Dviračių parduotuvė Vilniuje

  • +37068381390
  • info@velonova.lt

Vaikiški dviračiai

Nežinai, ką padovanoti? Leisk žmogui išsirinkti pačiam! Dovanų kuponai

Tikriausiai ne kartą pastebėjote, kaip užsukus į dviračių parduotuvę akys raibsta nuo platus vaikiškų dviračių pasirinkimo, o mintyse tesisuka klausimas, kokį dviračio modelį nupirkti savo mažyliui. Į kokius kriterijus svarbu atsižvelgti renkant dviratį vaikui?

Pirmiausia, atkreipkite dėmesį į vaiko amžių ir ūgį, nes dažniausiai dviračių modeliai skirstomi pagal šiuos kriterijus ir skiriasi jų ratų skersmuo bei paties dviratuko aukštis. Taip pat vertėtų atkreipti dėmesį, ar dviratyje įmontuota apsauga nuo purvo (nes vaikai retai atkreipia dėmesį kur važiuoja ir balų bei purvo neišvengia) ir ar vaikui yra patogus (vaikas turėtų savarankiškai išbandyti įvairių modelių dviračius, kad galėtų įsitikinti su kuriuo dviračiu jam patogiau važiuoti, junginėti pavaras, stabdyti ar apskritai įvertintų tinkamiausią dviračio dydį). 

Jeigu vaikiškas dviratukas Jūsų mažyliui yra pirmas, siūlome rinktis balansinį dviratuką, kuris skirtas pradžiamoksliams ir yra pritaikytas mokytis pusiausvyros, kad vaikas galėtų pasirinkti tinkamą greitį ir važiuodamas jaustųsi drąsiai.

Dar vienas mūsų patarimas – rinkdamiesi vaikišką dviratį neskubėkite, įsitikinkite, jog pasirinktas modelis tinkamiausias Jūsų mažyliui. Kokybiški vaikiški dviračiai kainuoja nemažai, todėl geriau iškart išsirinkti patogų, saugų ir vaikui patinkantį dviratį. Kadangi pirkinys įsigyjamas ne vienam sezonui, nusipirkę patikimo gamintojo ir geros kokybės vaikišką dviratuką, galėsite jį lengviau parduoti, kai vaikas jau bus jį išaugęs.


Patikslinkite paiešką pagal kategoriją

-7%
Specialized Riprock Coaster 20" vaikiškas dviratis / Pink