Meniu
0
Norai

Lezyne Macro Drive 1400+ priekinis žibintas

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-LED-4-V737
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
99,90€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 5-10 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne Macro Drive 1400+ priekinis žibintas

Macro Drive 1400+ skleidžia galingą 1400 liumenų šviesos srautą per trifokuso optiką, kuri sukuria optimizuotą šviesos srauto modelį, užtikrinantį puikų matomumą kelyje. Vandeniui atsparus USB-C įkrovimo prievadas ir 2A+ greitojo įkrovimo galimybė leidžia patogiai įkrauti (laidas į komplektą neįtrauktas), o CNC apdirbta aliuminio konstrukcija su aušinimo briaunomis užtikrina ilgaamžiškumą ir efektyvų šilumos išsklaidymą.

Dėl "GoPro" tvirtinimo galimybės ir suderinamumo su "Infinite Light Power Pack+", šis priekinis žibintas siūlo universalų tvirtinimo pasirinkimą ir ilgesnį baterijos veikimo laiką. Griežtai išbandytas pagal IPX7 atsparumo vandeniui standartus, jis sukurtas taip, kad atlaikytų įvairias oro sąlygas. Pagal savo apšvietimo poreikius galite rinktis iš septynių skirtingų išvesties režimų - nuo dėmesį traukiančio dienos blykstės režimo iki milžiniškos 300 valandų veikimo trukmės "Femto" režimo. Universaliu ir keičiamu dirželiu jis tvirtinamas prie įvairaus dydžio vair7.

Lezyne Infinite Power Pack+ sukurtas taip, kad būtų suderinamas su USB-C LED žibintais ir pailgintų veikimo laiką. Originalus Infinite Light Power Pack nėra suderinamas su šiuo žibintu.

  • Maksimalus liumenų skaičius: 1400
  • Maksimali veikimo trukmė: 300 val.
  • Akumuliatoriaus talpa (mAh): 5200
  • Įkrovimo tipas: USB-C
  • Svoris: 230 g
  • Funkcijos: IPX7, dienos blykstė, lenktynių režimas, Infinite Light Power Pack+


 

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės