Meniu
0
Norai
Specialized Turbo Levo SL Expert Carbon elektrinis dviratis | Gloss Dark Moss - Oak Green Specialized Turbo Levo SL Expert Carbon elektrinis dviratis | Gloss Dark Moss - Oak Green Specialized Turbo Levo SL Expert Carbon elektrinis dviratis | Gloss Dark Moss - Oak Green Specialized Turbo Levo SL Expert Carbon elektrinis dviratis | Gloss Dark Moss - Oak Green Specialized Turbo Levo SL Expert Carbon elektrinis dviratis | Gloss Dark Moss - Oak Green Specialized Turbo Levo SL Expert Carbon elektrinis dviratis | Gloss Dark Moss - Oak Green
+3

Specialized Turbo Levo SL Expert Carbon elektrinis dviratis | Gloss Dark Moss - Oak Green

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Teirautis
Specialized
Kaina:
10499,00€
Atsiprašome, bet šiuo metu šios prekės neturime. Dėl tikslesnio pristatymo termino prašome teirautis telefonu arba el. paštu.
-
+
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Turbo Levo SL Expert Carbon elektrinis dviratis | Gloss Dark Moss - Oak Green


bike-image1

"Levo SL": trasų entuziasto svajonė

Sukurtas tiems, kurie gyvena dėl serpantinų ir šuolių į dangų, "Levo SL" dviratis sujungia aukščiausio lygio trasų našumą ir naujoviškas technologijas. Jis sukurtas taip, kad pagerintų jūsų važiavimo įgūdžius ir fizinę būklę, todėl kiekvienas pasivažinėjimas trasoje taps nepamirštamu nuotykiu.


bike-image2

Pažangi pakaba ir geometrija, užtikrinanti valdymą

Pažangią "Levo SL" konstrukciją patvirtina "RockShox SIDLuxe ULTIMATE" amortizatorius ir "SID ULTIMATE" šakė su "Flight Attendant" pakabos sistema. Ši sistema efektyviai sugeria nelygumus ir užtikrina sklandų važiavimą nelygiu reljefu. Dviračio geometrija kruopščiai sukurta taip, kad užtikrintų tobulą stabilumo ir valdymo pusiausvyrą, o žemas apatinis laikiklis, priekinio vamzdžio kampas ir sumažintas šakės nuokrypis padeda dviratininkams užtikrintai įveikti techniškas trasas.


bike-image3

Turbo operacinė sistema ir specializuotas variklis

"Levo SL" širdis - tai Turbo operacinė sistema, sklandžiai integruota, kad užtikrintų išskirtinį sukimo momentą, įveikiamą atstumą ir patikimumą. Sujungtas su naujuoju "Specialized SL 1.2" varikliu, dviratis užtikrina didesnį sukimo momentą ir galią, sustiprina natūralią pedalų minimo jėgą, o įkalnės tampa lengviau įveikiamos. Ši sistema - tai nematoma jėga, suteikianti dviratininkams galimybę važiuoti toliau ir jaustis stipresniems trasose.


bike-image4

Didesnis nuvažiuojamas atstumas ir intuityvus valdymas

Dėl aukštos kokybės 320Wh akumuliatoriaus "Levo SL" nuvažiuojamas atstumas gerokai padidėja, todėl jis puikiai tinka ilgoms, epinėms kelionėms. Dar ilgesniems nuotykiams galima rinktis 160 Wh Range Extender (atstumo didintojas), kuris tvarkingai telpa į gertuvės laikiklį ir suteikia 50 % ilgesnį įveikiamą atstumą. "Mastermind TCU" yra intuityvus ir pažangus el. dviračio valdymo blokas, sujungiantis dviratį, "Turbo OS" ir dviratininką, kad važiavimo patirtis būtų optimizuota. Kartu su integruota "Specialized" programėle tai leidžia realiuoju laiku reguliuoti ir pritaikyti asmeninius variklio nustatymus, užtikrinant, kad dviratininkai galėtų maksimaliai efektyviai ir lengvai išnaudoti trasoje praleidžiamą laiką.

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas All new Levo SL Frame, Fact 11m carbon, alloy shock extension, 150mm travel, adjustable head angle, BB height, and compatible with 27.5 or 29" wheels.
Šakė Fox 36 Performance Elite, 29", S1: 150mm travel, S2-S6: 160mm travel
Galinis amortizatorius S1: Fox Float Performance Elite Series, 210x50mm, S2-S6: Fox Float X Performance Elite Series, 210x55mm
Balnelio spaustukas Alloy, 38.6mm
PAVARŲ SISTEMA
Pavarų rankenėlės SRAM AXS POD Controller
Galinis pavarų perjungėjas SRAM GX Eagle Transmission Derailleur
Kasetė SRAM GX Eagle Transmission Cassette, 12spd, 10-52t
Grandinė SRAM GX Eagle Transmission Flattop Chain
Švaistikliai SRAM Dub alloy cranks, 165/170/175mm
Dantratis SRAM T-type ring, 32t
STABDŽIAI
Stabdžiai SRAM Code Silver Stealth, 200mm rotor
RATAI / PADANGOS
Ratai Traverse 29, Traverse 27.5
Kameros Standard 40mm PV 29/27.5x1.75-2.4
Padangos Butcher, GRID TRAIL casing, GRIPTON® T9 compound, 2Bliss Ready, 29x2.3", Eliminator, GRID TRAIL casing, GRIPTON® T7 compound, 2Bliss Ready, 27.5 x 2.3"
VAIRAS / BALNELIS
Vairas Specialized Trail, 7050 alloy, 8-degree backsweep, 6-degree upsweep, 30mm rise, 800mm, 35mm clamp
Vairo iškyša Alloy Trail Stem, 35mm bar bore
Vairo rankenėles Deity Lockjaw grips
Balnelis Specialized Bridge Mimic saddle
Balnelio iškyša SEAT POST, ONE UP, DROPPER, 2-BOLT,34.9, 120/150/180/210 TRAVEL, OFFSET 0MM,345/405/465/525MM, W/UFT REMOTE
ELEKTRINĖS DALYS
Variklis New Specialized 1.2 SL Custom Rx Trail Tuned Motor
Akumuliatorius Specialized SL1-320, fully integrated, 320Wh
Įkroviklis Custom charger, 48V System w/ SL system charger plug
UI/Nuotolinis valdymas Specialized MasterMind TCU, percentage of remaining charge, 120 possible display configurations, MicroTune assist adjustment, ANT+/Bluetooth®, w/Handlebar remote
PAPILDOMI DUOMENYS
Svoris 18.40 kg (S4)

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės