Meniu
0
Norai

Lezyne Matrix Saddle Tagger - Apple AirTag™ laikiklis

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-AT-SDTAG-V104
Gamintojas: Lezyne
Likutis: Turime
Lezyne
Kaina:
19,90€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 3 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne Matrix Saddle Tagger - Apple AirTag™ laikiklis

Lezyne Matrix Saddle Tagger yra diskretiškas ir efektyvus Apple AirTag™ tvirtinimo sprendimas, skirtas bet kurio dviračio saugumui didinti. Tai yra protingas priedas, naudojantis Apple "FindMy" tinklą, siekiant padėti atkurti prarastą ar pavogtą dviratį.

Pagrindinės Lezyne Matrix Saddle Tagger savybės:

  • Diskretiškas tvirtinimas po balneliu: Tagger yra sukurtas taip, kad jis būtų pritvirtinamas nepastebimai po dviračio balneliu, prisegamas prie strypų. Šis tvirtinimas yra beveik nematomas ir netrukdo dviračio estetikai ar funkcionalumui.

  • Medžiaga ir patvarumas: Pagamintas iš lengvos, tačiau itin patvarios Lezyne Matrix kompozitinės medžiagos, Saddle Tagger yra sukurtas atlaikyti dviračių sporto iššūkius ir visas oro sąlygas.

  • Nepralaidus vandeniui, saugus dizainas: Laikiklis pasižymi nepralaidumu vandeniui, sertifikuotu pagal IPX7 ir Twist-Lock dizainu, užtikrinant, kad AirTag™ išliktų sausas ir saugus. Tagger yra sujungtas naudojant TR25 saugumo varžtą, kuris taip pat tvirtina jį prie balno strypų ir reikalauja specialių įrankių nuėmimui.

  • Suderinamumas su Apple "FindMy" tinklu: Kai tik yra sumontuotas su Apple AirTag™, Saddle Tagger gali būti naudojamas dviračio vietos stebėjimui per iPhone, naudojant Apple "FindMy" tinklą. Ši funkcija yra nepaprastai vertinga dviračio atgavimo atveju praradimo ar vagystės metu.

  • Testuotas dėl ultra-plačiajuosčio signalo: Tagger taip pat yra ištestuotas ir patikrintas dėl suderinamumo su ultra-plačiajuosčiu signalu, užtikrinant patikimą našumą ir sekimo tikslumą.


Apple AirTag™ ir iPhone nėra įtraukti į Lezyne Matrix Saddle Tagger komplektą.

Šis įrenginys yra puikus priedas bet kuriam dviratininkui, norinčiam pridėti papildomą saugumo sluoksnį ir ramybę savo dviračiui.

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės