Meniu
0
Norai

Dviračio gertuvės

Kategorijos apačioje pateikiame gaires, kurios palengvins Jums dviračio gertuvės išsirinkimą. Trumpai aptariame kiekvieną filtrą ir patariame į ką atkreipti dėmesį, nuo ko pradėti renkantis gertuvę.


Iš viso prekių: 150
Greitas pristatymas Nauja
Specialized Purist MoFlo gertuvė 650 ml | Stroke Lava
Greitas pristatymas Nauja
Specialized Purist MoFlo gertuvė 650 ml | SBC Tide
Greitas pristatymas Nauja
Specialized Purist MoFlo gertuvė 650 ml | Fluid Tide
Greitas pristatymas TOP
Elite Ice Fly izoliuota gertuvė 500 ml | Smoke
Greitas pristatymas TOP
CamelBak Podium® gertuvė 620 ml | Carbon
Greitas pristatymas TOP
Elite Jet gertuvė 550 ml | Black - Grey
Greitas pristatymas TOP
Elite JET gertuvė 750 ml | Clear - Red
Greitas pristatymas TOP
Elite Jet gertuvė 550 ml | Yellow Fluo - Black
Greitas pristatymas TOP
Elite JET gertuvė 950 ml | Clear - Red
Greitas pristatymas TOP
Elite Jet gertuvė 550 ml | Clear - Red
Greitas pristatymas TOP
Elite Deboyo Race termo gertuvė 550 ml
Greitas pristatymas TOP
Voxom Fidlock Twist F5 gertuvė su magnetiniu laikikliu
Greitas pristatymas
Elite JET gertuvė 750 ml | Black - Grey
Greitas pristatymas
Elite JET Plus gertuvė 550 ml | Black - Grey
Greitas pristatymas
USWE Elite hidracijos pūslė
Greitas pristatymas
Elite FLY MTB Tex gertuvė 950 ml | Black
Greitas pristatymas
BMC Replica gertuvė | 500ml
Greitas pristatymas
Elite JET Plus gertuvė 950 ml | Black - Grey
Greitas pristatymas
Profile Design Aero HC System gertuvė | White
Greitas pristatymas
Elite Nano Fly 0-100 izoliuota gertuvė 500 ml | Dark Grey

Dviračio gertuvės - platus pasirinkimas. ✓ Profesionalų Konsultacija ✓ Aukščiausia Kokybė. 

Gertuvės yra itin svarbios važiuojant dviračiu. Važiuodami dviračiu, prakaituojate, vyksta organizmo dehidratacija, jei diena karšta, norisi atsigaivinti. Ką daryti? Sukti iš kelio link artimiausio kiosko? Ar kaskart, trumpam sustojus, išsitraukti iš kuprinės apyšilčio mineralinio vandens buteliuką?

Sandari, geromis termoizoliacinėmis savybėmis pasižyminti, tinkamo dydžio gertuvė yra būtina, norint, kad važiavimas būtų sklandus, malonus ir lengvas.

Gertuvių kategorijos

Dviračiui -  tiesiog universalios gertuvės tiems, kas važinėja dviračiu, jų talpa dažniausiai yra nuo 400 ml iki 1l, gertuvės yra standartinių dydžių, todėl telpa į standartinius dviratininkams skirtus gertuvių laikiklius. Priešingai nei laisvalaikio gertuvės, dviratininkams skirtos gertuvės sukurtos taip, kad nereikėtų atsukinėti dangtelio ir kad gerdami neapsilaistytumėte.

Termo / izoliuotos   tai gertuvės, kurios dėl termoizoliacinių savybių gerai sulaiko šilumą, jūsų gėrimas vasarą ilgiau išliks šaltas ir gaivus, o vėsesniu oru per daug neatšals, šioje kategorijoje taip pat yra gertuvės – termosai, kurios palaiko šilumą net iki 24 val.

Triatlono   – triatlonui skirti dviejų tipų produktai. Pirma, tai yra itin aerodinamiškos gertuvės, kurios pasižymi mažu svoriu, neapsunkina važiavimo, o dėl ypatingos formos nesukuria stipraus papildomo oro pasipriešinimo. Antra, tai yra specialios hidravimo sistemos, tvirtinamos prie aerobarų. Brangesnės hidravimo sistemos gaminamos iš anglies pluošto, kuris yra itin lengvas ir mažai apkrauna dviratį.

Vaikiškos  – šios gertuvės yra mažesnio tūrio, dažniausiai nuo 300 iki 400 ml, joms reikalingas specialus gertuvės laikiklis, dar daugiau, šios gertuves patogu naudoti kasdieniame gyvenime ir užsiimant bet kokia kita veikla.

Laisvalaikio  tai yra gertuvės, kurias galite pasiimti su savimi eidami pabėgioti, susiruošę į jogos treniruotę arba tiesiog kai vykstate į gamtą pasivaikščioti.

Dėtuvės  – dėtuvės yra tokių pačių išmatavimų, kaip ir gertuvės, ir telpa į standartinę gertuvės laikiklį; į jas galite susidėti smulkius įrankius, skirtus dviračio remontui (kamera, mini pompa, daugiafunkcinis raktas), arba kitus daiktus, tokius kaip plonai striukė, namų raktai ir kt.

Dviračių gertuvių gamintojai

ASSOS of Switzerland (Šveicarija) teikia novatoriškus, išskirtinės techninės kokybės produktus, pasižyminčius kruopščiu ir taupiu dizainu. Įmonė buvo įkurta 1976 m. Nuolat investuodama į mokslinius tyrimus ir plėtrą, bendrovė sukūrė daugybę naujovių, kurios lėmė dviračių pramonės raidą – dauguma jų dabar yra pramonės standartai.

