Meniu
0
Norai

BMC Roadmachine 01 Four plento dviratis | Coral Red - Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: BMC - Switzerland
Likutis: Turime
BMC - Switzerland
Kaina:
5809,30€ 8299,00€ -30% Paskutinė prekė!
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

BMC Roadmachine 01 Four plento dviratis | Coral Red - Black

Nepaprastai galingas Roadmachine 01 suderina nepaliaujamą greitį ir malonų komfortą, todėl galite nuvažiuoti toliau ir greičiau. Šio plento dviračio Premium Carbon rėmas ir šakė sukurti naudojant TCC Endurance technologiją, taip pat įdiegta ICS technologija, Stealth Cable Routing ir Premium Carbon D-Shape sėdynės atrama. 

INOVACIJOS

TCC - Tuned Compliance Concept

Aukštos technologijos, mažiau nuovargio

Plento dviračiai paprastai neturi aktyvių pakabos elementų, tačiau tai nereiškia, kad BMC atsisakė patogesnio važiavimo koncepcijos. Savo rėmus kuria taikydami sisteminį požiūrį ir kiekvieną specialiai sukurtą dviratį konstruoja taip, kad jis atitiktų dviratininko poreikius. Kiekviename modelyje - nuo aerodinaminių greičio mėgėjų iki mylias įveikiančių Roadmachine dviratininkų - optimizuotas vertikalusis prisitaikymas ten, kur tai svarbiausia. Rezultatas - maksimalus komforto ir našumo balansas, kad važiavimas būtų ir švelnus, ir greitas. 

ICS - integruota kabinos sistema

Šią filosofiją atitinka ICS technologija - patentuota sistema, kuri užtikrina slaptą laidų pravedimą nuo vairo iki galinės ašies, nepakenkiant pritaikymui, reguliavimui ir praktiškumui.

ICS technologija yra pirmaujantis sprendimas ir pirmasis sprendimas dviračių pramonėje - ji sujungia formą ir funkciją, kad būtų sukurta pažangiausia rinkoje konstrukcija, leidžianti nustatyti naujus rėmo dizaino standartus.

D formos sėdynės iškyša

Lengva, visiškai iš karbono pagaminta sėdynės iškyša, kuri išlygina reljefą ir užtikrina aukščiausią komfortą, kad važiuojant net pačiomis sunkiausiomis vietovėmis būtų neįtikėtinai komfortiškas ir efektyvus.

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas Roadmachine 01 Premium Carbon with Tuned Complaince Concept Endurance • ICS Technology • TCC Endurance compliance level • PF86 bottom bracket • Integrated Seatpost binder • Flat Mount Disc • 12x142mm thru-axle
Šakė Roadmachine 01 Premium Carbon with Tuned Complaince Concept Endurance • ICS Technology • TCC Endurance compliance level • 12x100mm thru-axle • 50mm offset (Size 47-51), 45mm offset (Size 54-61)
PAVARŲ SISTEMA
Pavarų rankenėlės SRAM FORCE eTap AXS HRD
Priekinis pavarų perjungėjas SRAM FORCE eTap AXS
Galinis pavarų perjungėjas SRAM FORCE eTap AXS
Pavarų sistema 2x12
Kasetė SRAM FORCE XG-1270, 10-36T
Grandinė SRAM FORCE 12 speed
Švaistikliai SRAM FORCE AXS 46/33T
STABDŽIAI
Stabdžiai SRAM FORCE eTap AXS HRD - Centerline X Rotors (160/160)
RATAI / PADANGOS
Ratlankis CRD-321 SL Carbon - Tubeless Ready - 35mm
Stebulė CRD-321 SL
Padangos Vittoria Corsa N.EXT - 28mm
VAIRAS / BALNELIS
Vairas BMC RAB 02 - Ergo Top Shape - Compact Bend
Vairo iškyša BMC ICS2 - Integrated Cockpit Design
Balnelis Fizik Argo Tempo R5 (150mm)
Balnelio iškyša Roadmachine 01 Premium Carbon D-Shaped Seatpost 15mm Offset
PAPILDOMI DUOMENYS
Modelio metai 2023
Svorio limitas 110 kg


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės