Meniu
0
Norai

Elektriniai dviračiai

Puslapio apačioje  pateikiame gaires, kurios palengvins Jums elektrinio dviračio išsirinkimą. Trumpai aptariame kiekvieną filtrą ir patariame į ką atkreipti dėmesį. 


Iš viso prekių: 161
-19% TOP
S-Works Turbo Creo SL elektrinis dviratis | Chameleon
-4% TOP
Specialized Turbo Creo SL Comp E5 elektrinis dviratis | Black
-4%
Specialized Turbo Creo SL Comp E5 elektrinis dviratis | Red
Greitas pristatymas -21%
Specialized Turbo Tero 3.0 elektrinis dviratis | Oak Green Metallic
-21%
Specialized Turbo Tero 3.0 elektrinis dviratis | White Mountains
-17%
Specialized Turbo Vado 5.0 IGH elektrinis dviratis | Cast Black
Greitas pristatymas
Specialized Turbo Vado SL 4.0 elektrinis dviratis | Smoke
Greitas pristatymas -22%
Specialized Turbo Vado SL 4.0 Step-Through elektrinis dviratis | Cast Umber
-11%
Specialized Turbo Levo Alloy elektrinis dviratis | Oasis-Black

Elektrinio dviračio išsirinkimo gidas

Elektriniai dviračiai - ekonomiškas transportas ilgiems atstumams. Laiko patikrinti, klientų įvertinti gamintojai. ✓ Profesionalų Konsultacija  ✓ Užtikrinta Kokybė. 

Kaip rinktis dviračio kategoriją? Pagal savo važiavimo pomėgius ir įpročius

Dviračio kategoriją renkatės, kaip ir paprasto dviračio, priklausomai nuo to, kur planuojate važinėtis. Miesto dviračiai yra lengvi, plonomis padangomis, skirti važinėti lygiais paviršiais, kalnų dviračiai – storesnėmis padangomis, garantuojančiomis stabilumą ir tvirtą sukibimą su paviršiumi, idealiai tinka važiuoti kalvotomis vietovėmis ir miško takeliais, hibridiniai dviračiai skirti tiems, kas planuoja važinėti tiek mieste, tiek gamtoje. Plento dviračiai skirti važiuoti lygiu paviršiumi, idealiu atveju, asfaltu, ir važiuoti dideliu greičiu, o krosiniai, arba gravel tipo dviračiai skirti nesudėtingai bekelei.

Kokio gamintojo dviratį pasirinkti?

Specialized dviračių  gamintojas (JAV) veikia nuo 1974 m. ir yra lyderis dviračių gamybos srityje, tiek dėl technologinių sprendimų, tiek dėl savo gaminamų dviračių ilgaamžiškumo. Specialized gaminami elektriniai dviračiai yra laimėję daug apdovanojimų – geriausio elektrinio kalnų dviračių prekės ženklo apdovanojimą, geriausio elektrinio kalnų dviračio modelio ir kt.

(Pamatykite iš arčiau Specialized pasaulį)

BMC (Šveicarija) dviračių gamintojas veikia nuo 1986 m. ir yra dviračių gamintojas, žinomas dėl nepriekaištingos reputacijos ir technologinių inovacijų. BMC dviračiai nėra pigūs, o gamintojai siekia maksimalios kokybės be jokių kompromisų.

Dviračio rėmas – aliuminis ar karboninis?

Aliuminis rėmas yra lengvas ir tvirtas, tačiau iš tiesų neprilygstama medžiaga yra anglies pluoštas, arba karbonas. Karbono rėmas yra ypatingai lengvas, o dviračiai su karboniniu rėmu yra mažesnio svorio. Karbonas yra ypatingos struktūros medžiaga – ten, kur reikia, jis yra tvirtesnis ir atsparesnis smūgiams, o kitose vietose yra minkštesnis ir užtikrinta geresnę amortizaciją.

Rėmo dydis –parenkamas pagal Jūsų ūgį

Dviračio rėmo dydis – panašiai kaip drabužis – parenkamas atsižvelgiant į jūsų ūgį. Kiekvienas dviračio modelis turi savo geometriją ir rekomenduojamas preliminarias dydžių/ūgio lenteles. Paprastai, tokia lentelė pateikiama prie kiekvieno modelio.

Paprasta, tačiau galioja ta pati taisyklė, kaip ir su drabužiais – radę tinkamą sau dydį, nepamirškite pasimatuoti ir įsitikinkite, kad gerai jaučiatės. Tai galioja ir paprastiems drabužiams ir dviratininko aprangai

Dviračio akumuliatorius – kiek galios jums reikia?

Dviračio akumuliatorius būna įvairaus galingumo, nuo 320 iki 720 Wh. Kaip pasirinkti tinkamą? Viskas priklauso nuo jūsų važiavimo pomėgių ir įpročių. Kuo akumuliatorius galingesnis, tuo didesnis energijos padavimas, t.y. didesnė ir intensyvesnė pagalba dviratininkui važiuojant į įkalnę ar norint išvystyti greitį ir tuo smagesnis važiavimas. Savaime suprantama, galingesnis akumuliatorius reiškia, kad jo užteks ilgesnei kelionei.

Kiek kilometrų galite nuvažiuoti vienu akumuliatoriaus įkrovimu? Tai priklauso nuo akumuliatoriaus galingumo, pasirinko važiavimo režimo, dviratininko ūgio bei svorio, važiavimo greičio bei paviršiaus, planuojamo sustojimų skaičiaus ir kt. Specialized (JAV) prie visų savo gaminamų elektrinių dviračių pateikia nuorodą į skaičiuoklę. Čia, suvedę minėtus duomenis, nesunkiai apskaičiuosite atstumą shorturl.at/pCD78

Protingai įvertinkite, kokius atstumus ir kokiu keliu planuojate važinėti. Galia piktnaudžiauti nėra reikalo – galingesnis akumuliatorius reiškia didesnį svorį, ir jei neplanuojate važinėti sudėtingomis trasomis ilgų atstumų, galingas akumuliatorius bus jums ne jėgos šaltinis, o papildoma našta.

Variklio galingumas – rinkitės pagal trasos sudėtingumą

Dviračio variklio galingumas būna 240 (250) W arba 565 W. Paprastai kalbant, tai reiškia dviejų arba keturių žmonių jėgą, o variklio galingumas parenkamas pagal trasos sudėtingumą.

240 (250) W variklis idealiai tinkamas lengvesnėms trasoms – bekelei, plentui, miestui. Važiuojant sunkiai pravažiuojamais miško takeliais, ten, kur dažnai tenka įveikti įkalnes ir kitas kliūtis, kur reikia daug papildomos jėgos, rekomenduojama rinktis 565 W galingumo variklį.

Kokį dviračio modelį pasirinkti?

Alpenchallenge (BMC) yra puikus hibridinis dviratis, tinkamas važinėti įvairiomis trasomis.

Como (Specialized) yra išskirtinai miesto dviratis, jo padangos su lygiu protektoriumi, dviratis pritaikytas važiuoti lygiais paviršiais, lengvas, su mažu rėmu, per kurį lengva perkelti kojas.

Creo (Specialized) – idealus variantas važiuoti plentu arba nesudėtinga bekele, itin tinkamas kelionėms.

Kenevo (Specialized) yra ypatingas kalnų dviratis, priskiriamas downhill dviračių grupei, t.y. išskirtinės jo savybės pasireiškia važiuojant nuokalne žemyn, jis pasižymi gera amortizacija, su šiuo dviračiu pašokę, saugiai nusileisite, taip pat bus lengviau įveikti sudėtingus posūkius.

Levo (Specialized) yra kalnų dviratis, su platesnėmis padangomis giliu protektoriumi, užtikrinantis gerą amortizaciją, sukibimą su paviršiumi ir stabilumą.

Vado (Specialized) yra hibridinis dviratis, tinkamas pačioms įvairiausioms trasoms, tiek miško takeliams, tiek lygiems miesto keliams.

Kiekvienu atveju, galite rinktis įprastinį arba ypatingai lengvą dviračio modelį, kuris žymimas SL (Super Light). SL yra ypatingai lengvų dviračių kategorija, o mažesnis svoris pasiekiamas dėl specialios konstrukcijos, mažesnio galingumo bei mažesnio svorio variklio ir baterijos.

Ką daryti, jei norimo dviračio šiuo metu parduotuvėje nėra?

Esant didelei dviračių pasiūlai ir modelių įvairovei, suprantama, kad ne visi dviračiai laikomi fizinėje parduotuvėje ir ne visi netgi gamintojo sandėliuose.

Parduotuvėje esančią prekę galite nusipirkti iš karto. Gamintojo sandėliuose esančias prekes galima užsakyti, o jums teks bent savaitę palaukti, kol prekė atvyks į Lietuvą.

Jei prekė išparduota – nereiškia, kad turite nuleisti rankas, eiti į kompromisus ir įsigyti kitą, mažiau tinkančią prekę. Tiesiog kreipkitės į pardavėjus, kurie jums paaiškins, kada bus papildyti sandėlio likučiai arba prekių siunta atvyks į Lietuvą.

 Daugiau informacijos, kaip išsirinkiti tinkamiausią elektrinį dviratį rasite mūsų blog straipsnyje čia.


Velonova asortimentas: dviračiai, hibridiniai-turistiniai dviračiai, gravel dviračiai, plento dviračiai, elektriniai dviračiai, triatlono dviračiai, vaikiški dviračiai, balansiniai dviratukai, dviračių aksesuarai, dviračių dalys, dviračio priežiūros priemonės, dviračių laikikliai automobiliui, dviračio kėdutės vaikams, priekabos, įrankiai dviračio remontui, stogo bagažinės, paspirtukai, kūno priežiūros priemonės, maistas sportui, sportiniai vežimėliai, treniruokliai
 

  1. Specialized dviračiai
  2. BMC - Switzerland dviračiai
  3. BH Bikes dviračiai