Meniu
0
Norai

Dviračio skambučiai

Puslapio apačioje pateikiame gaires, kurios palengvins Jums dviračio skambučių išsirinkimą. Trumpai aptariame kiekvieną filtrą ir patariame į ką atkreipti dėmesį, nuo ko pradėti renkantis skambutį dviračiui.


Iš viso prekių: 78
Greitas pristatymas TOP
Knog Oi Classic Small skambutis | Black
Greitas pristatymas
Knog Oi Classic Small skambutis | Matte Black
Greitas pristatymas
Knog Oi Classic Small skambutis | Olive
Greitas pristatymas
Knog Oi Classic Small skambutis | Silver Polished
Greitas pristatymas
Knog Oi Classic Large skambutis | Black
Greitas pristatymas
Knog Oi Classic Small skambutis | Red
Greitas pristatymas
Knog Oi Classic Small skambutis | Copper
Greitas pristatymas
Knog Oi Classic Large skambutis | Matte Black
Greitas pristatymas
Knog Oi Classic Small skambutis | Silver
Greitas pristatymas
Knog Oi Luxe Small skambutis | Brass
Greitas pristatymas
Knog Oi Classic Large skambutis | Silver
Greitas pristatymas
Knog Oi Classic Large skambutis | Silver Polished
Greitas pristatymas
Knog Oi Classic Small skambutis | Brass
Greitas pristatymas
Knog Oi Luxe Small skambutis | Black
Greitas pristatymas
Cat Eye PB-800 Limit skambutis | Black
Greitas pristatymas
Knog Oi Classic Large skambutis | Brass
Greitas pristatymas
Knog Oi Classic Small skambutis | Grey
Greitas pristatymas
M-Wave Bella C-Yell Mini skambutis | Silver
Greitas pristatymas
Canyon Road skambutis
Greitas pristatymas
Cat Eye PB-200 Comet skambutis | Black
Greitas pristatymas -50%
Urban Proof Retro skambutis | Raindrops
Greitas pristatymas
Knog Oi Classic Large skambutis | Blue
Greitas pristatymas
Knog Oi Classic Large skambutis | Grey

Dviračių skambučiai

Dviračio skambučiai - platus pasirinkimas. ✓ Profesionalų Konsultacija ✓ Aukščiausia Kokybė. Užsukite ir rinkitės. 

Dviračio skambučiai yra neprivalomi, bet rekomenduojami – tiek paties dviratininko, tiek aplinkinių saugumui. Šiandien, jų asortimentas itin platus – greta tradicinių, klasikinių skambučių, gaminami novatoriško dizaino mechaniniai bei elektriniai. Vartotojai renkasi pagal tipą, spalvą, dviračio vairo skersmenį, o jei yra itin lojalūs kažkuriam prekės ženklui – renkasi ir pagal gamintoją.

 

Dviračių skambučių tipas

Elektrinis – toks dviračio skambutis su baterija itin patogus, užtenka paspausti mygtuką, ir pasigirsta įspėjamasis signalas, signalas sklinda tol, kol laikote mygtuką nuspaudę.

Klasikinis – toks skambutis daug kam gerai pažįstamas iš vaikystės, jis tvirtinamas prie dviračio vairo, o signalas išgaunamas, paspaudus rankenėlę, veikimo principas paprastas, t.y. vienas paspaudimas – vienas skambtelėjimas. Klasikiniai skambučiai visiems gerai pažįstami, mieli ir nebrangūs.

Žiedo formos – tokie skambučiai yra užpatentuota firmos Knog inovacija, įmonės konstruktoriai, matydami, kaip tradiciniai skambučiai yra žiedu tvirtinami prie dviračio vairo, nusprendė sukurti estetiškai patrauklesnę konstrukciją, t.y. žiedą su mažyte rankenėle, kurią spustelėjus, pasigirsta garso signalas. Atrodo tikrai patraukliai.

Skersmuo

Dviračio skambučiai parenkami pagal vairo skersmenį. Prieš pirkdami įsitinkinkite, kad skambutis tinkamas jūsų dviračiui. Standartiniai skambučių išmatavimai yra 18 mm, 22.2 mm, 23.8 mm, 24 mm, 25.4 mm, 26 mm, 31.8 mm arba universalūs.

Spalva

Dviračio skambučiai būna pačių įvairiausių spalvų – galite priderinti prie dviračio rėmo, savo sportinės, dviratininko aprangos, šalmo arba gertuvės spalvos. Daug smagiau, kai gali rinktis.

 

Gamintojai

Cat Eye  (Japonija)– tai prekės ženklas, turintis daugiau nei 60 metų istoriją dviračių aksesuarų srityje. Cat Eye yra tarptautiniu mastu pripažinti dėl naujų technologijų pritaikymo bei vieni pirmaujančių kokybės bei patikimumo srityje. Vertės atžvilgiu – prieinama kaina už gerą kokybę.

Knog (Australija) – kompaniją 2002 m. įkūrė du draugai, turėję daugybę idėjų, tam, kad galėtų jas realizuoti. Jie sukūrė pasaulinio pripažinimo sulaukusį silikoninį dviračio žibintą – šių žibintų buvo parduota daugiau nei 7 mln, o vėliau pasiūlė vartotojams paprastą, bet genialų sprendimą – dviračio skambutį Oi Bell, kurių buvo parduoda 3,5 mln. Inovatyvūs Knog produktai sulaukė daugybės apdovanojimų, o jų sąrašas užimtų visą puslapį.

Lezyne (JAV) gamina estetiškus ir funkcionalius dviračių priedus iš aukščiausios kokybės medžiagų. Lezyne yra meilės dviračių sportui ir aistros naujoviškiems gaminiams bei dizainui derinys. Išskirtinės kompanijos inžinierių žinios leidžia kurti ypatingu funkcionalumu pasižyminčius dviračių aksesuarus. Kompanija yra sukūrusi daugybę apdovanojimų pelniusių produktų – praktinių ir daugiafunkcinių įrankių, dviračių pompų, GPS navigacijos prietaisų, dviračių kompiuterių ir gertuvių laikiklių.

M-Wave  (Vokietija) išaugo iš šeimos verslo, kurio pradžia siekia 1924 m. M-Wave dviračių aksesuarai pasižymi funkcionaliu dizainu ir žemomis kainomis. M-Wave idėja – siūlyti dviratininkams pažangius sprendimus, kurie palengvintų jų gyvenimą. Tai pasiekiama dėl aukštų kokybės ir gamybos standartų, kuriais pasižymi šis prekės ženklas. Taigi, jei ieškote praktiškų „pagalbininkų“, kurie smarkiai nepalengvintų jūsų piniginės, M-Wave yra tinkamas pasirinkimas.

Micro (Šveicarija) - kompanijos tikslas yra didinti žmonių mobilumą mieste, jų specializacija – nedideli dviračiai, maži elektriniai dviračiai ir paspirtukai, visa, kas leidžia žmonėms greitai ir lengvai judėti mieste, ten, kur didelė žmonių ir transporto priemonių koncentracija. Micro asortimente taip pat rasite įvairių dviratininkams ir paspirtukininkams reikalingų aksesuarų.

Voxom (Vokietija) gamina išskirtinės kokybės, laikui atsparius, patikimus dviračių aksesuarus už protingą ir subalansuotą kainą.

Ką daryti, jei norimo modelio šiuo metu parduotuvėje nėra?

Esant tokiai pasiūlai ir modelių įvairovei, ne visi modeliai laikomi fizinėje parduotuvėje ir ne visi netgi gamintojo sandėliuose. Parduotuvėje esančią prekę galite nusipirkti iš karto. Gamintojo sandėliuose esančias prekes galima užsakyti, o jums teks bent savaitę palaukti, kol prekė atvyks į Lietuvą.

Jei prekė išparduota – nereiškia, kad turite nuleisti rankas, eiti į kompromisus ir įsigyti kitą, mažiau tinkančią prekę. Tiesiog kreipkitės į pardavėjus, kurie jums paaiškins, kada bus papildyti sandėlio likučiai arba prekių siunta atvyks į Lietuvą.