Meniu
0
Norai

Moteriški dviračiai

Moteriški dviračiai suteikia dviratininkėms galimybę važiuoti patogiau ir sklandžiau. VELONOVA parduotuvėje esančiame moteriškų dviračių asortimente – skirtingų tipų, pažangaus dizaino, aukščiausio lygio ergonominių savybių dviračiai, kurie leis moterims mėgautis komfortiškomis vairavimo patirtimis.

Iš viso prekių: 49
Greitas pristatymas -14% TOP
Specialized Sirrus 2.0 Step-Through EQ fitness dviratis | Gloss Forest Green
Greitas pristatymas -17%
BMC 257 Four ST hibridinis dviratis | Powder Metallic Grey

Moteriškų dviračių išskirtinumas

Moteriški dviračiai išsiskiria savo unikalia instrukcija, sukurta atsižvelgiant į moterims būdingus anatominius ypatumus. 

Šie dviračiai dažnai turi žemesnį viršutinį vamzdį, todėl ant jų lengviau užlipti ir nulipti. Moteriški dviračiai paprastai turi ir siauresnį vairą, pritaikytą siauresniems pečiams ir trumpesnėms rankoms – taip užtikrinama patogesnė vairavimo padėtis.

Be to, moteriškų dviračių balneliai yra platesni ir dažnai su papildomais paminkštinimais, leidžiantys komfortiškai jaustis važiuojant ilgesniais atstumais.

Taip pat moteriškiems dviračiams būdingas platus skirtingo dizaino ir spalvų gamos pasirinkimas.

Moteriški kalnų dviračiai

Moteriški kalnų (MTB) dviračiai yra pritaikyti važiavimui nelygiais paviršiais. Speciali jų konstrukcija moterims užtikrina labiau subalansuotą ir patogesnį vairavimą.

Moteriškų kalnų dviračių rėmas sukurtas taip, kad užtikrintų didesnį stabilumą važiuojant bekelėmis, taip pat padėtų užtikrintai įveikti stačius nusileidimus ar sudėtingus ruožus.

Įprastai šio tipo dviračiai turi pakabos sistemas – priekinę arba priekinę ir galinę pakabas, – kurios amortizuoja smūgius ir nelygumus. Be to, šiems dviračiams būdingos platesnės padangos, tvirtos stabdžių sistemos ir mažesni bėgių perjungimo rėžiai.

Šie dviračiai puikiai tiks aktyvioms dviratininkėms, dažnai važinėjančiomis bekelėmis.

Hibridiniai moteriški dviračiai

Moteriški hibridiniai dviračiai pasižymi tiek plento, tiek kalnų (MTB) dviračių savybėmis, tad yra gana universalūs. Jais galima važinėtis tiek miesto gatvėmis, tiek miško takais.

Jie pasižymi paprastesne rėmo konstrukcija ir šiek tiek vertikalesne važiavimo padėtimi, kas užtikrina komfortą važinėjant miesto aplinkoje. Be to, šio tipo dviračiai dažnai turi platesnes padangas nei kelių (tačiau siauresnes, nei kalnų), todėl užtikrina didesnį stabilumą ir sukibimą su įvairesniais paviršiais, tuo pačiu sumažina pasipriešinimą važiuojant asfaltuotais paviršiais.

Skirtingai nei kalnų dviračiai, hibridiniai moteriški dviračiai neturi pakabos sistemos, todėl yra lengvesni ir efektyviau valdomi miesto keliais. Jiems taip pat būdingi papildomi funkcionalumai, kaip sparnas ar bagažinės įtvirtinimo įtaisai.

Tai – puikus pasirinkimas aktyvioms miesto gyventojoms.

Moteriškų ir unisex dviračių gamintojai

Parduotuvėje VELONOVA rasite platų asortimentą moteriškų ir unisex dviračių, sukurtų pasaulyje pripažintų gamintojų, pasižyminčių inovatyvumu, meistriškumu ir aukščiausios kokybės standartais.

Vienas populiariausių – industrijos lyderis Cannondale, garsėjantis pažangių technologijų ir novatoriško dizaino taikymu. Šio prekės ženklo specialiai moterims sukurti dviračiai yra elegantiški, patvarūs, lengvi ir efektyvūs. 

Taip pat daug dėmesio sulaukia itin komfortiški, efektyvūs ir ilgaamžiški Specialized prekės ženklo unisex dviračiai. BMC – Switzerland – dar vienas garsus prekės ženklas, kurio unisex dviračiai išsiskiria preciziška konstrukcija, funkcionalumu ir patikimumu.

Nesvarbu, ar ieškote specialiai moterims pritaikyto dviračio dizaino, ar unisex dviračio – VELONOVA dviračių parduotuvėje lengvai atrasite sau tinkamiausią modelį.