Meniu
0
Norai

Specialized Power Comp balnelis

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
109,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Power Comp balnelis

Power Comp balnas turi standų, anglies pluoštu sutvirtintą karkasą ir visiems dviratininkams pritaikytą kūno geometrijos konstrukciją. Tačiau jis skiriasi dėl bėgių - tiksliau, Cr-Mo bėgių. Tai reiškia, kad atsisakoma šiek tiek sumažinti svorį, tačiau visais kitais atžvilgiais užtikrinamas toks pat puikus veikimas visose sėdėjimo padėtyse, ypač agresyviose. Kraujotakos tyrimais ir slėgio žemėlapiais įrodyta, o mūsų vidutinio lygio 2 lygio PU paminkštinimas, itin platus ir pailgas kūno geometrijos kanalas bei tinkama sėdimojo kaulo atrama užtikrina patogumą visą dieną.

  • Patentuota kūno geometrijos konstrukcija laboratoriškai patikrinta tiek vyrams, tiek moterims, kad užtikrintų kraujo tekėjimą į jautrias arterijas.
  • Tvirtas, anglies pluoštu sustiprintas karkasas užtikrina ilgaamžiškumą ir važiavimo efektyvumą visą dieną.
  • Lengvas ir tvirtas PU paminkštinimas, užtikrinantis komfortą ir atramą ilgesnių kelionių metu.
  • Patvarūs tuščiaviduriai Cr-Mo bėgeliai.
  • Tvirtas, lengvas ir vandeniui atsparus užvalkalas.
  • 2 lygio paminkštinimas: Vidutinio tankio putplastis, užtikrinantis dviračio pojūtį ir papildomą amortizaciją.
  • SWAT™ suderinami laikikliai, suformuoti balnelio pagrinde, leidžia rasti elegantiškus ir integruotus laikymo sprendimus.
  • Dydis 143 mm / svoris 242 g
  • Dydis 155 mm / svoris 249 g
  • Dydis 168 mm / svoris 256 g


Spaudimo atvaizdavimo našumas

Naudojame slėgio žemėlapį, kad patvirtintume, jog mūsų sprendimai teikia realią naudą dviratininkui ir yra paremti tikrais moksliniais duomenimis. Šie slėgio žemėlapiai rodo, kaip skirtingi "Body Geometry" balneliai išsprendžia dviratininko problemas - nuo minkštųjų audinių spaudimo iki sėdimojo kaulo skausmo - bet kurioje važiavimo padėtyje.

Kūno geometrijos balneliai

Mūsų balneliai būna įvairaus pločio, ergonomiškų formų ir su išpjovomis, kad jūsų svoris būtų paremtas sėdėjimo kaulais, o ne minkštaisiais audiniais. Naujoviškos medžiagos valdo minkštųjų audinių spaudimą, apsaugo kraujotaką ir nervus, kad važiuojantys vyrai išvengtų erekcijos sutrikimų, o moterys - lytinių lūpų skausmo ir tirpimo.

Atsisveikinkite su užpakalio skausmu

Kodėl kiekvieną balnelį siūlome kelių dydžių, formų ir medžiagų? Kodėl formuojame zomšą pagal jūsų kūną ir naudojame trigubo tankio putplastį? Nes kiekvienas kūnas yra skirtingas, tačiau problemos, su kuriomis jie susiduria balne, yra tos pačios - sėdmenų skausmas, randinio audinio kaupimasis ir kraujotakos praradimas. Naudodami slėgio žemėlapius, aklus komforto tyrimus ir net varpos kraujotakos tyrimus (taip, mes tai padarėme), mes ne tik pažadame išspręsti šias vyrų ir moterų problemas, bet ir tai įrodome.


Dydžio vadovas:

https://www.specialized.com/us/en/saddle-sizing/app#/step1?mpl=187355

TOP

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės