Meniu
0
Norai

Unior pastatomas dviračio stovas

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 626542
Gamintojas: Unior
Unior
Kaina:
36,00€ Paskutinė prekė!
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 1 5-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Unior pastatomas dviračio stovas

Nesivarginkite dėl dviračio vietos, palikite jį garaže, pastatykite ant parduotuvės grindų arba eksponuokite svetainėje. Bet koks dviratis, bet kur. Reguliuojamas "Unior" grindų stovas tinka viskam - nuo vaikiškų dviračių iki didelių 29+ monstrų. Viršutinės dalies aukštis (123 mm) ir kampas reguliuojamas, o guminis sluoksnis apsaugo rėmą nuo įbrėžimų. Lizdas yra pakankamai platus, kad tilptų visi populiarūs galinės ašies matmenys.

Stovas pagamintas iš nerūdijančio plieno ir užtikrina didelį stabilumą, nepriklausomai nuo dviračio svorio. Stovo pagrindas turi aukštos kokybės guminius įdėklus, kurie neleidžia judėti ir apsaugo grindų paviršių. Juoda apdaila garantuoja suderinamumą su bet kokio stiliaus parduotuve, biuru ar namais.

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės