Meniu
0
Norai

Dviračių laikikliai automobiliui | Bagažinės | Kablio

Puslapio apačioje  pateikiame gaires, kurios palengvins Jums tinkamo dviračių laikiklio  išsirinkimą. Trumpai aptariame kiekvieną filtrą ir patariame į ką atkreipti dėmesį.


Iš viso prekių: 122
Nauja
Thule Epos 3 dviračių laikiklis
Nauja
Thule Epos 2 dviračių laikiklis
Greitas pristatymas TOP
Thule WingBar Evo skersiniai | Aluminium 2 vnt
TOP
Thule Evo Flush Rail kojelės | 4 vnt
Greitas pristatymas TOP
Thule ProRide Black/Aluminium dviračio laikiklis
TOP
Thule Xpress dviračių laikiklis
Greitas pristatymas TOP
Thule FreeRide dviračio laikiklis
Thule karboninio rėmo apsauga
Greitas pristatymas
Thule VeloCompact 3 13-pin dviračių laikiklis
Thule sieninis dviračio laikiklis
Greitas pristatymas
Thule ProRide Black dviračio laikiklis
Greitas pristatymas -20% Ekspozicinė prekė
Thule FreeWay 3 dviračių laikiklis
Greitas pristatymas
Thule WingBar Evo skersiniai | Black 2 vnt
Thule TopRide dviračio laikiklis
Greitas pristatymas
Thule Clamp Evo kojelės | 4 vnt
Thule Raised Rail Evo kojelės | 4 vnt
Greitas pristatymas
Thule VeloSpace XT 3 Black dviračių laikiklis
Thule EuroRide 2 dviračių laikiklis
Greitas pristatymas
Thule FastRide dviračio laikiklis


Kaip išsirinkti tinkamą dviračio laikiklį, vežantis dviratį automobiliu

 

Pasivažinėjimas dviračiu yra malonus dalykas, kurio nesinori atsisakyti ir tada, kai išvykstate atostogauti. Kaip dviratį arba visos šeimos dviračius saugiai nusigabenti į atostogų vietą, keliaujant automobiliu? Tam skirti dviračio laikikliai. Jie būna skirtingų tipų – tvirtinami prie automobilio kablio, ant stogo arba prie bagažinės. Kaip išsirinkti tinkamą, kuris garantuotų maksimalų komfortą?

 

Dviračių laikikliai, montuojami ant stogo

Dviračiai ant stogo būna tvirtinami prie rėmo, šakės arba rato. Jeigu pasirinksite laikiklį su šakės tvirtinimu, reikės nuimti priekinį ratą nuo dviračio –  ratui teks paieškoti vietos automobilyje, tačiau tai padeda sumažinti dviračio išsikišimą ant stogo. Tokiu laikikliu galima vežti nuo 1 iki 4 dviračių arba galima kombinuoti juos su stogo bagažine.

Privalumai:

·       Kainuoja pigiau nei kitų tipų bagažinės

·       Galima pervežti dviračius automobiliais, neturinčiais kablio

·       Automobilis su dviračiais neužims daugiau nei įprasta vietos kieme ar parkavimo aikštelėje

Trūkumai:

·       Dviratį gali būti sudėtinga tiek užkelti, tiek nukelti, ypač jei automobilis aukštas

·       Dėl sukuriamo pasipriešinimo, turi didesnį poveikį degalų suvartojimui

·       Negalima su dviračiais įvažiuoti į požemines aikšteles, garažus, tunelines plovyklas ar kitur, kur ribojamas aukštis

 

Dviračių laikikliai, montuojami ant automobilio kablio

Tai – vieni populiariausių laikiklių, nes yra nepaprastai patogūs. Dviračius lengva pakrauti, nereikia kelti jų virš galvos, o papildomas krovinys neturi didelės įtakos kuro sąnaudoms. Vienintelis nepatogumas – yra tam tikri dviračių ratų dydžio apribojimai. Atidžiai išnagrinėkite pasirinktą dviračio laikiklio modelį, ypač jei planuojate vežti vaikiškus dviračius su mažais ratais arba dviračius su plačiomis padangomis. Dauguma dviračių laikiklių skirti pervežti du dviračius, tačiau yra modelių, skirtų tik vienam dviračiui, arba papildomai parduodamų adapterių, kuriuos panaudoję, galite vežtis iki keturių dviračių.

Privalumai:

·       Dviračius yra itin lengva pakrauti ir nereikia jų kelti virš galvos

·       Krovinys neturi didelės įtakos kuro sunaudojimui

·       Nėra taikomi greičio apribojimai

Trūkumai:

·       Reikalingas priekabos tvirtinimo kablys

·       Tinka ne visų dydžių ir pločio ratams

·       Sunkiau manevruoti, važiuojant atgaliniu bėgiu

Dviračių laikikliai, montuojami ant automobilio bagažinės

Tai dviračių laikikliai, kuriems nereikia kablio, juos galima lengvai nuimti, kai jų nenaudojate. Labai svarbu, kad šie bagažinės dviračių laikikliai būtų teisingai sumontuoti, nes jie tvirtinami tik dirželiais, o ne priekabos prikabinimo įtaisais ar rakinamaisiais stogo mechanizmais – su šiais laikikliais dviračio neįmanoma užfiksuoti. Jei dviratį gabensite dažnai, rekomenduojame pasidomėti kitų tipų laikikliais.

Privalumai:

·       Neturi didelės įtakos kuro sunaudojimui

·       Lengva nuimti nuo automobilio

·       Tinka automobiliams be kablio

Trūkumai:

·       Nėra tokie tvirti ir patikimi, kaip kitų tipų laikikliai

·       Pritvirtinus prie laikiklio dviračius, nebėra galimybės patekti į bagažinę

·       Gali suprastėti matomumas per galinio vaizdo veidrodėlius

 

Kiekvienu atveju, perkant laikiklį, būtina pasitikrinti ar Jūsų automobiliui tinkamas tam tikras modelis, o tai atlikti galite paspaudę šią nuorodą: https://www2.thule.com/en-lt/buyers-guide?c=bike+carriers

 

Kaip tinkamai montuojami dviračių laikikliai?

Atidžiai perskaitykite instrukciją ir surinkite dviračio laikiklį. Tada, pritvirtinkite jį prie automobilio ir viską gerai priveržkite, sukabinkite dviračius ir patikrinti įtempimą. Patartina pavažiavus keletą kilometrų sustoti ir dar kartą patikrinti, kad niekas nenukristų.

Jei turite sunkų dviratį, tuomet rinkdamiesi tvirtinimo modelį nepamirškite pasidomėti, kokiam svoriui jis skirtas, nes kai kuriems laikikliams taikomi svorio apribojimai, dažniausiai iki 20 kg.

 

Thule – lyderis dviračių laikiklių gamybos srityje

Thule buvo įkurta 1942 metais Švedijoje. Kompanija pradėjo gaminti įrangą, skirtą automobiliu nusivežti slides į užmiesčio sodybas, poreikis tokioms prekėms sparčiai augo, netrukus buvo pradėta gaminti įrangą, kurios dėka automobiliu buvo galima saugiai pergabenti slides, valtis, baidares ir dviračius. Šiandien Thule yra didžiulė korporacija, turinti savo padalinius kone visuose žemynuose, gaminanti dviračių, slidžių, valčių laikiklius, vaikams skirtas automobilių kėdutes, kamerų laikiklius ir kitokią įrangą. Vienareikšmiškai galima teigti, kad Thule yra savo srities lyderis visame pasaulyje

Thule laikikliams suteikiama iki 5 metų gamyklinė garantija.

 

Kaip pasirinkti tinkamą modelį?

 

Tvirtinami prie kablio

Thule EasyFold XT modeliai- kompaktiškiausi savo klasėje. Tai visiškai sulankstomi prie kablio montuojami dviračių laikikliai, kuriuos patogu montuoti ir valdyti. Praktiškas sulankstymo mechanizmas su kojiniu pedalu leidžia lengvai patekti į bagažinę net ir su dviračiais ant laikiklio. Galima vežti iki 3 dviračių.

Thule VeloSpace XT modelis - tai universalus tradicinio švedų prekės ženklo dviračių laikiklis.  Didelė keliamoji galia, pailginti aliuminio bėgeliai ir platus atstumas tarp ratų leidžia vežti bet kokius– tiek vaikiškus dviračius, tiek elektrinius dviračius, tiek FAT dviračius storomis padangomis. Įsigijus papildomą laikiklį, galima vežti iki 4 dviračių.

VeloCompact modelis yra idealus pasirinkimas kalnų dviračiams su didele ratų baze. Saugiai laiko dviračius ir apsaugo, kad jie nesitrintų vienas į kitą.

EuroRide modelis - tvirtas dviračių laikiklis už patrauklią kainą.  

Tvirtinami prie stogo

Thule ProRide modelis, dėl neprilygstamo patogumo, stabilumo ir išmanios konstrukcijos, yra Thule dviračių laikiklių klasika. Tai itin stabilus dviračio laikiklis, skirtas iki 20 kg sveriantiems dviračiams.

Thule UpRide modelis – tai universalus dviračių laikiklis, ypač tinkantis kalnų dviračiams. Ant šio laikiklio lengvai ir visiškai saugiai, nesiliečiant su rėmu, galite pritvirtinti 20-29 colių ratus su iki 3 colių pločio padangomis.

TopRide modelis– aukščiausios kokybės dviračių laikiklis ant stogo su šakės tvirtinimu, skirtas dviračių entuziastams, greitai ir paprastai tvirtinamas tiek prie „Thru-axle“, tiek prie standartinių „Quick-release“ dviračių.

FastRide modelis– elegantiškas ir universalus prie šakės tvirtinamas dviračių laikiklis, dviračiai greitai užkeliami bei nuimami ir patogiai transportuojami.

Nepamirškite papildomai įsigyti stogo skersinių komplektą, kurį sudaro skersiniai, kojelės ir kojelių montavimo adapteriai 

Tvirtinami prie bagažinės

Prie bagažinės tvirtinamas dviračių laikiklis yra puikus sprendimas universalams, minivenams, aukštiems ir kablio neturintiems automobiliams.

Thule ClipOn modelis- yra praktiškas, sulankstomas dviračių laikiklis, patentuoto užrakto mechanizmo dėka gretai ir lengvai pritvirtinamas, juo galima pervežti iki 3 dviračių

Outway modelis– kokybiškas bagažinės laikiklis, pasižymintis išskirtiniu saugumu, stabilumu ir lengvai reguliuojamas. Juo galima pervežti iki 2 dviračių.

FreeWay modelis- yra pigiausias Thule dviračių laikiklis ant bagažinės, sukurtas siekiant pasiūlyti vartotojams galimą geriausią kokybę už tikrai žemą kainą. Galima pervežti iki 3 dviračių.

WanderWay modelis yra aukščiausios klasės dviračių laikiklis, sukurtas specialiai Volkswagen T6 automobiliui – laikiklis lengvai montuojamas, lengvai reguliuojami bėgiai ir rato laikikliai, galima pervežti iki trijų, o įsigijus adapterį – net keturis dviračius.

 

Ką daryti, jei norimos prekės šiuo metu parduotuvėje nėra?

Parduotuvėje esančią prekę galite nusipirkti iš karto, tačiau esant didelei pasiūlai ir modelių įvairovei, suprantama, kad ne visos prekės laikomos fizinėje parduotuvėje.

Gamintojo sandėliuose esančias prekes galima užsakyti, o jums teks bent savaitę palaukti, kol prekė atvyks į Lietuvą.

Jei nežinote, kuris konkrečiai Thule laikiklis modelis Jums tiktų, susisiekite su Velonova konsultantais, kurie mielai padės išsirinkti geriausią variantą, tinkantį Jūsų automobiliui.

 

 Velonova asortimentas: dviračiaidviratininkų aprangadviračių aksesuaraidviračių dalysdviračio priežiūros priemonėsdviračio kėdutės vaikamspriekabosįrankiai dviračio remontuistogo bagažinėspaspirtukaikūno priežiūros priemonėsmaistas sportuisportiniai vežimėliaitreniruokliai