Meniu
0
Norai

Lezyne Matrix Bike Tagger - Apple AirTag™ laikiklis

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-AT-BKTAG-V104
Gamintojas: Lezyne
Likutis: Turime
Lezyne
Kaina:
19,90€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 5-10 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne Matrix Bike Tagger - Apple AirTag™ laikiklis

Lezyne Matrix Bike Tagger yra diskretiškas sprendimas, kaip pritvirtinti Apple AirTag™ prie bet kokio dviračio. Šis įtaisas suderinamas su standartiniais dviračių gertuvių laikiklių tvirtinimais ant modernių dviračių rėmų, suteikiant galimybę dviratininkams naudotis Apple „FindMy“ tinklu siekiant saugiau ir nepastebimiau sekti savo dviratį.

Pagrindinės savybės:

  • Universalios tvirtinimo galimybės: Įrenginį galima montuoti po gertuvės laikikliu arba tiesiogiai prie įvairių modernių dviračių rėmų tvirtinimų. Tai užtikrina, kad įtaisas gali būti naudojamas su įvairių tipų dviračiais.

  • Medžiaga ir patvarumas: Pagamintas iš lengvos ir patvarios Composite Matrix medžiagos, Tagger yra lengvas ir ilgaamžis. Tai užtikrina, kad įtaisas nesuteiks reikšmingo papildomo svorio dviračiui.

  • Atsparumas vandeniui: Tagger yra patobulintas iki IPX7 atsparumo vandeniui, tai reiškia, kad jis tinkamas naudoti visomis oro sąlygomis.

  • Saugumo funkcijos: Komplekte yra TR25 saugumo varžtai ir reikalingi įrankiai montavimui. Tai suteikia papildomą apsaugos lygį, nes varžtai nėra lengvai nuimami be specialių įrankių.

  • Paprastas naudoti: Apple AirTag™ įrengimas yra paprastas - pakanka vos pasukti. Tai užtikrina lengvą naudojimą ir montavimą.


Apple AirTag™ ir iPhone nėra įtraukti į Lezyne Matrix Bike Tagger komplektą.

Šis įtaisas siūlo efektyvų būdą padidinti dviračio saugumą, naudojant pažangias „Apple“ sekimo technologijas, tuo pačiu išlaikant diskretišką ir nepastebimą profilį ant dviračio.

Techninės savybės
Spalva Black

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės