Meniu
0
Norai

Dviračių stovai | Sieniniai dviračių laikikliai | Atraminės kojelės

Puslapio apačioje pateikiame gaires, kurios palengvins Jums dviračio stovo, laikiklio, kojelės išsirinkimą. Trumpai aptariame kiekvieną filtrą ir patariame į ką atkreipti dėmesį, nuo ko pradėti renkantis apsaugas dviračiui.


Iš viso prekių: 95
Greitas pristatymas TOP
Ventura dviračio laikiklis ant sienos
TOP
Reguliuojama atraminė kojelė 16-20"
Greitas pristatymas TOP
O-Stand 24"-29" reguliuojama atraminė kojelė
Greitas pristatymas TOP
Specialized Center-Mount 28" atraminė kojelė
Greitas pristatymas TOP
Ergotec Universal 26-28" reguliuojama atraminė kojelė
Elite Team dviračio remonto stovas
Thule sieninis dviračio laikiklis
Greitas pristatymas
Ergotec Universal 24-28" reguliuojama atraminė kojelė
Greitas pristatymas
Ventura BDWH dviračio laikiklis ant sienos
Greitas pristatymas
Voxom FRS3 26"-29" reguliuojama atraminė kojelė
Greitas pristatymas
Hebie FOX M 26"-28" reguliuojama atraminė kojelė
Greitas pristatymas
Voxom FRS1 Sport 26"-29" reguliuojama atraminė kojelė
Greitas pristatymas
Hebie FOX I 29" reguliuojama atraminė kojelė
Greitas pristatymas
Cycloc Endo dviračio laikiklis ant sienos | Green
Greitas pristatymas
Voxom FRS2 Sport 26"-29" reguliuojama atraminė kojelė

Dviračių stovai, laikikliai ir kojelės

Dviračių stovai, laikikliai ir kojelės - platus pasirinkimas. ✓ Profesionalų Konsultacija ✓ Aukščiausia Kokybė. Užsukite ir rinkitės. 

Kai dviračiu nevažiuojate – grįžtate namo arba padarote trumpą pertrauką kelyje – visada kyla klausimas, kaip ir kur dviratį pastatyti. Tam šiandien sukurtas platus spektras pačių įvairiausių produktų, skirtų dviračiui pastatyti ant grindų ar įtvirtinti ant sienos, kai grįžtate namo, trumpam atremti, kai stabtelite kelionės metu, ar tada, kai norite dviratį pasiremontuoti.

Įvertinkite aplinkybes – kur jūs laikote dviratį, ar tikslingiau jį laikyti ant grindų, ar pakeltą prie sienos, pasirinkite atraminę kojelę trumpiems stabtelėjimams, o jei nusimanote ir mėgstate meistrauti, įsigykite dviračio remontui skirtą stovą.

Kategorijos

Sieniniai laikikliai – praverčia ten, kur nėra daug vietos, o jūs nenorite, kad dviratis stovėtų atremtas į sieną, kur jis trukdo praeiti, ir už jo lengvai galima užkliūti. Tai gali būti nedidelis butas, taip pat garažas ar sandėliukas, kuriame nedaug erdvės. Laikiklis tvirtinamas ant sienos jūsų pasirinktame aukštyje, ten atsiduria ir dviratis.

Pastatomi stovai – idealiai tinka ten, kur turite vietos, dviratį galite pastatyti tiesiog ant grindų, kad nereikėtų jo pakėlinėti ar nukėlinėti, tačiau dviratis bus stabilizuotas, nesitrins į sieną ir nesvyrinės.

Remonto stovai – reikalingi tiems, kas mėgsta patys dviratį pasiremontuoti. Stovo struktūra yra tokia, kad dviratis pakeliamas ir tvirtinamas maždaug žmogaus krūtinės aukštyje. Jums nereikės lankstytis ar klūpėti ant grindų.

Atraminės kojelės – jos praverčia, kai norite trumpam nulipti nuo dviračio, o greta nėra nei dviračių stovo, nei jokio kito objekto, į kurį dviratį galėtumėt paprasčiausiai atremti. Dviračio kojelės dydis parenkamas pagal ratų dydį, o principas paprastas – pvz., 20“ kojelė yra skirta 20“ ratams. Taip pat galite patys pamatuoti atstumą nuo kojelės tvirtinimo vietos iki žemės, esant lengvam dviračio pasvirimo kampui.

Gamintojai

Cycloc (JK) - kompaniją 2006 m. įkūrė Andrew Lang, dviratininkas ir pramonės dizaineris. Jis persikėlė į naują butą Soho rajone ir suprato, kad jam trūksta erdvės dviračiui, kalbėdamasis su bičiuliais, išgirdo, kad su šia problema susiduria ne jis vienas, todėl metė darbą, įkūrę savo kompaniją ir ėmėsi gaminti šiuolaikiškus, patrauklius, estetiškus horizontalius ir vertikalius dviračių laikiklius.

Elite (Italija) - dviračių sporto entuziastų kompanija, kurie jau keturiasdešimt metų siūlo unikalius ir pažangiausius gaminius dviračių sportui. Jų produktai pasižymi unikaliomis savybėmis ir neregėtomis funkcijomis.

Ergotec   (Vokietija)  – šis prekės ženklas buvo įvestas į rinką 2009 m. ir greit tapo žinomas dėl kokybiškos produkcijos, t.y. ergonomiškų dviračių komponentų, nuo pedalų iki vairo. Gamintojai, siekdami suteikti dviratininkams kuo daugiau komforto, nuolat siūlo naujoves, dėl kurių šie komponentai tampa itin patogūs naudoti. Visos dviračių dalys turi praeiti sudėtingus ilgalaikius bandymus, po kurių joms priskiriamas saugos lygis pagal „ergotec“ saugos skalę.

Feedback Sports (JAV) – Kolorado valstijoje įsikūrę profesionalai, kuriantys bei gaminantys dviračių laikiklius, stendus ir kt. Feedback Sport siekia, kad jų produktai būtų patikimi, tarnautų ilgai ir teiktų klientams išskirtinį komfortą. 

Hebie (Vokietija) – gamina dviračių komponentus nuo 1868 metų. Įsivaizduojate kompaniją, turinčią daugiau nei 150 metų patirties? Norint tiek laiko išsilaikyti rinkoje, reikia kažką daryti ypatingai gerai. Hebie nuo 1868 metų yra patikimas dviratininkų partneris, žinomas dėl išskirtinės kokybės.

M-Wave  (Vokietija) išaugo iš šeimos verslo, kurio pradžia siekia 1924 m. M-Wave dviračių aksesuarai pasižymi funkcionaliu dizainu ir žemomis kainomis. M-Wave idėja – siūlyti dviratininkams pažangius sprendimus, kurie palengvintų jų gyvenimą. Tai pasiekiama dėl aukštų kokybės ir gamybos standartų, kuriais pasižymi šis prekės ženklas. Taigi, jei ieškote praktiškų „pagalbininkų“, kurie smarkiai nepalengvintų jūsų piniginės, M-Wave yra tinkamas pasirinkimas.

PRO  (JAV) – aukščiausios klasės komponentai ir įrankiai užtikrinti geriausiam efektyvumui, kai važiuojate dviračiu. PRO yra Shimano (Japonija) kompanijai priklausantis prekės ženklas. Kiekvienas PRO gaminys pagamintas iš moderniausių medžiagų ir yra išsamių mokslinių tyrimų, kūrimo ir bandymų rezultatas. Nesvarbu, ar esate profesionalas, ar mėgėjas dviratininkas, ar važiuojate visu greičiu, ar neskubėdami – PRO komponentai kiekvienam dviratininkui visada siūlo optimalų sprendimą ir kokybę be jokių kompromisų.

