Meniu
0
Norai

Hibridiniai gviračiai - komfortas kiekvienam!

Puslapio apačioje  pateikiame gaires, kurios palengvins Jums hibridinio dviračio išsirinkimą. Trumpai aptariame kiekvieną filtrą ir patariame į ką atkreipti dėmesį.


Iš viso prekių: 72
Greitas pristatymas -24% TOP
Specialized Sirrus X 2.0 fitness dviratis | Gloss Black
Greitas pristatymas -24% TOP
Specialized Sirrus X 2.0 fitness dviratis | Gloss Clay
Greitas pristatymas -27% TOP
Specialized Sirrus X 3.0 fitness dviratis | Satin Cast Black
-24% TOP
Specialized Sirrus 2.0 fitness dviratis | Satin Cast Black
Greitas pristatymas -24% TOP
Specialized Sirrus 3.0 fitness dviratis | Satin Clay
Greitas pristatymas -24% TOP
Specialized Sirrus 3.0 fitness dviratis | Gloss Cast Black
-29% TOP
Specialized Sirrus X 4.0 fitness dviratis | Gloss Smoke
Greitas pristatymas -27% TOP
Specialized Sirrus X 3.0 fitness dviratis | Satin Maroon
Greitas pristatymas -19% TOP
Specialized Sirrus X 3.0 EQ fitness dviratis | Gloss Nearly Black
Greitas pristatymas -24% TOP
Specialized Sirrus 3.0 fitness dviratis | Satin Dusty Turquoise
Greitas pristatymas -27% TOP
Specialized Sirrus X 3.0 fitness dviratis | Gloss Flake Silver
Greitas pristatymas -14% TOP
Specialized Sirrus 2.0 EQ fitness dviratis | Gloss Forest Green
-29% TOP
Specialized Sirrus X 4.0 fitness dviratis | Gloss White Mountains
Greitas pristatymas -15% TOP
Specialized Sirrus 3.0 EQ fitness dviratis | Satin Smoke
TOP
Trek FX 1 Disc fitness dviratis | Rage Red
-29% TOP
Specialized Sirrus X 4.0 fitness dviratis | Gloss Lagoon Blue
Greitas pristatymas -23% TOP
Specialized Sirrus 4.0 fitness dviratis | Satin Black
Greitas pristatymas -14% TOP
Specialized Sirrus 2.0 Step-Through EQ fitness dviratis | Gloss Forest Green
Greitas pristatymas -15%
BMC Alpenchallenge AL Three hibridinis dviratis | Black - Grey

Kaip išsirinkti tinkamą hibridinį dviratį? 

Hibridiniai, arba fitness dviračiai yra universalūs, pritaikyti praktiškai bet kokiems keliams. Hibridiniai dviračiai, priešingai nei kiti, neturi specializacijos, t.y. nėra sukurti konkrečiai aplinkai ar skirti įveikti tam tikras specifines kliūtis. Didžiausias jų privalumas yra jų universalumas – kad ir kur važiuotumėt, nejausite, kad pasirinkote netinkamą dviratį, kad jūsų dviratis skirtas kažkam kitam.

Hibridiniai dviračiai idealiai tinka žmonėms, kurie planuoja važinėti visur – tiek mieste, tiek užmiesčio keliais, tiek bekele, tiek natūralioje gamtinėje aplinkoje. Svarbu, kad pasirinktumėte jūsų poreikius atitinkantį modelį.

Hibridinio dviračio rėmas – aliuminis ar karboninis?

Dviračio rėmai dažniausiai gaminami iš aliuminio arba anglies pluošto, dar vadinamo karbonu. Aliuminis yra tiesiog lengvas, tvirtas rėmas, o karboninis, anglies pluošto rėmas, yra ypatingas – dėl savo struktūros, tam tikrose vietose jis yra kietesnis, o kitose vietose, ten, kur reikia – minkštesnis ir amortizuojantis.

Kurio gamintojo dviratį rinktis?

Kokybiškų hibridinių dviračių rasite bet kurio gamintojo asortimente, tačiau kiekvienas gamintojas turi savo braižą ir stilių, bei siūlo specifinėmis charakteristikomis pasižyminčius dviračius.

Specialized (JAV) yra vienas didžiausių, žinomiausių ir įtakingiausių dviračių prekės ženklų pasaulyje, žinomas kaip novatoriškiausių ir pažangiausių dviračių gamintojas. Specialized siūlo platų aukščiausius kokybės standartus atitinkančių dviračių asortimentą.

BMC  (Šveicarija) yra aukščiausios klasės dviračių prekės ženklas, žinomas visame pasaulyje. Pagrindinis jų tikslas yra greičio kūrimas – šis išskirtinis dėmesys greičiui lėmė, kad BMC tapo tokiu prekės ženklu, koks yra šiandien: greitas, nepaliaujamas ir kultinis.

Trek  (JAV) yra dviračių gamintojas, bendradarbiaujantis su avia pramone ir iš čia perėmęs ir įdiegęs dviračių gamyboje nemažai technologinių naujovių. Trek yra vienas didžiausių dviračių gamintojų JAV ir vienas patikimiausių bei labiausiai gerbiamų prekės ženklų pasaulyje.

Rėmo dydis – parenkamas pagal Jūsų ūgį

Dviračio rėmo dydis – panašiai kaip drabužis – parenkamas atsižvelgiant į jūsų ūgį. Kiekvienas dviračio modelis turi savo geometriją ir rekomenduojamas preliminarias dydžių ir ūgių lenteles. Paprastai, tokia lentelė pateikiama prie kiekvieno modelio.

Paprasta, tačiau galioja ta pati taisyklė, kaip ir su dviratininko apranga ar paprastais drabužiais – radę tinkamą sau dydį, nepamirškite pasimatuoti ir įsitikinkite, kad gerai jaučiatės.

Kokį dviračio modelį pasirinkti?

Sirrus X (Specialized) yra skirtas pirmiausia pasivažinėjimams mieste, tačiau turi plačias padangas su giliu protektoriumi, todėl yra pakankamai pravažus ir kitose, sudėtingose trasose. Ergonomiškas balnelis bei rankenos daro važiavimą itin komfortišku. Šis modelis išskirtinis tuo, jog turi vieną pavarą priekyje, todėl pavarų perjungimas yra paprastas, mechanizmas paprastesnis, o pats dviratis – lengvesnis.

Sirrus (Specialized) modelis turi siauresnes padangas, nei Sirrus X, todėl puikiai tinka važiuoti dviračių takais ar lygiu paviršiumi, kadangi gerai rieda. Turi platų pavarų diapozoną, galima važiuoti greičiau.

Diverge (Specialized) yra greitas ir lengvas dviratis, idealus pasirinkimas važiuoti bekele, tačiau lengvai prisitaiko prie bet kokio važiuojamo paviršiaus, tiek prie purvo, tiek prie asfalto. Šis dviratis išskirtinis tuo, kad turi amortizuojantį vairo mechanizmą, kuris sumažina vibracijas.

Alpenchallenge (BMC) yra puikus šveicariškas dviratis, skirtas aktyviam gyvenimo stiliui ir puikiai funkciškai prisitaikantis prie bet kokios aplinkos. Dviratis yra ypatingai lengvas, greitas, manevringas, be to, pasižymi išskirtiniu rėmo dizainu.

Dual Sport (Trek) – tai didelio našumo, tvirtas dviratis su pradūrimui atspariomis padangomis, tinkamas važiuoti bet kokiais keliais. Turi amortizuojančią šakę priekyje, kas suteikia stabilumo ir patogumo važiuojant nelygiu gruntu.

FX (Trek) – šis dviratis yra ypatingai lengvas, turi pakankamai siauras padangas, todėl lengvai rieda, o platus pavarų diapazonas leidžia patogiai važiuoti bet kokiu paviršiumi.

Ką daryti, jei norimo dviračio šiuo metu parduotuvėje nėra?

Esant didelei dviračių pasiūlai ir modelių įvairovei, suprantama, kad ne visi dviračiai laikomi fizinėje parduotuvėje ir ne visi netgi gamintojo sandėliuose.

Parduotuvėje esančią prekę galite nusipirkti iš karto. Gamintojo sandėliuose esančias prekes galima užsakyti, o jums teks bent savaitę palaukti, kol prekė atvyks į Lietuvą.

Jei prekė išparduota – nereiškia, kad turite nuleisti rankas, eiti į kompromisus ir įsigyti kitą, mažiau tinkančią prekę. Tiesiog kreipkitės į pardavėjus, kurie jums paaiškins, kada bus papildyti sandėlio likučiai arba prekių siunta atvyks į Lietuvą.

  1. Specialized hibridiniai dviračiai
  2. BMC - Switzerland hibridiniai dviračiai
  3. Trek hibridiniai dviračiai