Meniu
0
Norai

Dviračio spynos | Dviračio užraktas

Puslapio apačioje  pateikiame gaires, kurios palengvins Jums spynų išsirinkimą. Trumpai aptariame kiekvieną filtrą ir patariame į ką atkreipti dėmesį, nuo ko pradėti renkantis dviračio spyną.


Iš viso prekių: 264
TOP
M-Wave F 875/6 sulankstoma spyna
TOP
Abus Tresor 1385/85 Black spyna
TOP
Abus 1200/60 WEB Black spyna
Greitas pristatymas TOP
Abus Numero 5510C/180 Black trosinė spyna
Greitas pristatymas TOP
Abus 1200/110 WEB Black spyna
Greitas pristatymas TOP
Abus Primo 5510K/180 Black trosinė spyna
Greitas pristatymas TOP
M-Wave S 10.18 trosinė spyna
Greitas pristatymas
ABUS uGrip BORDO™ 5700K/80 Black SH sulankstoma spyna
Greitas pristatymas
Voxom Foldylock Compact sulankstoma spyna | Black
Greitas pristatymas
ABUS uGrip BORDO™ 5700K/80 Lime SH sulankstoma spyna
Abus Ivera 7210/110 spyna
Abus CityChain 1010/110 Black spyna
Greitas pristatymas
ABUS uGrip BORDO™ 5700C/80 Black SH sulankstoma spyna
Abus 4750X NR Black rėmo spyna
Abus Catena 6806K/110 Black spyna
Greitas pristatymas
Voxom Foldylock Forever sulankstoma spyna | Black
Greitas pristatymas
ABUS BORDO™ Big 6000/120 Black SH Twinset sulankstomos spynos

Jeigu norite apsaugoti savo dviratį nuo netikėto pasisavinimo, Jums prireiks spynos. O jei nežinote, kaip pasirinkti sau tinkamiausią dviračio spyną, mes pasistengsime Jums paaiškinti pagrindinius jų skirtumus, kad būtų lengviau išsirinkti.

Dviračių spynos gali būti:

Sulankstomos - turbūt vienos patikimiausių ir populiariausių spynų tipų;

Grandinės

Trosinės spynos;

U-formos;

Rėmo spynos;

Su signalizacija;

ir kitos.

Kiekvienas spynų tipas dar skirstomas į skirtingą saugumo lygį. Kuo saugumo lygio skaičius didesnis, tuo spyna yra saugesnė

  • 1-3 lygio spynos bus plonos, ir jas bus lengva nukirpti ar kitaip atrakinti. 
  • Nuo 10 lygio ir aukščiau, nukirpti bus galima tik su specialiais įrankiais ir šis darbas užtruks daug ilgiau. 

Aukštesnio saugumo lygio spynos yra pagamintos iš sutvirtinto plieno, bus storesnės, bet tuo pačiu ir sunkesnės. Tikrai saugi spyna, gali sverti apie 1,5 kg ar net daugiau. Mažo saugumo lygio spynos labiau naudojamos kaip pagalbinės.

Daugelis sulankstomų spynų turi specialius laikiklius, kuris patogiai tvirtinamas prie dviračio rėmo. Tokiu būdu tvirtinamą spyną lengva turėti su savimi, ji netrukdo važiuojant, nepamiršite pasiimti su savimi keliaujant.

Dar vienas svarbus kriterijus renkantis tinkamą spyną yra jos ilgis. Ilgesnė spyna leidžia prirakinti ne vieną, o dažnai ir kelis dviračius. Kitas ilgesnės spynos privalumas - leidžia prirakinti ne tik dviračio rėmą, bet ir ratus (šie gali būti vagiami atskirai, nes lengvai ir greitai nuimami nuo dviračio). Tarkim rėmo tipo spynos, skirtos galinio rato pritvirtinimui, panaudojus tokią spyną, ratas nebesisuka, yra užblokuojamas. Tokia spyna taip pat gali būti naudojama kaip pagalbinė.

Daugiau patarimų, kaip pasirūpinti dviračio saugumu - rasite čia

Populiariausi dviračių spynų gamintojai mūsų parduotuvėje:

Abus - Vokietijoje sukurti ABUS saugos produktai yra aukščiausios kokybės, neįtikėtinai patikimi, lengvai naudojami ir ilgai tarnauja. Inovatyvūs saugos produktai reikalauja veiksmingo tobulinimo. ABUS tyrimų ir plėtros centruose atliekami tyrimai, kaip geriausiai apsaugoti turtą tiek šiandien, tiek ateityje.

Trelocktai techninė kompetencija ir patrauklūs gaminiai su patikimomis funkcijomis ir patikrinta kokybe. Trelock spynos taip pat gaminamos Vokietijoje, o jų asortimente galite rasti įvairaus tipo dviračių spynų.

Voxom - sąžininga kokybė, funkcionalumas ir ilgaamžiškumas už teisingą kainą. Woxom nuolat tobulina savo asortimentą ir turėdami daugiau nei 35 metų patirtį dviračių pramonėje, žino, kas šioje srityje yra svarbu.

Dviračio užraktas yra vienas iš mūsų rekomenduojamų svarbiausių dviračio aksesuarų. Kokius svarbiausius dviračio aksesuarus turite įsigyti - daugiau patarimų rasite čia