daugiau judėjimo laisvės.

Naujos kartos Race Series pirštinėse Assos pertvarkė kirpimą ties riešu, išpjaudama medžiagą, kad sąnariai galėtų lengvai lankstytis važiuojant. Mažiau apimties, mažiau raukšlių ir mažiau suvaržymų. Dizainas ir rankų judrumas nenukentėjo. Derinant penkias skirtingas tekstilės medžiagas, dešimt sekcijų ir tris komponentus sukuriama suapvalinta, optimali 3D forma, kuri atkartoja specifinę anatominę žmogaus rankos padėtį, kai ji laiko vairą.

Ypač karštomis vasaros dienomis ir intensyvių važiavimų metu, kai prakaitas gali turėti įtakos sukibimui ir vairo pojūčiui, pirštinės "RS Gloves" papildo EQUIPE ir DYORA sluoksniavimo sistemas.

Pagrindinė medžiaga, "Breezer Tex", yra itin lengvas atviros struktūros audinys, skatinantis pralaidumą orui, todėl rankos išlieka vėsios ir sausos. Perforuoti sintetiniai delnai apsaugo nuo trinties ir užtikrina saugų sukibimą bei vairo pojūtį.

Anatominis dešimties plokščių ir penkių audinių kirpimas tiksliai atkartoja tipišką žmogaus rankos siluetą. Ant nykščio esanti itin sugerianti frotinė juostelė suteikia šluostomąjį paviršių.

 • Patobulinta pirštinių forma su trumpesniu kirpimu ties riešu, užtikrinančiu didesnę judesių laisvę
 • Itin mažo tūrio, tarsi antra oda, itin pralaidžios orui
 • Breezer Tex: itin lengvas audinys, pasižymintis vėsinamuoju poveikiu, itin greitai džiūstantis, UPF 25
 • 3D profiliuotas, perforuotas sintetinis delninis audinys, užtikrinantis sausą sukibimą be raukšlių
 • Itin lengvas delnų paminkštinimas, efektyviai sugeriantis smūgius
 • Prakaitą sugerianti frotinė tekstilė ant nykščio
 • "Racing Fit", anatominis kirpimas su 10 įdėklų ir 5 skirtingomis tekstilėmis

Techninės savybės
Medžiagos sudėtis Nugara: 62 % poliamidas, 38 % elastanas Delnas: 60 % poliamidas, 40 % poliuretanas Nykštys: 94 % poliesteris, 6 % elastanas Pamušalas: 100% poliesteris

Kai kalbama apie Assos, šveicariška precizija ir kokybė yra dvi pagrindinės vertybės. Kiekvienas gaminys atspindi Šveicarijos aistrą už kokybę, ilgaamžiškumą ir stilių.

Kodėl Assos rūbai yra nepralenkiami?

 • Aukščiausia medžiagų kokybė: Assos renkasi tik geriausias medžiagas, garantuojančias šiltumą, komfortą ir ištvermę. Jūsų drabužis išlaikys savo formą ir kokybę metų metais.

 • Ergonomika ir dizainas: Kiekvienas rūbas yra projektuotas pagal dviratininko poziciją ant dviračio, siekiant užtikrinti didžiausią patogumą ir našumą kiekviename pasivažinėjime.

 • Technologinės naujovės: Assos naudoja progresyvias technologijas drabužių kūrime. Tai apima inovacijas, kurios saugo nuo lietaus, leidžia odai kvėpuoti ir išlaiko šiltumą.

 • Detalės: Smulkmenos, tokios kaip patogios kišenės, atšvaitai ir inovacinė konstrukcija, praturtina drabužio funkcionalumą.

 • Išskirtinės kolekcijos: Su Assos, jūs rasite rūbų liniją bet kokiam orui, važiavimo stiliui ir poreikiui.

 • Griežta kokybės kontrolė: Nuo pradinio medžiagų pasirinkimo iki baigto produkto, Assos užtikrina, kad jų rūbai atitinka aukščiausius standartus.

 • Stilingas minimalizmas: Elegantiškas ir subtilus dizainas, kuris džiugins tiek dviračio trasoje, tiek už jos ribų.

 • Garantija ir aptarnavimas: Per pirmuosius dvejus metus nuo įsigijimo, jei pastebėsite gamybos trūkumus Assos gaminiose, jie bus nemokamai pataisomi arba pakeisti naujais.

 • Apgadinimo apsauga: Per pirmąsias 30 dienų po įsigijimo, jei Assos gaminys bus sugadintas, pvz., dėl avarijos ar griūvimo, jis bus sutaisytas ar pakeistas visiškai nemokamai.

 • Nuolatinis remontas už patrauklią kainą: Jei po pradinio 30 dienų laikotarpio jūsų Assos gaminys bus pažeistas, Assos siūlo kokybišką remonto paslaugą už draugišką kainą. Dėl aukštos kokybės medžiagų ir gamybos, daugelį gaminio pažeidimų galima efektyviai ir patvariai suremontuoti.

Vien šie argumentai jau pakankami, kad suprastume, kodėl Assos yra mėgstamiausias pasirinkimas tarp profesionalių dviratininkų ir entuziastų.

 


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės