• +37068381390
  • info@velonova.lt

Gravel Dviračiai | Cyclocross Dviračiai

Nežinai, ką padovanoti? Leisk žmogui išsirinkti pačiam! Dovanų kuponai

Puslapio apačioje  pateikiame gaires, kurios palengvins Jums gravel dviračio išsirinkimą. Trumpai aptariame kiekvieną filtrą ir patariame į ką atkreipti dėmesį.


-10% TOP
Specialized Diverge E5 Gravel dviratis / Gloss Cast Battleship
Greitas pristatymas -10% TOP
Specialized Diverge E5 Gravel dviratis / Satin Brassy Yellow
Greitas pristatymas -10% TOP
Specialized Diverge Elite E5 Gravel dviratis / Gloss Slate
Greitas pristatymas -10% TOP
BH Gravel X EVO 3.0 Gravel dviratis / Red - Red
Greitas pristatymas -10% TOP
Specialized Diverge E5 Gravel dviratis / Satin Smoke
Greitas pristatymas -10% TOP
Specialized Diverge Sport Carbon Gravel dviratis / Gloss Limestone
Greitas pristatymas -10% TOP
Specialized Diverge Elite E5 Gravel dviratis / Gloss Lagoon Blue
Greitas pristatymas -10% TOP
BH Gravel X EVO 3.0 Gravel dviratis / Light Blue - Red
Greitas pristatymas -10% TOP
Specialized Diverge Expert Carbon Gravel dviratis / Gloss Arctic Blue
Greitas pristatymas -10%
Specialized Diverge Comp E5 Gravel dviratis / Satin Maroon
Greitas pristatymas -10%
Specialized Diverge Elite E5 Gravel dviratis / Satin Redwood
Greitas pristatymas
3T Exploro Primo Rival 1x11 Gravel dviratis / Cherry
Greitas pristatymas -10%
3T Exploro RaceMax Rival AXS 1x Gravel dviratis / Blue - Brown
-10%
Specialized Crux Comp Gravel dviratis / Satin Smoke
Greitas pristatymas -15%
Argon18 Grey Matter Gravel dviratis / Tundra Green
Greitas pristatymas -10%
BH Gravel X EVO 3.0 Gravel dviratis / Red - Magenta
Greitas pristatymas -10%
Specialized Diverge Comp Carbon Gravel dviratis / Satin Gunmetal
Greitas pristatymas -10%
Specialized Diverge Comp E5 Gravel dviratis / Gloss Tarmac Black
Greitas pristatymas -10%
Specialized Diverge Comp Carbon Gravel dviratis / Satin Olive


Gravel tipo dviračio išsirinkimo gidas


Gravel dviratis skirtas važiuoti žvyru, bekele ir įvairiais kitais paviršiais. Gravel tipo dviratis yra stabilus, turi nemažą atstumą tarp ratų bazės, dviratis tinkamas ilgoms kelionėms, todėl čia numatyta vietos krepšiams, gertuvėms, papildomai įrangai ir kt. Gravel tipo dviratis panašus į krosinį (CX) dviratį, tik yra su platesnėmis padangomis. Kai kurie dviračių sporto mėgėjai tiesiog pasikeičia padangas arba ratus, o tą patį dviratį naudoja ir plentui, ir bekelei. Pastaruoju metu tapo populiaru Gravel tipo dviračius naudoti ir kaip miesto dviračius.


Dviračio rėmas – aliuminis ar karboninis?

Dviračio rėmai dažniausiai gaminami iš aliuminio arba anglies pluošto, dar vadinamo karbonu. Aliuminis yra tiesiog lengvas, tvirtas rėmas, o karboninis, anglies pluošto rėmas, yra ypatingas – dėl savo struktūros, tam tikrose vietose jis yra kietesnis, o kitose vietose, ten, kur reikia – minkštesnis ir amortizuojantis.


Kurio gamintojo dviratį rinktis?

Kokybiškų Gravel tipo dviračių rasite bet kurio gamintojo asortimente, tačiau kiekvienas gamintojas turi savo braižą ir stilių, ir siūlo specifinėmis charakteristikomis pasižyminčius dviračius.

Specialized (JAV) yra vienas didžiausių, žinomiausių ir įtakingiausių dviračių prekės ženklų pasaulyje, žinomas kaip novatoriškiausių ir pažangiausių dviračių gamintojas. Specialized siūlo platų aukščiausius kokybės standartus atitinkančių dviračių asortimentą.

BMC (Šveicarija) yra aukščiausios klasės dviračių prekės ženklas, žinomas visame pasaulyje. Pagrindinis jų tikslas yra greičio kūrimas – šis išskirtinis dėmesys greičiui lėmė, kad BMC tapo tokiu prekės ženklu, koks yra šiandien: greitas, nepaliaujamas ir kultinis.

3T (Italija) – nuo 1961 metų, specializuojasi gamindami itin lengvus ir veržlius, inovatyvaus dizaino dviračius.

BH Bikes (Ispanija) gamina patikimus, kokybiškus dviračius, kurie priklauso vidutinei kainų klasei. Šiuos dviračius renkasi tie, kurie nori kokybės, bet nėra linkę išlaidauti.

 

Rėmo dydis –parenkamas pagal Jūsų ūgį

Dviračio rėmo dydis – panašiai kaip drabužis – parenkamas atsižvelgiant į jūsų ūgį. Kiekvienas dviračio modelis turi savo geometriją ir rekomenduojamas preliminarias dydžių ir ūgių lenteles. Paprastai, tokia lentelė pateikiama prie kiekvieno modelio.

Paprasta, tačiau galioja ta pati taisyklė, kaip ir su drabužiais – radę tinkamą sau dydį, nepamirškite pasimatuoti ir įsitikinkite, kad gerai jaučiatės.

 

Kokį dviračio modelį pasirinkti?

Diverge (Specialized) – idealus dviratis mažai pravažinėtiems keliams, gaminami tiek su aliuminio, tiek su anglies pluošto rėmu, brangesni modeliai turi amortizuojančią Future Shock šakę, dviratis yra greitas, tačiau stabilus, juo važiuodami, jausitės drąsiai ir komfortabiliai.

Crux (Specialized) – lengviausias Gravel tipo dviratis, su elastingu balnu ir nepriekaištinga geometrija, lengvai įveikia įkalnes ir tiesiog skrieja netgi per pačius sudėtingiausius paviršius.

UnReStricted (BMC) – neįtikėtinai stabilus dviratis, skirtas veržliam, gal net agresyviam važiavimo stiliui, galima naudoti itin plačias padangas.

Roadmachine X (BMC) – vienas šauniausių dviračių, kuris geba įveikti bet kokio sudėtingumo paviršius ir važiuoti toliau, jis lengvai įveikia iššūkius, yra komfortiškas, dėl paslėptų kabelių atrodo minimalistiškai ir elegantiškai.

Exploro Pro (3T) – puikus dviratis, apjungiantis plento dviračio greitį ir kalnų dviračio tvirtumą, idealiai tinka tiek pravažinėtiems, tiek naujai atrandamiems keliams.

Exploro RaceMax (3T) – yra greitas dviratis su plačiomis padangomis, kurios užtikrina sukibimą su paviršiumi ir stabilumą, jis atrodo kaip plento dviratis, tačiau puikiai važiuoja per žvyrą.

Exploro Team (3T) – su šiuo dviračiu, drąsiai galėsite išbandyti naujus nepramintus kelius, būdami tikri, kad sėkmingai juos įveiksite. 

Gravel X (BH) – tai dviratis, skirtas ilgoms kelionėms ir ilgoms distancijoms, kurį apibūdina trys žodžiai – lengvumas, standumas ir reaktyvumas, dėl anglies pluošto rėmo ir šakės šis dviratis yra ypatingai lengvas.


Ką daryti, jei norimo dviračio šiuo metu parduotuvėje nėra?

Esant didelei dviračių pasiūlai ir modelių įvairovei, suprantama, kad ne visi dviračiai laikomi fizinėje parduotuvėje ir ne visi netgi gamintojo sandėliuose.

Parduotuvėje esančią prekę galite nusipirkti iš karto. Gamintojo sandėliuose esančias prekes galima užsakyti, o jums teks bent savaitę palaukti, kol prekė atvyks į Lietuvą.

Jei prekė išparduota – nereiškia, kad turite nuleisti rankas, eiti į kompromisus ir įsigyti kitą, mažiau tinkančią prekę. Tiesiog kreipkitės į pardavėjus, kurie jums paaiškins, kada bus papildyti sandėlio likučiai arba prekių siunta atvyks į Lietuvą.

 

Velonova asortimentas: dviračiaidviračių aksesuaraidviračių dalysdviračio priežiūros priemonėsdviračių laikikliai automobiliuidviračio kėdutės vaikamspriekabosįrankiai dviračio remontuistogo bagažinėspaspirtukaikūno priežiūros priemonėsmaistas sportuisportiniai vežimėliaitreniruokliai