Meniu
0
Norai

Dviračio gertuvės laikikliai

Kategorijos apačioje pateikiame gaires, kurios palengvins Jums dviračio gertuvės laikiklio išsirinkimą. Trumpai aptariame kiekvieną filtrą ir patariame į ką atkreipti dėmesį, nuo ko pradėti renkantis gertuvės laikiklį.


Iš viso prekių: 158
Nauja
Elite STRUKA gertuvės laikiklis | Matt Black
Nauja
Elite AMBO gertuvės laikiklis | Matt Black
TOP
Ergotec gertuvės laikiklis
Greitas pristatymas TOP
Elite Vico Carbon gertuvės laikiklis | Matt Black - Red
Greitas pristatymas TOP
Elite Cannibal XC gertuvės laikiklis | Glossy Black - Red
Greitas pristatymas TOP
Elite Rocko Carbon gertuvės laikiklis | Matt Black - White
Greitas pristatymas TOP
Specialized Rib II gertuvės laikiklis | Matte Black
Greitas pristatymas TOP
Elite Rocko Carbon gertuvės laikiklis | Matt Black - Black
Greitas pristatymas TOP
Elite Custom Race Plus gertuvės laikiklis | Matt Black - White
Greitas pristatymas TOP
Elite Cannibal XC gertuvės laikiklis | Glossy Black - Orange
Greitas pristatymas TOP
Specialized Rib II gertuvės laikiklis | Black
Greitas pristatymas TOP
M-Wave Knob gertuvės laikiklis
Greitas pristatymas TOP
Elite Cannibal XC gertuvės laikiklis | Glossy Black - Green
Greitas pristatymas TOP
Specialized Rib II gertuvės laikiklis | Matte Black - White
Greitas pristatymas TOP
M-Wave C gertuvės laikiklis | Silver
Greitas pristatymas TOP
Elite Cannibal XC gertuvės laikiklis | Glossy White - Black
Greitas pristatymas TOP
Elite Vico Carbon gertuvės laikiklis | Matt Black - Blue
Greitas pristatymas TOP
S-Works Carbon Rib III gertuvės laikiklis | Gloss Black
Greitas pristatymas TOP
Elite Custom Race Plus gertuvės laikiklis | Skin - Black
Greitas pristatymas TOP
Elite Rocko Carbon gertuvės laikiklis | Glossy Black - White
Greitas pristatymas TOP
Elite Custom Race Plus gertuvės laikiklis | Glossy Black - Yellow

Gertuvės laikikliai dviračiui - platus pasirinkimas. ✓ Profesionalų Konsultacija ✓ Aukščiausia Kokybė. 

Kai važiuojate dviračiu, svarbu, kad gertuvė su vandeniu būtų po ranka, lengvai pasiekiama, gerai, saugiai ir stabiliai pritvirtinta, ir netrukdytų jums važiuoti.

 

Universalūs    standartiniai laikikliai, skirti standartinio dydžio gertuvėms.

Triatlono  – tai yra aerodinaminiai laikikliai, montuojami ant rėmo, pasižymintys ypatingai mažu svoriu.

Vaikiški   – šie laikikliai parduodami kartu su vaikiškomis gertuvėmis, kurios yra mažesnio tūrio, nei suaugusiems skirtos gertuvės.

Gamintojai

Ashima (Taivanis) gamina dviračių dalis ir aksesuarus, jie yra inovatoriai, keičiantys standartus, per 14 metų kompanija užpatentavo daugiau nei 300 išradimų, tai tikrai padeda daryti važiavimą saugesniu ir malonesniu, ar ne?

BMC (Šveicarija) yra aukščiausios klasės dviračių prekės ženklas, žinomas visame pasaulyje. Pagrindinis jų tikslas yra greičio kūrimas – šis išskirtinis dėmesys greičiui lėmė, kad BMC tapo tokiu prekės ženklu, koks yra šiandien: greitas, nepaliaujamas ir kultinis.

Elite (Italija) – dviračių sporto entuziastų kompanija, kurie jau keturiasdešimt metų siūlo unikalius ir pažangiausius gaminius dviračių sportui. Jų produktai pasižymi unikaliomis savybėmis ir neregėtomis funkcijomis.

Ergotec (Vokietija) – kompanija, nuo 1918 metų gaminanti dviračių dalis ir aksesuarus, kompanijos siekis yra maksimalus dviratininkų komfortas ir saugumas.

Lezyne (JAV) gamina estetiškus ir funkcionalius dviračių priedus iš aukščiausios kokybės medžiagų. Lezyne yra meilės dviračių sportui ir aistros naujoviškiems gaminiams bei dizainui derinys. Išskirtinės kompanijos inžinierių žinios leidžia kurti ypatingu funkcionalumu pasižyminčius dviračių aksesuarus. Kompanija yra sukūrusi daugybę apdovanojimų pelniusių produktų – praktinių ir daugiafunkcinių įrankių, dviračių pompų, GPS navigacijos prietaisų, dviračių kompiuterių ir gertuvių laikiklių.

M-Wave  (Vokietija) išaugo iš šeimos verslo, kurio pradžia siekia 1924 m. M-Wave dviračių aksesuarai pasižymi funkcionaliu dizainu ir žemomis kainomis. M-Wave idėja – siūlyti dviratininkams pažangius sprendimus, kurie palengvintų jų gyvenimą. Tai pasiekiama dėl aukštų kokybės ir gamybos standartų, kuriais pasižymi šis prekės ženklas. Taigi, jei ieškote praktiškų „pagalbininkų“, kurie smarkiai nepalengvintų jūsų piniginės, M-Wave yra tinkamas pasirinkimas.

Profile Design (JAV)– nuo 1988 metų gamina įvairius dviračių komponentus ir aksesuarus. Ypatingi jų produktai, suteikę kompanijai pripažinimą, yra aerobarai, ratai (wheels) ir gertuvės, arba taip vadinamos hidratavimo sistemos.

Rixen & Kaul  (Vokietija) gamina gertuvių laikiklius, mobiliųjų telefonų laikiklius, adapterius, kelioninius krepšius, dėžes naminiams gyvūnams ir kitus priedus, kurių gali prireikti keliaujantiems dviračiu, motociklu arba automobiliu.

Specialized (JAV) – ši kompanija gerai žinoma dviračių mylėtojams. Specialized yra ilgamečiai lyderiai dviračių gamybos srityje, vertinami dėl nepriekaištingos kokybės ir technologinių inovacijų. Kai kurie jų sukurti dviračiai įėjo į istoriją ir šiandien rodomi muziejuose. Specialized gaminami dviračių aksesuarai yra tokie pat kokybiški, kaip ir jų dviračiai.

Supacaz (JAV) – kompanijos devizas yra „su dviračiu – Kalifornijos stiliumi“. Anthony Sinyard, Specialized kompanijos savininko sūnus, gimė ir augo Kalifornijoje, kur dėl švelnaus klimato ir gražios gamtos, populiarios atvirame ore praktikuojamos sporto šakos, kaip dviračių sportas ir kitos. Jam kilo klausimas, kodėl dviratininkų apranga ir aksesuarai negali būti gražūs, spalvingi ir originalūs? Taip Anthony nusprendė įkurti savo kompaniją Supacaz – kad važiavimas dviračiu būtų dar smagesnis.

Voxom (Vokietija) gamina išskirtinės kokybės, laikui atsparius, patikimus dviračių aksesuarus už protingą ir subalansuotą kainą.

Dviračio gertuvės tipas

Standartiniai standartiniai gertuvės laikikliai gali būti tvirtinami tiek kairėje, tiek dešinėje dviračio rėmo pusėje.

Kairės pusės - šie dviračio laikikliai sukurti taip, kad tvirtinami būtent kairėje dviračio rėmo pusėje, tokie laikikliai skirti visų pirma dviračiam su mažais rėmais, kalnų dviračiams, jie taip pat praverčia, kai ant dviračio rėmo tvirtinama daugiau krepšelių ir kitų priedų, o kai kurie vartotojai teigia, kad jiems patogesnė būtent kairė pusė, jie geriau jaučiasi, kai dešine ranka laiko vairą, o kaire ranka siekia pasiimti gertuvės.

Dešinės pusės - šie dviračio laikikliai sukurti taip, kad tvirtinami būtent dešinėje dviračio rėmo pusėje, tokie laikikliai skirti visų pirma dviračiam su mažais rėmais, kalnų dviračiams, jie taip pat praverčia, kai ant dviračio rėmo tvirtinama daugiau krepšelių ir kitų priedų, o kai kurie vartotojai teigia, kad jiems patogesnė būtent dešinė pusė, jie geriau jaučiasi, kai kaire ranka laiko vairą, o dešine ranka siekia pasiimti gertuvės.

Dviračio gertuvės laikiklis su magnetu – galite įsigyti gertuvę su integruotu magnetiniu laikikliu, tada, nereikės atskirai pirkti laikiklio, tokios gertuvės tinka absoliučiai visiems dviračiams, gertuvę lengva pritvirtinti, nes magnetas pats ją pritraukia prie laikiklio. Norint gertuvę nuimti, užtenka pasukti ją į šoną.

Dviračio gertuvės medžiaga

Aliuminis – laikiklių gamyboje, aliuminis yra viena dažniausiai naudojamų medžiagų, iš jos pagaminti laikikliai nebrangūs, patikimi ir mėgstami vartotojų.

Karbonas  karbono, arba anglies pluošto gertuvės laikikliai yra ypatingai tvirti ir lengvi, dėl lengvumo, ypatingai vertinami triatlonininkų, yra kur kas brangesni už kitų tipų laikiklius.

Nerūdijantis plienas – iš šios medžiagos pagaminti laikikliai patvarūs, ilgaamžiai ir patikimi.

Plastikas – santykinai lengvi, įvairių spalvų, patrauklūs estetiniu požiūriu, išskirtinio dizaino, nes dirbant su plastiku, kur kas paprasčiau išgauti ypatingas formas.

Dviračio gertuvės spalvos

Galite rinktis klasikinių, neutralių spalvų gertuves – juodą, baltą, pilką. Jei norite išsiskiriančios gertuvės, kuri atspindėtų jūsų nuotaiką ir charakterį – rinkitės mėlyną, žalią, raudoną ar kitą jums patinkančią spalvą.

Ką daryti, jei norimo modelio šiuo metu parduotuvėje nėra?

Esant tokiai pasiūlai ir modelių įvairovei, ne visi modeliai laikomi fizinėje parduotuvėje ir ne visi netgi gamintojo sandėliuose. Parduotuvėje esančią prekę galite nusipirkti iš karto. Gamintojo sandėliuose esančias prekes galima užsakyti, o jums teks bent savaitę palaukti, kol prekė atvyks į Lietuvą.

Jei prekė išparduota – nereiškia, kad turite nuleisti rankas, eiti į kompromisus ir įsigyti kitą, mažiau tinkančią prekę. Tiesiog kreipkitės į pardavėjus, kurie jums paaiškins, kada bus papildyti sandėlio likučiai arba prekių siunta atvyks į Lietuvą.