Meniu
0
Norai

Shimano SM-BBR60 Hollowtech II centrinės ašies guolis | BSA 68 mm

0/5 2 įvertinimai
Prekės kodas: ISMBBR60B
Gamintojas: Shimano
Likutis: Turime
Shimano
Kaina:
21,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 5+ 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 8-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Shimano SM-BBR60 Hollowtech II centrinės ašies guolis | BSA 68 mm


Shimano SM-BBR60 yra universali centrinė ašis, skirta naudoti su Ultegra, 105, GRX, FC-CX70 ir kitais Hollowtech II suderinamais švaistikliais, turinčiais 24 mm storio ašį.

Ši centrinė ašis išsiskiria geriau veikiančiu sukimosi mechanizmu ir mažesniu svoriu, tačiau išlieka taip pat patvari kaip ir jos pirmtakas. BSA standarto centrinės ašies korpusai yra 68 mm pločio. SM-BBR60 yra puikus pasirinkimas dviratininkams, norintiems atnaujinti savo dviračio veikimą su centrine ašimi, kuri užtikrina puikų efektyvumo, patvarumo ir suderinamumo su įvairiais švaistikliais balansą.

Shimano Hollowtech II technologija atspindi pažangią švaistiklių ir guolių sistemą, kurios tikslas – pasiekti idealų standumo, svorio ir sukimosi efektyvumo santykį. Sistema integruoja apatinį guolį su dešiniuoju švaistikliu, naudodama 24 mm ašies arba guolio skersmenį, kuris yra optimalus stabilumui. Aukštos kokybės guolių sandarikliai užtikrina ilgą komponento tarnavimo laiką.

Techninės savybės
Kategorija Plento, Gravel
BB Tipas BSA
Švaistiklių gamintojas Shimano
Rėmo plotis (mm) 68
Ašies tipas Thread
Ašies skersmuo (mm) 24 (Hollowtech II)
Guolių medžiaga Plienas
Svoris (g) 77

TOP

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

2 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Marius .

2022/09/24
Marius . Patvirtintas pirkėjas
Detalė tiko. Atsiuntė greitai.
TL-FC25

2021/06/23
TL-FC25
Nėra TL-FC25 adapterio, nors pavaizduota nuotraukose.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės