Meniu
0
Norai

Telefono laikikliai / Dėklai / Ekrano apsaugos

Puslapio apačioje pateikiame gaires, kurios palengvins Jums telefono dėklo ar laikiklio išsirinkimą. Trumpai aptariame kiekvieną filtrą ir patariame į ką atkreipti dėmesį, nuo ko pradėti renkantis dėklus, laikiklius.


Iš viso prekių: 244
Greitas pristatymas Nauja
Quad Lock MAG dėklo žiedas | Purple
Greitas pristatymas Nauja
Quad Lock MAG dėklo žiedas | Yellow
Greitas pristatymas Nauja
Quad Lock MAG Samsung Galaxy S24+ telefono dėklas
Greitas pristatymas Nauja
Quad Lock MAG Samsung Galaxy S24 telefono dėklas
Greitas pristatymas Nauja
Quad Lock ekrano apsauga | Samsung Galaxy S24+
Greitas pristatymas Nauja
Quad Lock ekrano apsauga | Samsung Galaxy S24
Greitas pristatymas Nauja
Quad Lock Samsung Galaxy S24 Ultra telefono dėklas
Greitas pristatymas Nauja
Quad Lock Samsung Galaxy S24+ telefono dėklas
Greitas pristatymas Nauja
Quad Lock Samsung Galaxy S24 telefono dėklas
Greitas pristatymas TOP
Quad Lock® telefono laikiklis ant motociklo vairo
Greitas pristatymas TOP
Quad Lock® Pro telefono laikiklis ant motociklo vairo
Greitas pristatymas TOP
Quad Lock® Windscreen telefono laikiklis automobiliui
Greitas pristatymas TOP
Quad Lock® Vent telefono laikiklis automobiliui
Greitas pristatymas TOP
Quad Lock® telefono laikiklis ant motociklo šakės
Greitas pristatymas
Quad Lock® Pro telefono laikiklis ant motociklo šakės
Greitas pristatymas
Quad Lock® Adhesive Dash | Console telefono laikiklis automobiliui
Greitas pristatymas TOP
Quad Lock® Out Front Mount telefono dėklo laikiklis
Greitas pristatymas TOP
Quad Lock® Out Front Mount Pro telefono dėklo laikiklis
Greitas pristatymas TOP
Quad Lock® universalus telefono adapteris
Greitas pristatymas TOP
Quad Lock® Stem/Handlebar telefono dėklo laikiklis
Greitas pristatymas TOP
Quad Lock® motociklo vibracijos slopintuvas
Greitas pristatymas TOP
Quad Lock® USB Weatherproof belaidžio įkrovimo galvutė

Laikikliai leidžia greitai ir lengvai pritvirtinti mobiliuosius telefonus prie dviračio, motociklo, automobilio panelės, tvirtinami ant riešo bėgiojant arba saugiai tvirtinami ant bet kokių paviršių namuose. Būna įvairių tipų – tvirtinami dirželio, magneto arba lipduko pagalba, galite pasirinkti tokį laikiklį, kad įkrovimo prievadas ir fotoaparatas liktų nepaslėpti, o telefoną būtų galima pasukti 180° kampu, perjungiant vertikalią ir horizontalią orientaciją.

  • Laikikliai dviračiui yra tvirtinami ant vairo arba vairo iškyšos, jie idealiai tinka, jei važiuodami dviračiu, norite naudotis telefonu arba veiksmo kamera.
  • Laikikliai motociklui - važiavimas motociklu turi savo specifiką, čia telefonui gresia ne tik kelio dulkės arba lietus, bet ir vibracija. Tinkamai parinkti laikikliai padės apsaugoti išmanųjį telefoną nuo visų galimų pavojų.
  • Laikikliai automobiliui yra puikus būdas saugiai naudotis navigacija ar kitomis išmaniojo telefono funkcijomis tuomet, kai vairuojate automobilį.
  • Laikikliai bėgimui – tai specialus telefono laikiklis, tvirtinamas ant riešo, užtikrina, kad telefonas būtų pasiekiamas ir saugus jūsų kasdieninio bėgimo metu, telefono nereikės laikyti kišenėje nei spausti rankoje, ir nerizikuosite jo pamesti.
  • Laikikliai namams – saugiai pritvirtinti išmaniuosius telefonus prie skirtingų paviršių tiek namuose, tiek kitoje aplinkoje. Pažangi laikiklių konstrukcija leidžia fotografuoti ir nevaržomai naudotis visomis telefono funkcijomis, jį pakrauti, ir teikia papildomą apsaugą nuo vagystės.

Dėklai yra skirti specialiai Apple, Samsung, Huawei, Google telefonams arba universalūs. Jie leidžia telefonus lengvai pritvirtinti prie specialių laikiklių ant dviračio, ant riešo, ant diržo, arba automobilyje. Telefonas laikosi itin tvirtai, ir nėra jokios tikimybės, kad jis nukristų.

Apsauginiai dangteliai apsaugo telefono ekraną bei jo prievadus nuo purvo, dulkių ir lietaus. Idealus sprendimas, kai važiuojate dviračiu arba motociklu, o telefoną laikote pritvirtinę prie vairo. Apsauginį dangtelį užsidėkite, kai reikia, ir nuimkite, kai nebereikia.

Ekrano apsauga specialiai iPhone telefonams sukurta priemonė, pagaminta iš grūdinto stiklo, apsaugo ekraną nuo įbrėžimų, sutepimų ir netgi nuo karščio. Grūdintas stiklas atsparus karščiui, todėl telefonas neperkais ir neišsijungs.

 

Quad Lock laikiklių ir dėklų sistema – Quad Lock yra daugiau nei įprastiniai mobiliųjų telefonų dėklai ir jų laikikliai. Pasakyti, kad Quad Lock yra geriausi, tai nepasakyti nieko. Quad Lock yra pionieriai ir revoliucionieriai savo srityje. Quad Lock produktai ypatingi, jie sulaukia daugybės vartotojų dėmesio, todėl papildomai išskyrėme juos atskira kategorija.

Quad Lock 360 – Quad Lock 360  yra produktų sistema, kuri leidžia klientams susikurti laikiklį, atitinkantį jų pasirinktą gyvenimo būdą. Važinėjate dviračiu, džipu, keturračiu ar motociklu, propaguojate vandens sportą, užsiimate aviacija, o gal tiesiog klausotės muzikos ar žiūrite filmus per išmanųjį telefoną namuose?  Quad Lock 360 - tikrai turi ką Jums pasiūlyti. 

Quad Lock Mag – nesvarbu, kokiomis sąlygomis važiuojate – dviračiu per miestą ar miško takais, keturračiu ar džipu per prastai pravažiuojamus kelius, motociklu per dykumą, sniego rogėmis skriejate per kalnus, – Quad Lock telefono dėklai visada buvo patikimas partneris. 

Daugiau apie Quad Lock produktus, jų galimybės ir išskirtinumą skaitykite mūsų blog straipsnyje.  

Priedai

Telefono įkrovikliai yra idealus sprendimas, kai reikia pakrauti telefoną važiuojant automobiliu, motociklu arba elektriniu dviračiu. Dauguma pakrovėjų turi greitojo įkrovimo funkciją. Kai kurie yra atsparūs vandeniui ir tinkami naudoti atvirame ore. Kai pakrovėjas nenaudojamas, jis akumuliatoriaus energijos neeikvoja.

USB įkrovimo laidai tinka naudoti namuose, biure, automobilyje, važiuojant motociklu arba dviračiu.

Tarpinės ir adapteriai - su tinkamai parinktu adapteriu, telefoną galėsite pritvirtinti prie pasirinkto laikiklio, taip pat pritvirtinti laikiklį prie nestandartinio vairo arba šakės.

Atsarginės dalys - čia rasite viską, ko reikia, jeigu norite pakeisti sulūžusią ar susidėvėjusią detalę nauja.

  

Gamintojai

Quad Lock (Australija) yra  2012 m. Melburne įsikūrusi, sparčiai auganti ir jau daug apdovanojimų laimėjusi kompanija, kuri su savo patentuota išmaniųjų telefonų dėklų ir laikiklių sistema, galima sakyti, sukėlė revoliuciją šioje srityje. Jie gamina telefonų dėklus ir laikiklius, kurie peržengia visus apribojimus – leidžia saugiai naudotis išmaniuoju telefonu tiek namie, tiek važiuojant dviračiu, motociklu ar automobiliu net pačiais ekstremaliausiais keliais, galite naudotis telefonu užsiimdami vandens sportu ar net pilotuodami lėktuvą, ir žinoma, namuose arba biure. Quad Lock dėklai ir laikikliai yra patikimi ir garantuoja 100 proc. saugumą. Jūsų telefonas bus apsaugotas nuo vagystės, nuo smūgių, nuo vibracijos, nuo vandens ir nuo kitų pavojų. Pasakyti, kad Quad Lock yra pirmaujantys ir geriausi – to tikrai per maža – jie yra visas ribas peržengiantys inovatoriai.

Busch & Muller (Vokietija) specializuojasi dviračių žibintų ir veidrodėlių gamyboje. Kompanija vadovaujasi darnios plėtros ir minimalaus poveikio aplinkai principais.

Ergotec (Vokietija) daugiau nei šimtą metų gamina dviračiams skirtas detales ir aksesuarus, t.y. rankenas, veidrodėlius, balnelius, pedalus, rėmo apsaugas ir kt.

Lezyne (JAV) gamina estetiškus ir funkcionalius dviračių priedus iš aukščiausios kokybės medžiagų.

M-Wave (Vokietija) išaugo iš šeimos verslo, kurio pradžia siekia 1924 m. M-Wave dviračių aksesuarai pasižymi funkcionaliu dizainu ir žemomis kainomis. M-Wave idėja – siūlyti dviratininkams pažangius sprendimus, kurie palengvintų jų gyvenimą. Tai pasiekiama dėl aukštų kokybės ir gamybos standartų, kuriais pasižymi šis prekės ženklas. Taigi, jei ieškote praktiškų „pagalbininkų“, kurie smarkiai nepalengvintų jūsų piniginės, M-Wave yra tinkamas pasirinkimas.

Rixen & Kaul (Vokietija) gamina mobiliųjų telefonų laikiklius, adapterius, kelioninius krepšius, dėžes naminiams gyvūnams ir kitus priedus, kurių gali prireikti keliaujantiems dviračiu, motociklu arba automobiliu.

Rokform (JAV) gamina telefonų dėklus, laikiklius ir kitus aksesuarus, kurių prireikia keliaujantiems dviračiu arba motociklu.

Thule (Švedija) buvo įkurta 1942 metais, įmonė gamina automobiliams skirtus dviračių laikiklius ir kitą įrangą, susijusią su transportavimu bei sportu atvirame ore. Remdamasi aukščiausiais saugos standartais ir naujausiais medžiagų tyrimais, Thule kuria praktiškus, tvirtus dviračių komponentus, kuriais galima pasikliauti.

Ką daryti, jei norimo modelio šiuo metu parduotuvėje nėra?

Esant tokiai pasiūlai ir modelių įvairovei, ne visi modeliai laikomi fizinėje parduotuvėje ir ne visi netgi gamintojo sandėliuose. Parduotuvėje esančią prekę galite nusipirkti iš karto. Gamintojo sandėliuose esančias prekes galima užsakyti, o jums teks bent savaitę palaukti, kol prekė atvyks į Lietuvą.

Jei prekė išparduota – nereiškia, kad turite nuleisti rankas, eiti į kompromisus ir įsigyti kitą, mažiau tinkančią prekę. Tiesiog kreipkitės į pardavėjus, kurie jums paaiškins, kada bus papildyti sandėlio likučiai arba prekių siunta atvyks į Lietuvą.