Specialized (JAV) – ši kompanija gerai žinoma dviračių mylėtojams. Specialized yra ilgamečiai lyderiai dviračių gamybos srityje, vertinami dėl nepriekaištingos kokybės ir technologinių inovacijų. Kai kurie jų sukurti dviračiai įėjo į istoriją ir šiandien rodomi muziejuose. Specialized gaminami dviračių aksesuarai yra tokie pat kokybiški, kaip ir jų dviračiai.

Super B (Taivanis) – nuo 1990 m., aprūpina įrankiais ir priedais dviračių mėgėjus. Kompanijos veikla remiasi principu – nors dviračių pramonėje nuolat vyksta pokyčiai ir inovacijos, du dalykai turi visuomet išlikti nepakitę – tai nepriekaištinga kokybė ir maksimalus vartotojų pasitikėjimas.

Thule (Švedija) buvo įkurta 1942 metais, įmonė gamina automobiliams skirtus dviračių laikiklius ir kitą įrangą, susijusią su transportavimu bei sportu atvirame ore. Remdamasi aukščiausiais saugos standartais ir naujausiais medžiagų tyrimais, Thule kuria praktiškus, tvirtus dviračių komponentus, kuriais galima pasikliauti.

Trek (JAV) buvo įkurta 1975 metais. Kompanija lėtai, bet stabiliai augo, o didžiausias persilaužimas įvyko 1985 metais, kai Trek ėmė bendradarbiauti su aviacijos pramone ir pritaikė seriją įvairių technologinių inovacijų. 1991 m. Trek gamyboje pradėjo naudoti išskirtinio lengvumo anglies pluoštą, vadinamą OCLV (Optimum Compaction Low Void). Dviračių su aliuminio rėmu gamybai kompanijoje naudojamas išskirtinės kokybės Alfa aliuminis. Trek vadovaujasi principu, kad dviratis yra vienas paprastas sprendimas daugeliui problemų, todėl jų misija – tobulinti dviračius, didinti jų populiarumą ir prieinamumą, ir tokiu būdu siekti pozityvių pokyčių visuomenėje.

Unior (Slovėnija) – kompanija, kurios istorija prasidėjo 1919 metais, yra užsitarnavusi nepriekaištingą reputaciją, per savo istoriją, įdiegė daugybę inovacijų, naujų techninių sprendimų ir pakėlė į kitą, aukštesnį lygį visos pramonės šakos standartus.

VAR (Prancūzija) – kompanija žinoma tuo, jog siūlo itin planų dviračių priežiūrai skirtų įrankių asortimentą. Kompanija vadovaujasi principu – mes turime sprendimą kiekvienai jūsų problemai. Kad ir kokio įrankio ar priedo jums reikėtų, visa tai galėsite rasti VAR asortimente.

Voxom (Vokietija) gamina išskirtinės kokybės, laikui atsparius, patikimus dviračių aksesuarus už protingą ir subalansuotą kainą.

visi kiti mažiau žinomi ir rečiau sutinkami gamintojai. Kai yra tiek daug įvairių gamintojų, visų neįmanoma išvardinti.

  

Ką daryti, jei norimo modelio šiuo metu parduotuvėje nėra?

Esant tokiai didelei pasiūlai ir modelių įvairovei, savaime suprantama, kad ne visi modeliai laikomi fizinėje parduotuvėje ir ne visi netgi gamintojo sandėliuose. Parduotuvėje esančią prekę galite nusipirkti iš karto. Gamintojo sandėliuose esančias prekes galima užsakyti, o kol prekė atvyks, jums reikės šiek tiek palaukti.

Jei prekė išparduota – nereiškia, kad turite nuleisti rankas, eiti į kompromisus ir įsigyti kitą, mažiau tinkančią prekę. Tiesiog kreipkitės į pardavėjus, kurie jums paaiškins, kada bus papildyti sandėlio likučiai arba prekių siunta atvyks į Lietuvą.