Meniu
0
Norai

Specialized Turbo Tero 4.0 Step-Through EQ elektrinis dviratis | Redwood

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
3900,00€ 5099,00€ -24%
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Turbo Tero 4.0 Step-Through EQ elektrinis dviratis | Redwood

Neprilygstama galia, pasitikėjimas ir universalumas

Neprilygstama Tero galia, pasitikėjimas ir universalumas atveria visiškai naujus kraštovaizdžius.
Suderinus tvirtą kalnų dviračio valdymą ir galimybes su Full Power varikliu, Tero intuityviai padeda jūsų kojoms ir širdžiai, suteikdamas jums galimybę važiuoti toliau, drąsiau ir tyrinėti naujus kraštovaizdžius.

Patikimas,
stabilus, smagus, greitas

Kiekvieno Tero DNR yra 40 metų, per kuriuos buvo kuriami pasaulio čempionatus laimėję kalnų dviračiai.

Kalnų dviračio valdymas, manevringumas ir pajėgumas puikiai tinka tiek miesto gatvėse, tiek užmiesčio takuose. Dėl vertikalios važiavimo padėties dviratininkas yra tarp ratų, kad būtų optimaliai valdomas, o tai užtikrina subalansuotą, pasitikėjimą keliantį valdymą, nepriklausomai nuo to, kokios vietovės iššūkiai jūsų laukia.

Paruošta keliui ir gatvei - komponentai, kuriais galite pasikliauti.

Sudedamosios dalys pritaikytos taip, kad padidintų kontrolę ir pasitikėjimą savimi. Agresyvios, bet sklandžiai riedančios 2,35 colio Ground Control padangos užtikrina pakankamą sukibimą bet kokioje situacijoje, diskiniai stabdžiai labai gerai stabdo, priekinės pakabos eiga palengvina kelionę, o nuleidžiamoji sėdynės atrama skirta tada, kai reikia iš tikrųjų pasileisti į technines bekelės situacijas.

Vežkite krovinius, išlikite sausi ir atrodykite šauniai.

Važinėjimą mieste ir funkcinį naudingumą pagerina švarus ir paprastas naudoti ekranas, galimybė integruoti LED apšvietimą, DRYTECH sparnus ir naudoti galimus bagažinės laikiklius. Rėmas pritaikytas ir patvirtintas vaikiškoms sėdynėms, taip pat pritaikytas vilkti priekabą.

Galite turėti viską. Tai esate jūs, tik greitesnis.

Nesvarbu, ar tyrinėjate ne pagal žemėlapį, ar vežate pirkinius, Tero suteikia jums galimybę važiuoti, kur norite, kaip norite, be jokių apribojimų.

Tero Full Power variklis yra vienas galingiausių ir intuityviausių pagalbinių variklių rinkoje. Iš esmės patrigubindamas jūsų pačių galią, jis išvysto pakankamai galios, kad greitai įveiktumėte stačiausias įkalnes, ir turi pakankamai "raumenų", kad galėtumėte vežti papildomus 27 kg nuotykių įrangos, pirkinius, vaikus ir svajones be jokio prakaito.

Tero MasterMind TCD valdiklis yra dviračio smegenys. Visiškai reguliuojamas iš kabinos, jis užtikrina šilkinį sklandų jūsų pastangų perkėlimą, o Tero gali rasti trauką situacijose, kuriose kiti dviračiai išsisuktų arba staiga pareikalautų per daug galios netinkamu momentu. Tero suteikia galios, kurią visiškai kontroliuojate ir visiškai pasitikite savimi. Niekas kitas nesijaučia taip natūraliai.

Galingas akumuliatoriumi, gali išjudinti Tero iki pat horizonto ir atgal, o sistema gali visiškai įkrauti išsikrovusią bateriją vos per keturias valandas. MasterMind valdiklis tiksliai matuoja galią, o galios lygį galima tiksliai reguliuoti nuo vairo - taip maksimaliai padidinamas nuvažiuojamas atstumas ir važiavimo laikas. Dabar nepasiekiamos vietos taps pasiekiamos, ilgos dienos ant balno sutrumpės, o tolimi horizontai taps dar artimesni.

Iš dalies pabėgimo transporto priemonė

Vienas dviratis visiems metų laikams, visam reljefui ir visiems tikslams. Dėl užtikrintos bekelės manieros, dėl kurių Tero yra toks smagus dviratis, - tikslaus vairo, stabilaus valdymo, sklandaus važiavimo - jis taip pat puikiai tinka pakrauti ir išvažiuoti į kelią. Į itin tvirtą važiuoklę integruoti bagažinės ir sparnų tvirtinimo įtaisai, sukurti taip, kad galėtumėte sklandžiai ir lengvai vežti iki 27 kg sveriančius krovinius.

Ramybė, kad ir kur važiuotumėte

Apsaugos nuo vagysčių funkcijos ir jungiamumas bendradarbiauja, kad jūsų investicijos būtų saugios.

Specialiai sukurta tam, kad dviračių vagims būtų gaila, Tero sistemos užraktas - patogiai pasiekiamas per Mission Control programėlę - išjungia dviračio variklį ir įjungia judesio jutiklio signalą.

Iš dviračio galima išimti akumuliatorių, todėl variklis tampa nenaudojamas (be to, jį galima naudoti ir savo prietaisams įkrauti!).

Keliaukite į ateitį jau dabar

Laikui bėgant ir jūs, ir jūsų dviratis tampate geresni.

Funkcija Mission Control leidžia pritaikyti Tero išėjimo galios lygį pagal pageidaujamą, o MasterMind funkcija MicroTune gali dar tiksliau sureguliuoti išėjimo galios lygį 10 % žingsniu. Tai suteikia būtent tiek jėgos, kiek reikia, kad įveiktumėte itin statų kalną arba pakrautumėte dar vieną vaiką į priekabą ir išvažiuotumėte.

SMART CONTROL režimu galite nustatyti vienos iš trijų kategorijų tikslus - atstumą, važiavimo trukmę arba siektiną širdies susitraukimų dažnį - ir automatiškai reguliuoti elektros pagalbos kiekį realiuoju laiku, atsižvelgiant į vairuotojo poreikius. Integruota turbininė nuotolio skaičiuoklė įvertina energijos naudojimą ir akumuliatoriaus įkrovos lygį bei informuoja apie galimą nuotolio atstumą.

Programa Mission Control leidžia atnaujinti programinę įrangą per orą, įgyvendinant pakeitimus ir pridedant funkcijas, nes sistema toliau tobulinama, o tai reiškia, kad laikui bėgant Tero našumas ir funkcijos gerėja ir tobulėja. Variklio ir akumuliatoriaus diagnostiką galima atlikti ir apie ją pranešti per Mission Control - galime stebėti ir šalinti variklio ir akumuliatoriaus problemas oro ryšiu.

Paspauskite ant žemiau esančios nuorodos ir sužinosite kokį atstumą su šiuo dviračiu galima nuvažiuoti:

https://bit.ly/3rLzu17

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas E5 Aluminum, bottom bracket motor mount, fully integrated &lockable downtube battery, internal cable routing, lock and front rack mount
Šakė Rockshox Recon Silve r TK, 110mm travel, Motion-Control
PAVARŲ SISTEMA
Pavarų rankenėlės SRAM NX, 11-speed trigger
Galinis pavarų perjungėjas SRAM NX, 11-speed
Kasetė SRAM PG-1130, 11-speed, 11-42t
Grandinė KMC e11S, 11-speed w/ Missing Link™
Švaistikliai Custom alloy forged crankarms
STABDŽIAI
Stabdžiai SRAM Guide T, 4-piston caliper, hydraulic disc, 200mm SRAM Guide T, 4-piston caliper, hydraulic disc, 180mm
RATAI / PADANGOS
Padangos Ground Control, 2Bliss Ready, 29x2.35"
VAIRAS / BALNELIS
Vairas Specialized Trail, 6061 alloy, 8-degree backsweep, 6-degree upsweep, 27mm rise, 31.8mm clamp, S 720mm, M-XL 750mm
Vairo iškyša Specialized Stealth Stem, alloy, 14 deg, 31.8mm, integrated TCD mount
Balnelis Rivo Sport, steel rails, 155mm
Balnelio iškyša TranzX Dropper, 30.9mm, S: 100mm, M-XL: 120mm
ELEKTRINĖS DALYS
Variklis Specialized 2.0, 70Nm torque, custom tuned motor, 250W nominal
Akumuliatorius Specialized U2-710, alloy casing, state of charge display, 710WhVisos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės