Meniu
0
Norai

Specialized Turbo Tero aksesuarų rinkinys

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 98922-5060
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
299,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-20 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Turbo Tero aksesuarų rinkinys

Padidinkite Tero galimybes naudodami Tero įrangos rinkinį. Rinkinys skirtas papildyti neįrengtą Tero bagažinėmis, purvasaugiais ir integruotais žibintais. Paverskite savo Tero į pakeliamąjį mulą, krovininį traukinį ar bet ką, ko jums reikia didžiausiems nuotykiams.

  • Į komplektą įeina DRYTECH purvasaugiai, integruoti priekiniai ir galiniai LED žibintai ir galinė bagažinė.
  • Galinė bagažinė talpina 27 kg ir yra suderinama su visais MIK ir MIK HD priedais, įskaitant vaikiškas kėdutes ir MIK adapterio plokštę. Unikali konstrukcija leidžia vienu metu naudoti daugumą standartinių bagažinių ir platformos priedų.
  • Integruoti priekiniai ir galiniai LED žibintai maitinami iš dviračio vidinės sistemos, jiems nereikia baterijų ar įkrovimo. Priekinis žibintas - Lezyne E-Bike Mini STVZO E65 (210 liumenų, 12 V), o galinis žibintas - Spanninga Commuter Glow XE (12 V).
  • DRYTECH atšvaitai sukonstruoti mūsų "Win Tunnel", kad pagerintų apsaugą ir sumažintų vandens purslų kiekį.
  • Suderinami su visais neįrengtais Tero modeliais ir dydžiais. Suderinami su padangomis iki 29x2,35.
  • *Montuoti turi įgaliotasis "Specialized" mažmenininkas, taikomas montavimo mokestis. Galima pasiimti tik parduotuvėje.

Techninės savybės
Medžiaga Aliuminis

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės