Meniu
0
Norai

Specialized Tero 28" atraminė kojelė

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 98922-3006
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
19,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 2 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-20 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Tero 28" atraminė kojelė

Šis dviračio stovelis buvo sukurtas specialiai "Turbo Tero" dviračiui, kad galėtumėte išlaikyti dviratį vertikalioje padėtyje. Jei reikia papildyti savo rinkinį arba pakeisti dviračio stovą, šis dviejų varžtų tvirtinimo stovas atliks savo darbą. Tero EQ jau turi įrengtą atraminį stovą.

  • Patvari aliuminio konstrukcija.
  • Paprastas, dviejų varžtų dropout tvirtinimas leidžia lengvai surinkti (varžtai pridedami prie kiekvieno "Tero" modelio).
  • Tinka 40 mm adapterio plokštelėms.
  • Ilgis: 362 mm

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės