
Specialized Sirrus X 2.0 fitness dviratis | Gloss Pacific Blue
0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas:
-
Gamintojas:
Specialized
Kaina:
750,00€
-
+
Išsaugoti
Palyginti
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Specialized Sirrus X 2.0 fitness dviratis | Gloss Pacific Blue

Specialized Sirrus X hibridinis dviratis asfaltui ir žvyrkeliams
Specialized Sirrus X – tai universalus dviratis, sukurtas patogiam ir efektyviam važiavimui įvairiomis dangomis. Dėl lengvos konstrukcijos, stabilios geometrijos ir platesnių padangų jis leidžia užtikrintai jaustis tiek miesto gatvėse, tiek žvyrkeliuose. Tai puikus pasirinkimas kasdieniam naudojimui ar aktyviam laisvalaikiui, kai norisi vieno dviračio viskam.
Pagrindinės savybės:
- A1 aliuminio rėmas: lengvas ir patvarus su vidiniu trosų pravedimu tvarkingesniam dizainui
- Patogi geometrija: šiek tiek statesnė sėdėsena užtikrina komfortą ilgesniuose važiavimuose
- 1x9 pavarų sistema: platus 11–46T diapazonas paprastam ir intuityviam perjungimui
- Hidrauliniai diskiniai stabdžiai: galingas ir patikimas stabdymas bet kokiomis sąlygomis
- Pathfinder 40c padangos: greitai rieda asfaltu ir suteikia sukibimą žvyre
- Gripton gumos mišinys: geresnis sukibimas ir komfortas įvairiose dangose
- Stabilus valdymas: tikslus vairavimas ir geras balansas skirtinguose keliuose
- Efektyvus mynimas: lengvas rėmas ir optimizuota konstrukcija padeda išlaikyti greitį
| RĖMO KOMPLEKTACIJA | |
| Rėmas | Specialized A1 Premium Aluminum, Fitness Geometry, butted tubing, internal cable routing, flat-mount disc, quick-release, Plug + Play rack/fender mounts |
| Šakė | Hi-Ten steel, flat-mount disc, Plug + Play fender mounts, low rider rack mounts, quick-release |
| Balnelio spaustukas | Bolt-type, 31.8mm |
| PAVARŲ SISTEMA | |
| Pavarų rankenėlės | Shimano CUES 9-Speed with Optical Gear Display |
| Galinis pavarų perjungėjas | Shimano CUES 9-Speed |
| Kasetė | Shimano CUES CS-LG300-9, 9 speed, 11-46t |
| Grandinė | KMC eGlide for 11-Speed CUES |
| Švaistikliai | Prowheel Alloy, XXS - XS: 165mm, S - M: 170mm, L - XL: 175mm, 42t |
| Dantratis | Narrow Wide Steel 42T |
| Centrinės ašies guoliai | BSA, square-taper, 68mm |
| STABDŽIAI | |
| Stabdžiai | Tektro, 2-piston hydraulic disc |
| RATAI / PADANGOS | |
| Ratlankis | 700C disc, double-wall alloy, 22mm depth, 21mm internal width, 32h |
| Stebulė | Rear Hub: Alloy, 6-bolt disc, 8-/9-speed freehub, loose ball bearing, quick-release, 32h; Front Hub: Alloy, 6-bolt disc, loose ball bearing, quick-release, 32h |
| Kameros | Standard 40mm SV 700x32-50 |
| Padangos | Pathfinder Wirebead Fast Gravel 700X40C |
| VAIRAS / BALNELIS | |
| Vairas | Alloy Mini Rise, 9-degree backsweep, 15mm rise, 31.8mm |
| Vairo iškyša | 3D-forged alloy, 31.8mm, 7-degree rise |
| Vairo rankenėles | Specialized Neutralizer, Body Geometry, locking grip |
| Balnelis | Bridge Sport, Steel rails, 155/143mm |
| Balnelio iškyša | Alloy, 12mm offset, 2-bolt clamp, 27.2mm |
| AKSESUARAI | |
| Pedalai | Specialized, platform |
| PAPILDOMI DUOMENYS | |
| Svoris | 2.01 kg (L) |
0 įvertinimai
0/5 Bendras įvertinimas
5
4
3
2
1
Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.
Panašios prekės
Paskutinės žiūrėtos prekės












