Meniu
0
Norai

Dviračio miniklio velenai

Iš viso prekių: 328
Greitas pristatymas Nauja
Cema Power Torque miniklio veleno guoliai / Campagnolo / Keramika

Miniklio velenas (angl. Bottom Bracket) yra dviračio dalis, sujungianti švaistiklio ašį su dviračio rėmu ir leidžianti švaistikliui suktis. Tai yra svarbi judesio perdavimo sistema, leidžianti dviratininkui efektyviai paversti pedalų spaudimą judėjimu į priekį.

Renkantis miniklio veleną, svarbu atsižvelgti į kelis faktorius: dviračio rėmo tipą, švaistiklių ašies dydį ir rėmo plotį. Taip pat svarbu žinoti, ar jūsų dviratis naudoja vidinį ar išorinį miniklio veleną. Visą šią informaciją galite rasti dviračio naudojimo instrukcijoje arba pasikonsultavę su specialistu.

Ne, miniklio veleno dydis nėra universalus. Yra įvairių dydžių ir formų velenai, skirti įvairiems dviračių rėmams ir švaistiklių sistemoms. Prieš perkant, būtina patikrinti, kokio tipo velenas tinka jūsų dviračiui.

Miniklio veleno keitimas reikalauja tam tikrų techninių įgūdžių ir specialių įrankių. Procesas apima senos dalies išėmimą ir naujos įmontavimą, atidžiai laikantis gamintojo nurodymų. Jei neturite reikiamos patirties ar įrankių, rekomenduojame šį darbą patikėti profesionalui.

Miniklio veleną reikėtų keisti, jei pastebėsite sunkumų sukant pedalus, girdėsite neįprastus garsus ar jausite laisvumą švaistiklių ašyje. Taip pat rekomenduojama reguliariai tikrinti miniklio veleno būklę, kad užtikrintumėte sklandų ir saugų važiavimą.