• +37068381390
  • info@velonova.lt
Greitas pristatymas Nauja
Elite JET Green Plus gertuvė 550 ml / Clear
Greitas pristatymas Nauja
Elite JET Green gertuvė 950 ml / Clear
Greitas pristatymas Nauja
Elite Kit Ceo gertuvė su laikikliu 350 ml / Clear - Red Graphic
Greitas pristatymas Nauja
Elite Kit Ceo gertuvė su laikikliu 350 ml / Clear - Green Graphic
Greitas pristatymas Nauja
Elite Kit Ceo gertuvė su laikikliu 350 ml / Clear - Blue Graphic
Greitas pristatymas Nauja
Elite Kit Ceo gertuvė su laikikliu 350 ml / Black - White Graphic


Ieškote treniruoklio dviračiui? Reikalinga kokybiška gertuvė? O gal gertuvės laikiklis? Elite – tai itališki produktai dviračių entuziastams ir visiems, neįsivaizduojantiems gyvenimo be mynimo. 

 

Dosjė

Elite – itališkas temperamentas, suderintas su puikiais techniniais sprendimais. Kompanijos asortimente – praktiški reikmenys nuo gertuvių iki unikalių treniruoklių. 

  • Kompanijos įkūrėjas Emerigo Sartore pabrėžia komandinio darbo ir istoriškumo svarbą. Elite jau daugiau nei keturis dešimtmečius kuria pažangius ir unikalius reikmenis dviratininkams. 
  • Tai veržlumas, sportiška prigimtis. Kompanijai svarbu išlaikyti savą tapatybę, semtis įkvėpimo iš patirties ir, ja pasinaudojant, įgyvendinti naujus tikslus. Ir ne tik susijusius su dviračiais! Vienas jų – restauruotas, antram gyvenimui prikeltas senovinis pastatas Fornaci Serciari.
  • Elite pabrėžia principus ir vertybes. Laisvė, kurią įkūnija važiavimas dviračiu. Patikimumas. Sąžiningumas. Kitaip tariant, siekiant sukurti ką nors gero, pirmiausia svarbus moralinis pamatas.

 

Nuo mažų žingsnelių iki septynmylių mostų

Žvelgiant į Elite asortimentą, akivaizdu: kompanija puikiai supranta dviratininkų poreikius. Pavyzdžiui, mūsų parduotuvės asortimente rasite Elite gertuvių, jų laikiklių, įvairiausių treniruoklių. 


Tvarios Elite gertuvės

Elite kuria produktus, kad mes visi galėtume minti pedalus nekenkdami aplinkai. Kompanija gamina gertuves nuo 1979 metų, o dabar mūsų asortimente rasite biologiškai suyrančių Elite gertuvių. Jos pagamintos iš maistui skirto išspaudžiamo polietileno ir džiugins ne vien patogumu, bet ir tvarumu. Plačiau apie tvarias, suįrančias ir organiškas plastikines dviratininkų gertuves, galite paskaityti čia.


Sumaniai pagaminti treniruokliai – nepertraukiamam progresui

Siekiate tikslų? Jums rūpi pranokti save? Norite treniruotis, tačiau entuziazmą malšina lietus, šaltis, sniegas?.. Su Elite treniruokliu Jūsų progreso nesustabdys joks oras! Elite Qubo Fluid, Elite Turno Smart ir kiti itališki treniruokliai leidžia kiaurus metus mėgautis važiavimo patirtimi ir išlaikyti sportinę discipliną. 

Gera kelionė gali prasidėti nuo patogios gertuvės pasirinkimo. O išmanus treniruoklis leis nepamiršti dviračio net ir žiemą. Viskas prasideda nuo noro ir entuziazmo. Itališki Elite produktai dviratininkams – išties puikus pavyzdys. Įsitikinti šių produktų praktiškumu galite jau dabar.

Jeigu visgi mėgstate užsiimti dviračių sportu net ir žiemos metu gryname ore, svarbu tinkama dviratininko apranga, plačiau apie tai, kaip reikėtų apsirengti važiuojant dviračiu žiemą, skaitykite čia.

 

Platus dviračių, dalių ir aksesuarų pasirinkimas

VELONOVA – vieta, kurioje galite išsirinkti dviratį, dviratininko aprangą bei kitus priedus. Mūsų asortimente – kokybiška produkcija įvairiems dviratininkų norams bei poreikiams. Ieškote ko nors konkretaus? O gal niekaip neapsisprendžiate? Visuomet patarsime ir padėsime. Apsipirkti galite internetu arba fizinėje parduotuvėje Vilniuje, J. Baltrušaičio g. 1, LT-06120.