Meniu
0
Norai

Specialized MTB Bandit Swat laikiklis

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 27120-9940
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
29,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 1 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-20 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized MTB Bandit Swat laikiklis

Norėtumėte prie rėmo priklijuoti atsarginę kamerą ir CO2 balionėlį, kad išlaikytumėte mažą profilį ir svorį? Bandit - tai geriausia, kalbant apie paprastumą ir naudingumą kalnų dviratininkams. Jo kompaktiška forma prisukama po SWAT suderinamu balneliu ir turi paprastą "Velcro" dirželį su atskirais skyreliais kamerai, CO2 ir lopetėlei. Vieną kartą priveržkite dirželį ir galėsite lengvai pasiekti viską, ko reikia norint sutvarkyti padangą lenktynių viduryje, kai laikas yra labai svarbus.

  • Unikaliai suprojektuota taip, kad ją galima pritvirtinti tiesiai po balneliu su SWAT suderinamais laikikliais.
  • Atskiri skyriai CO2 balionėlio galvutei, kamerai, dvipusei padangų lopetėlei (įeina į komplektą) ir 25 g CO2 balionėliui - kompaktiškas ir saugus laikymas.
  • Tvirtas, lengvas, vandeniui atsparus Velcro® dirželis.
  • Kamera, CO2 balionėlis ir antgalis į komplektą neįeina.

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės