Meniu
0
Norai

Triatlono dviračiai

Puslapio apačioje  pateikiame gaires, kurios palengvins Jums vaikiško dviračio išsirinkimą. Trumpai aptariame kiekvieną filtrą ir patariame į ką atkreipti dėmesį.


Iš viso prekių: 6
Greitas pristatymas -26%
BMC Timemachine 01 Disc Two triatlono dviratis | White - Black
-10%
BMC Timemachine One triatlono dviratis | Neon Red - Black
Greitas pristatymas -15%
Argon18 E-117 Tri rėmas | Silver Rabbit Black

Kaip išsirinkti tinkamą triatlono tipo dviratį?

Triatlono dviratis yra skirtas triatlono arba atskiro starto varžyboms. Jis pritaikytas važiuoti lygiais, tvarkingais paviršiais, lengvai išvysto ir palaiko greitį, pasižymi geromis aerodinaminėmis savybėmis.

Ką reikia žinoti renkantis ir kaip išsirinkti sau tinkamą triatlono tipo dviratį?

Dviračio rėmas – aliuminis ar karboninis?

Dviračio rėmai dažniausiai gaminami iš aliuminio arba anglies pluošto, dar vadinamo karbonu. Aliuminis yra tiesiog lengvas, tvirtas rėmas, o karboninis, anglies pluošto rėmas, yra ypatingas – dėl savo struktūros, tam tikrose vietose jis yra kietesnis, o kitose vietose, ten, kur reikia – minkštesnis ir amortizuojantis.

Greičiausi dviračiai, žinoma, yra su karboniniu rėmu.

Kurio gamintojo dviratį rinktis?

Kokybiškų triatlono tipo dviračių rasite daugelio gamintojų asortimente, tačiau kiekvienas gamintojas turi savo braižą ir stilių, ir siūlo specifinėmis charakteristikomis pasižyminčius dviračius.

Specialized (JAV) yra vienas didžiausių, žinomiausių ir įtakingiausių dviračių prekės ženklų pasaulyje, žinomas kaip novatoriškiausių ir pažangiausių dviračių gamintojas. Specialized siūlo platų aukščiausius kokybės standartus atitinkančių dviračių asortimentą.

BMC  (Šveicarija) yra aukščiausios klasės dviračių prekės ženklas, žinomas visame pasaulyje. Pagrindinis jų tikslas yra greičio kūrimas – šis išskirtinis dėmesys greičiui lėmė, kad BMC tapo tokiu prekės ženklu, koks yra šiandien: greitas, nepaliaujamas ir kultinis.

Argon18 (Kanada) – šio gamintojo dviračiai yra aerodinamiški ir ergonomiški, lengvai įveikiantys iššūkius ir maksimaliai saugūs, pasižymi moderniu dizainu, skirti tiek mėgėjams, tiek profesionalams.

Rėmo dydis –parenkamas pagal Jūsų ūgį

Dviračio rėmo dydis – panašiai kaip drabužis – parenkamas atsižvelgiant į jūsų ūgį. Kiekvienas dviračio modelis turi savo geometriją ir rekomenduojamas preliminarias dydžių ir ūgių lenteles. Paprastai, tokia lentelė pateikiama prie kiekvieno modelio.

Paprasta, tačiau galioja ta pati taisyklė, kaip ir su drabužiais – radę tinkamą sau dydį, nepamirškite pasimatuoti ir įsitikinkite, kad gerai jaučiatės.

Kokį dviračio modelį pasirinkti?

Shiv (Specialized) – dažnai dviratininkams tenka rinktis, kokio dviračio jie norėtų, lengvo ar aerodinamiško, tačiau su Shiv ši dilema daugiau neiškils, šis dviratis yra ypatingai lengvas, aerodinamiškas ir nepaprastai greitas.

Timemachine (BMC) – išskirtinio efektyvumo dviratis, pasižymintis ypatingai gera aerodinamika, maksimaliai reguliuojama sėdėjimo pozicija užtikrina dviratininko komfortą.

Tri (Argon 18) – lengvai valdomas dviratis, pasižymintis gera aerodinamika ir agresyvia važiavimo pozicija, tai savybės, kurios suteikia pasitikėjimo ir komforto jausmą dviratininkui.

Ką daryti, jei norimo dviračio šiuo metu parduotuvėje nėra?

Esant didelei dviračių pasiūlai ir modelių įvairovei, suprantama, kad ne visi dviračiai laikomi fizinėje parduotuvėje ir ne visi netgi gamintojo sandėliuose.

Parduotuvėje esančią prekę galite nusipirkti iš karto. Gamintojo sandėliuose esančias prekes galima užsakyti, o jums teks bent savaitę palaukti, kol prekė atvyks į Lietuvą.

Jei prekė išparduota – nereiškia, kad turite nuleisti rankas, eiti į kompromisus ir įsigyti kitą, mažiau tinkančią prekę. Tiesiog kreipkitės į pardavėjus, kurie jums paaiškins, kada bus papildyti sandėlio likučiai arba prekių siunta atvyks į Lietuvą.

Kviečiame rinktis ir pajausti važiavimo dviračiu malonumą, su profesionalų atrinktais, klientų įvertintais, laiko patikrintais gaminiais. 

Velonova asortimentas: dviračiai, hibridiniai-turistiniai dviračiai, gravel dviračiai, plento dviračiai, elektriniai dviračiai, triatlono dviračiai, vaikiški dviračiai, balansiniai dviratukai, dviračių aksesuarai, dviračių dalys, dviračio priežiūros priemonės, dviračių laikikliai automobiliui, dviračio kėdutės vaikams, priekabos, įrankiai dviračio remontui, stogo bagažinės, paspirtukai, kūno priežiūros priemonės, maistas sportui, sportiniai vežimėliai, treniruokliai