BMC (Šveicarija) yra aukščiausios klasės dviračių prekės ženklas, žinomas visame pasaulyje. Pagrindinis jų tikslas yra greičio kūrimas – šis išskirtinis dėmesys greičiui lėmė, kad BMC tapo tokiu prekės ženklu, koks yra šiandien: greitas, nepaliaujamas ir kultinis.

CamelBak (JAV) istorija prasidėjo, kai vienas dviratininkas lenktynių metu užpildė intraveninių skysčių pakuotę vandeniu, pritvirtino prie dviračio sau už nugaros, o per petį persimetė žarnelę, ir galėjo gaivintis vandeniu, nepaleisdamas vairo iš rankų. Sumanymas pasirodė esąs sėkmingas, todėl buvo įkurta kompanija Camelbak, kuri pradėjo gaminti tokias hidravimo sistemas. Vėliau, asortimentą papildė daugybė kitų prekių – buteliai, kuprinės, vandens filtrai, rezervuarai ir kt.

Elite (Italija) – dviračių sporto entuziastų kompanija, kurie jau keturiasdešimt metų siūlo unikalius ir pažangiausius gaminius dviračių sportui. Jų produktai pasižymi unikaliomis savybėmis ir neregėtomis funkcijomis.

Lezyne  (JAV) gamina estetiškus ir funkcionalius dviračių priedus iš aukščiausios kokybės medžiagų.

NamedSport (Italija) nuo 2014 metų gamina specialiai sportininkams skirtus vitaminus, maisto papildus, energetinius batonėlius, kitus užkandžius, gėrimus ir, žinoma, gertuves.

Profile Design (JAV)– nuo 1988 metų gamina įvairius dviračių aksesuarus ir komponentus. Profile Design kuria inovacijas, žengia drąsius žingsnius, keičia standartus ir nuolat daro dviračių sportą dar patrauklesniu, jų gaminiai funkcionalūs, patogūs ir paliekantys puikų įspūdį.

Specialized (JAV) – ši kompanija gerai žinoma dviračių mylėtojams. Specialized yra ilgamečiai lyderiai dviračių gamybos srityje, vertinami dėl nepriekaištingos kokybės ir technologinių inovacijų. Kai kurie jų sukurti dviračiai įėjo į istoriją ir šiandien rodomi muziejuose. Specialized gaminami dviračių aksesuarai yra tokie pat kokybiški, kaip ir jų dviračiai.

Voxom (Vokietija) gamina išskirtinės kokybės, laikui atsparius, patikimus dviračių aksesuarus už protingą ir subalansuotą kainą.

Gertuvės talpa

Gertuvių talpa svyruoja nuo 300 ml iki 1 l, o kartais ir daugiau. Pačios mažiausios talpos gertuvės, nuo 300 iki 400 ml, yra skirtos vaikams. Pasirinkite gertuvę pagal savo poreikius – atsižvelkite į tai, kokias distancijas važiuojate, kaip smarkiai dehidratuojate, koks jūsų kūno svoris ir kt.

 

Pagaminimo medžiaga

Karbonas – iš karbono, arba anglies pluošto, yra gaminami gertuvių laikikliai, jie yra ypatingai lengvi, o dviratininkai vertina juos dėl patikimumo ir dėl mažo svorio.

Plienas – plieninėse gertuvėse laikomas vanduo yra sveikesnis, jis lėčiau praranda temperatūrines savybes, t.y. lėčiau atvėsta ar sušyla, ant išorinės gertuvės dalies nesikaupia kondensatas, todėl galite ją dėti į kuprinę su kitais daiktais, o tokios gertuvės tarnauja tikrai ilgai.

Plastikas – šiandien plastikas vertinamas vis palankiau, naujos technologijos leidžia kurti saugesnį, mažiau taršų ir lengviau suyrantį plastiką. Gamintojai kuria kuo lengvesnes gertuves – lengviau jums, ir sunaudojama mažiau plastiko. Ypatinga paviršiaus technologija sukuria tokį efektą, kad iš išorės gertuves lengviau suimti į ranką, o viduje prie paviršiaus nelimpa nešvarumai, todėl gertuvė visada švari, o vanduo gaivus.

Gertuvės spalvos

Galite rinktis klasikinių, neutralių spalvų gertuves – juodą, baltą, pilką. Jei norite išsiskiriančios gertuvės, kuri atspindėtų jūsų nuotaiką ir charakterį – rinkitės mėlyną, žalią, raudoną ar kitą jums patinkančią spalvą.

Ką daryti, jei norimo modelio šiuo metu parduotuvėje nėra?

Esant tokiai pasiūlai ir modelių įvairovei, ne visi modeliai laikomi fizinėje parduotuvėje ir ne visi netgi gamintojo sandėliuose. Parduotuvėje esančią prekę galite nusipirkti iš karto. Gamintojo sandėliuose esančias prekes galima užsakyti, o jums teks bent savaitę palaukti, kol prekė atvyks į Lietuvą.

Jei prekė išparduota – nereiškia, kad turite nuleisti rankas, eiti į kompromisus ir įsigyti kitą, mažiau tinkančią prekę. Tiesiog kreipkitės į pardavėjus, kurie jums paaiškins, kada bus papildyti sandėlio likučiai arba prekių siunta atvyks į Lietuvą.