Meniu
0
Norai

BH Bikes

Iš viso prekių: 17
Greitas pristatymas -35% TOP
BH Ultimate RC 6.5 kalnų dviratis / Black-Blue
Greitas pristatymas -35%
BH Ultimate RC 6.5 kalnų dviratis / Blue - Orange
Greitas pristatymas -35%
BH Ultimate RC 6.5 kalnų dviratis / Red - Burgundy
Greitas pristatymas -35%
BH Ultimate RC 6.5 kalnų dviratis / Silver - Black
Greitas pristatymas -29%
BH Expert Junior 16" vaikiškas dviratis / Orange
Greitas pristatymas -15%
BH Expert Junior 18" vaikiškas dviratis / Red
Greitas pristatymas -15%
BH Expert Junior 18" vaikiškas dviratis / Yellow
Greitas pristatymas -23%
BH Expert Junior 26" Disc vaikiškas dviratis / Silver

BH

Žvalgotės naujo dviračio? Mėgstate dinamišką važiavimą ir kaskart ieškote naujų kelių? Ispaniški BH dviračiai veržliai įveikia kiekvieną kilometrą ir suteikia nepamirštamų įspūdžių.

Dosjė

Šiais permainingais laikais taip žavi išliekantys, vertę turintys dalykai. BH kompanija veikia daugiau nei šimtmetį, tad yra geras nuoseklaus darbo pavyzdys.

  •   Kompaniją 1909 m. Ispanijoje įkūrė trys broliai. Tai užkoduota ir pavadinime: santrumpa BH reiškia „Broliai Beistegui“ (Beistegui Hermanos).
  •   Anksčiau gaminusi ginklus, nuo 1923 m. kompanija ėmėsi dviračių gamybos. Dviračiai turėjo būti lengvi, vikrūs ir patikimi.
  •   Šiuo metu BH gamyklos veikia Ispanijoje ir Portugalijoje. 

VELONOVOJE rasite kalnų (MTB), gravel / krosinių, elektrinių ir vaikiškų BH dviračių. Stilingi ir protingai pagaminti.
Jei dar nesate tikri kokio tipo dviračio norite, šiame straipsnyje rasite patarimų, kaip geriau susigaudyti, ką reiškia ir kam skirtos įvairios dviračių kategorijos.

BH dviračiai parduotuvėje VELONOVA

BH dviračiai sukurti taip, kad puikiai atliktų kiekvieną numatytą funkciją. Pavyzdžiui, jeigu tai MTB dviratis, su juo įveiksite įvairius kelius stabiliai ir pasitikėdami tiek savimi, tiek dviračiu. Kodėl? Nes visi techniniai sprendimai BH kompanijoje buvo priimti siekiant užtikrinto rezultato.

O gal Jus domina BH gravel tipo dviratis? Vadinasi, su juo galėsite minti ilgus atstumus skirtingomis dangomis. Tai lengvumas, standumas ir tas nuostabus jausmas, kai žinote, kad dviratis paklūsta Jums.

BH atsižvelgia į gausybę aspektų, todėl Jūsų naujasis dviratis gali pakerėti daug kuo – nuo puikios rėmo geometrijos ar patobulinto vairo kampo iki nedidelio svorio ar manevringumo.

Pas mus rasite BH dviračių patraukliomis kainomis. Taip pat turime ir kitų pripažintų gamintojų dviračių, jų dalių, dviratininko aprangos bei dviračių aksesuarų. Platus asortimentas pradedantiesiems ir profesionalams. Visuomet patarsime, padėsime išsirinkti.

Įsigyti norimas prekes galite internetu arba fizinėje parduotuvėje Vilniuje, J. Baltrušaičio g. 1, LT-06120. Susisiekite ar užsukite!