Meniu
0
Norai

USWE Zulo 2 krepšys ant klubų | Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 2024301
Gamintojas: USWE
USWE
Kaina:
94,95€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 1 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

USWE Zulo 2 krepšys ant klubų | Black


"ZULO 2" hidravimo krepšys ant juosmens pritaikytas lenktynininkams, nes puikiai ergonomiškai priglunda ir patogiai juosia klubus, nepakenkdamas stiliui ar eksploatacinėms savybėms. Sukurtas unikalios banano formos diržas su viena sagtimi ir saugia tvirtinimo juosta, šis diržas išlieka suspaustas ir prigludęs, todėl intensyvios veiklos metu nepasislenka ir nešokinėja.

Pagrindinės savybės:

  • Saugus ir patogus prigludimas: Vienos sagties tvirtinimo diržas užtikrina, kad kuprinė tvirtai laikytųsi ant juosmens ir nevaržytų jūsų judesių ar stiliaus.
  • Subalansuotas drėkinimas: Į komplektaciją įeina 1,0 l/35 uncijų "Elite Hydration Bladder" su patogia "Plug-N-Play" jungtimi ir magnetiniu spaustuku geriamojo skysčio vamzdeliui pritvirtinti, kad būtų galima lengvai pasiekti judant.
  • Geresnis vėdinimas: Turi vėdinamą nugaros skydelį, skatinantį oro srautą, kad lenktynių metu išliktumėte vėsūs ir patogiai jaustumėtės.
  • Efektyvus laikymas: Be to, kuprinėje yra išmanioji kišenė su keliais papildomais skyreliais ir dvi greito saugojimo šoninės kišenės, puikiai tinkančios energetiniams geliams ir maistui laikyti, kad būtų galima greitai pasisemti energijos.

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės